Lepiej posłuchać się przyjaciół…

Zacznijmy od tego że miałem dziewczynę. Tak miałem… Cóż, akcja potoczyła się tak że jestem najgorszy, gdzie cała wina została zwalona na mnie, nic dodać nic ująć.
Zacznijmy jednak od początku. Wszystko super, pisała, mówiła że mnie kocha, wspólnie sobie pomagaliśmy i wspieraliśmy. Ale potem, potem się zmieniła. Zaczęła oszukiwać, wmawiać innym głupoty na mój temat (wiecie co jest w tym najlepsze? Że napierdalała na mnie do innych, robiąc z siebie cnotkę a tak naprawdę ona za moimi plecami bajerowała z innymi). Potem zaczeło się. Zerwała ze mną – poszła do pana x. Wiecie ile z nim była? 1 dzień. Cóż, wtedy długo nie byliśmy razem i szczerze, miałem w to trochę wyjebane. Potem zaczeło się pisanie do mnie – jej koleżanki, koledzy prosili mnie abym z nią pogadał. Zgodziłem się i dałem jej następną szansę. Po kilku miesiącach to samo tylko że wtedy moje uczucie względem jej było bardzo silne. przetrwałem to i znów dałem jej szansę. Zacząłem rozmawiać na ten temat z przyjaciółmi – sami doradzili mi co mam robić. I tak powoli się przygotowywałem do następnego jej „wybryku”. Zerwała ze mną 1.5 miesiąca temu będąc razem z koleżaneczkami. Oczywiście zerwała przez SMS-a. A teraz co pisze do mnie? Że jej nowy chłopak woli swoich znajomych od niej, że ma takie trudne życie a tak naprawdę dalej chce mi grać na emocjach. A teraz co robię? Mam wyjebane na to co mi napisze lub co powie jak spotkam ją w jakimś miejscu w mieście. W końcu karma się odwróci i spotka ją to samo co ona zrobiła.
A co z przyjaciółmi zrobiliśmy? Podstawił się jeden z nich i bajeruje do niej bo szczerze wam powiem że szkoda tego chłopaka widząc jak ona z moim kumplem pisze i jak nadaje na swojego „nowego chłopaka”. Było by wszystko ładnie, byłby tylko do mnie nie pisała i się odczepiła. Bo już nie rozumie jak się do niej powie czy napisze z pełną kulturą czy też po prostu „spierdalaj”
Takiej jak ona nikomu nie życzę. Nawet najgorszemu wrogowi.

45
16

Komentarze do "Lepiej posłuchać się przyjaciół…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli ona zachowała się jak idiotka i kręciła z innym, a Ty potem miałeś do niej „silniejsze uczucia” to jesteś zwykły lamus. Po raz tysięczny czytam o tym jak to albo kobita kocha badboya albo jak jakiś facet darzy uczuciami badgirl – widać jesteśmy zwierzętami i lecimy tylko na te osobniki co sobie pozwalają na wszystko bo wiedzą ,że i tak się rozmnożą. 😀 Nasza podświadomość wysyła nam sygnał „ooo to chyba są wartościowe geny” i pozamiatane. A dziś walentynki, święto dla białorycerskich lamusów.

  7

  1
  Odpowiedz
 3. Zmień numer. Nie musisz żadnemu znajomemu podawać numeru telefonu. Jak masz dobrego kolegę, to jak mu podasz i powiesz żeby go nie podawał nikomu, to nie da się namówić jak ci inni.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ach, ta młodzież i jej problemy pierwszego świata.
  Motylów w brzuchu się wam zachciewa, a robić to nie ma komu.
  Jak gówniarzu choć trochę ładniejszy od małpy jesteś to zawsze jakąś cipkę znajdziesz.
  Ciesz się życiem i młodością, idź na wagary póki możesz, „Patyka” wypij, idź póki nie zapierdalasz dzień w dzień osiem godzin.
  Jak dorośniesz to dopiero zrozumiesz, że problemy, które miałeś będąc gimnazjalistą czy tam licealistą, były z dupy wyciągnięte.

  14

  2
  Odpowiedz
 5. One wszystkie takie są.Miałem taką jak ta Twoja tylko że dodatkowo okradła mnie.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Wyjaśnię Ci jak to działa. Młode łaski nie myślą o poważnych związkach, tylko szukają najlepszego chuja. Przy czym jakiego by nie znalazły, to i tak chętnie spróbują innego. Kobieta nigdy nie jast zadowolona,to też zapamiętaj, bo jakbyś się nie starał, to nigdy nie będzie dość dobrze. Dlatego ruchaj co popadnie, bo jak znajdziesz wreszcie tę jedyną, to szkoda, żeby Cię rzuciła bo słabo ruchasz.

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Nie przejmuj się dziewczyną. Wiekszy problem to Kaczyński. Jak ja tego chuja nienawidzę… w sumie to nawet nie wiem za co ale zajebałbym go jakby tylko dostał na wyciągnięce ręki. Jebany kaczy pysk. Popatrz co się dzieje na świecie teraz przez niego. Chuj pierdolony

  7

  10
  Odpowiedz
  1. Masz coś do Kaczyńskiego? A Zdzisia znasz? Nie…? A może go chcesz poznać? … Niebardz0? …. Najduch pany. Idź dupę lizać SBkom, pijakom i przyjaciołom Putina jak ci Kaczyński nie pasuje. Reszta to złodzieje, pijaki i prostaki. Ogarnij się.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. „Słaby” jesteś -dałeś sucedrugą szansę. Nie po czymś takim, cepie.

  3

  1
  Odpowiedz
 9. Ale nic nie piszesz, czy chociaż poruchałeś? Bo z tonu wypowiedzi wnoszę, że chyba jednak nie. Więc nie dziw się, że panna cię zostawiła.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Zablokuj jej numer tel i masz spokój. Proste.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Jak jesteś dureń, to tak miałeś. Po co się bawić w bzdury?

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Macie po 13 lat? Jeśli nie to jesteście bandą idiotów.

  2

  0
  Odpowiedz