Kryzys na Ukrainie

Przykro mi z powodu Ukrainy. U nas w Polszy mamy w rządzie samych skurwysyńskich złodziei w rządzie (audycja zawiera lokowanie produktu: jestem fanem KNP, liczę że jak dojdą do władzy to zacznie się poprawiać), ale tam to dopiero jest chujnia. Od kilku miesięcy się leją non stop na wschodzie, zainteresowałem się trochę historią Ukrainy jak obecny konflikt się zaczął, i tam średnio co 3-4 lata wybuchały kryzysy. Poczułem to teraz bo przyjechałem do USA na wakacje i poznałem w pracy bardzo sympatycznego Ukraińca, Władka, który mówi po polsku i który ma całą rodzinę na ukrainie, i widać po nim jak czyta newsy na przerwach etc., że martwi go ta sytuacja. U nas jest syf ale tam gorzej w chuj. Do tego on z takim nieśmiałym entuzjazmem odnosi się do Unii Europejskiej, która lada moment się rozpierdoli za sprawą lewicowych intelektualistów, nie powiem, 10 lat temu mimo że byłem dopiero w gimbazie byłem też bardzo za wejściem do unii, ale jakbym był starszy to też na pewno bym był… chcieliśmy integracji, kto się mógł spodziewać że to będzie takie gówno. Wielka, biurokratyczna machina w której zbierają kurewsko dużą kasę europosłowie wprowadzający durne regulacje. Do unii tęskni dlatego że byli i są pod jeszcze większym butem Rosji niż my… no cóż, pozostaje się cieszyć że człowiek się nie urodził jeszcze bardziej na wschodzie. PS. jeszcze jedna kwestia, był taki artykuł jakiś czas temu na necie że polskie MSZ dostało od Rosji propozycje podziału Ukrainy, i wszyscy w komentarzach zaczęli się burzyć, że to bardzo dobra inicjatywa! W JAKIM KRAJU JA ŻYJĘ?! Wszyscy pisali, że tam kiedyś były ziemie Polskie, i że należą się one polakom. Przecież to by był zwykły rozbiór Ukrainy, niczym się nie różniący od paktu Ribbentrop-Molotov… jak bardzo trzeba być jebniętym żeby wypisywać takie rzeczy. Jestem za niezależną, silną Polską, ale też całkowicie przeciwny takim działaniom! Czasem żałuję że czytam komentarze na internecie. Pozdrawiam

39
60

Komentarze do "Kryzys na Ukrainie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zrób laskę korwinowi

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ty to jednak jebnięty jesteś. Poznał burak na zmywaku w Stanach jakiegoś banderowca i najchętniej by mu laskę zrobił. Teraz cię oświecę kretynie. Na wschodzie Ukrainy nie ma Ukraińców. Są Rosjanie, którzy chcą mieszkać w Rosji. To chyba im wolno, nie? Poza tym Ukraina jest sama sobie winna, bo przez 20 lat nie umiała języka Ukraińskiego wprowadzić do szkół, tv i radia, no to czego się spodziewali? Mają na co zasłużyli kurw. Jak byś poczytał trochę dokładniej historię (ja jestem m.in. mgr historii) to byś wiedział tępy huju, że około 30% załóg obozów koncentracyjnych stanowili Ukraińcy, którzy bardzo sobie tą robotę chwalili. Ukraińcy to największe cykory. Umieją tylko bić i podrzynać gardła słabszym i bezbronnym tak jak Polakom na Wołyniu. Jak napotykali gdzieś przypadkiem polski oddział partyzancki to choćby był 3 razy mniej liczny, zaraz spierdalali! To się zresztą potwierdza dzisiaj. Walczą z kilkoma tysiącami separatystów już pół roku, a przewaga mają myślę, że większa niż 10-cio krotną. Krym też oddali bez walki,k a ich bazy wojskowe „szturmowały” podpite dresy. Ukraina to dno. Dzieląc to gówno między Polskę i Rosję zrobilibyśmy przysługę tym żałosnym pizdom. A ty jak jesteś taki zakochany w banderowcach to wypierdalaj na Ukrainę. Jak zapłacisz na granicy pierwsza łapówkę bezzebnęmu Ivanowi to inaczej na chujni będziesz pisał łosi. Pozdrawiam cie serdecznym spierdalaj.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Poczytaj trochę o UPA, może sympatia do tfu Ukraińców Ci przejdzie. Uważam ich za ścierwa oraz podłe mendy (które zresztą nas nienawidzą) i jak dla mnie Rosja mogłaby rozjechać czołgami ich nędzny kraik. Oczywiście, że TO POLSKIE ZIEMIE, zabrane nam przez zaborcę, siłą wypędzono stamtąd Polaków i zabrano im domy, ukradziono nam te tereny. Po wojnie wmawiano nam, że Zachodniopomorskie to ziemie odzyskane i wszyscy w to uwierzyli. Teraz wmawia się nam, że Wilno i Lwów nie są nasze i w to tez wszyscy wierzą. A gdyby nagle Niemcy zabrali nam Małopolskę, wyjebali stamtąd Polaków, to też byś mówił, że w sumie to spoko i mamy zamknąć mordy? Tak się historii nie pisze.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. serio kurwa ? To tym bardziej polska powinna skorzystać i przejąć połowę ziemi chociaż bylibyśmy bardziej bezpieczni wtedy bo z Rosją byśmy się bardziej zakumplowali.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wpisz w google hasła: Wołyń, rzeź wołyńska, albo eksterminacja Polaków. Takie rzeczy. A potem uświadom to sobie, że te skurwysyny, które dzisiaj walczą o Krym, to przodkowie z jednej linii. Jebany komformizm uprawiasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko Kongres Nowych Prawiczków! Prawiczki zmienią Polskę jak dojdą do władzy, a dobry pan Korwin przecież nie ciągnie kasy jako europoseł, będzie policzkował wszystkich lewaków, żydów, masonów, cyklistów! Lewaky to ciule, tylko prawiczki! Wstąp do nowych prawiczków już dziś!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja i moja loszka popieramy istnienie niezależnej Ukrainy, często za nią pijemy. Pewnie, że oni też mają prawo se godnie żyć, czemu nie. A loszka zawsze będzie mi opierdalać moją wielką sarmacką faję.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Żyjesz w kraju, w którym większość to bydło, a mają się za lepszych od Ukraińców, choć dla takiego Zachodu i Polak, i Ukrainiec to jeden pies. W kraju, w którym większość ludzi nie zauważyła, że wojna się skończyła, że Bandera to ukraiński Piłsudski, że oni tam nie mają innego bohatera, który walczyłby – tak, właśnie walczyłby – o ich wolność, zarówno spod niemieckiego buta, jak i ruskiego i polskiego. W kraju, w którym może co piąty obywatel stracił kogoś na Wołyniu, ale krzyczą o nim wszyscy tak jakby to było wczoraj albo jakby jakiś Ukrainiec właśnie gwałcił im matkę, jednocześnie dziwnym trafem zapominając o Katyniu i trzymając w konflikcie stronę Sowietów. Sowietów! Jeśli nie pałasz chorą nienawiścią do Ukraińców lub co gorsza ich lubisz, lepiej się do tego nie przyznawaj, bo głupi, mali, zawistni Polaczkowie jeszcze zrobią ci krzywdę w przerwach między posysaniem Putinowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @8 – Mylisz się, myśląc, że skoro jestem przeciw Ukrainie, to jestem za Rosją. Obu nacji nienawidzę i mam w dupie, że zachód ma nas za jedno. Tylko z twojego myślenia wyłania wychodzi coś takiego jak polskie obozy koncentracyjne – bo nikomu nie zależy, żeby dbać o pamięć i swoje imię. Odpuść Wołyń to za kilka lat usłyszysz, że tam Polacy mordowali Żydów, a prezydent jeszcze przeprosi, chuju.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @2 Wydaje mi się że twoja znajomość historii dorównuje poziomowi twojego komentarza. Tereny dzisiejszej wschodniej Ukrainy zostały celowo przyłączone do tej republiki w czasach bolszewickich aby dokonać podziału ludności co jest niezawodnym sposobem kontrolowania populacji na danym terenie, jak widać proces ten trwa do dnia dzisiejszego, a współcześni Rosjanie zamieszkujący te obszary tęsknią bardziej nie za Rosją, ale za sowietami, a to jest różnica, to zwykłe ofiary niewiedzy, propagandy i biedy. Droga do cywilizowanych standardów jest przed nimi bardzo daleka, w wielu miastach możesz jeszcze do dziś spotkać 10-cio metrowe posągi Lenina, a czasami jeszcze większe. Komunizm jest jedynym punktem odniesienia do tego jak jest teraz, a jak było kiedyś, większość z nich nigdy nigdzie nie wyjechało, a ta garstka separatystów jak twierdzisz stale jest zasilana przez tych którzy znaleźli się tam pierwszy raz w życiu. Obecnie powstało nowe zjawisko i dla rosyjskiego żołnierza wojna nie jest największym zagrożeniem, ale jest nim … urlop, tylko w czerwcu odbyło się 46 pogrzebów wojskowych w Rosji, którzy zginęli podczas urlopowania z macierzystych jednostek.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zainteresuj się historią to ci przejdzie,teraz pewnie też by tak działali.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Rosjanie, Ukraińcy i Białorusini to SYF – tyle w temacie. PS. bez oceny

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Polska jest ostatnim krajem eurpejskim na tym koniec zachodniej kultury i Europy! Cieszę się, że nie używamy cyrylicy choć słowianie. Jak komuś nie podoba się to na kolana przed obrazem stalina i lenina. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja itd. mają takie same litery europejskie jak Polska. Oczywiście są litery przekrętne. Wszędzie dalej to Russia nie mylcie z Grekami itp. Polska to ostatnia flanka EU i NATO. Żal mi ukrainy ale tylko bo było Nasze Lwów , Kijów a mordowali Polaków za ruska i niemca. Tak więc wcale nie żałuję ukrainy jednak dobrze, że walczą z ruskimi. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Poza sentymentem nie ma nic.

  0

  0
  Odpowiedz