Loszka

Krótko mówiąc ==> Chujnia na chujni. Stronę tą śledzę już dobre półtora roku. Przez ten czas pokusiłem się o wpisanie 2 moich chujni (ta jest 2-ga)… Skłonny jestem czasem komentować chujnie innych autorów. No ale… kurwa… od pewnego czasu jakiś niedowartościowany frajer, któremu się wydaje, że jest fajny dopierdala suche jak popiół teksty o „jego loszce”. Typ ma kurwa mózg chyba od jebanej nutrii albo jakiegoś innego pierdolonego gryzonia, gdyż myśli że przez to co anonimowo sobie tu i ówdzie wypisuje jest zajebisty. Otóż nie – nie jest zajebisty. Wiem,że wszystkie te „loszki” są jebaną prowokacją a ja właśnie dałem się sprowokować. No ale kuźwa boli mnie to, że istnieją ludzie pokroju autora tychże komentarzy. W tak ciężkich przypadkach aborcja powinna być dozwolona dożywotnio. Aha… ‚pana od mesia’ też się to dotyczy. Chociaż chuj wie… może w rl to ta sama osoba (stylizacja tekstu podobna). W końcu to internet… śrut

117
54

Komentarze do "Loszka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja jak widzę pierwsze słowa „moja loszka…. to nawet tego nie czytam i przeskakuje dalej,.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. stylistyka chyba raczej:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dokładnie, żeby to jeszcze zabawne było, to koleś pierdoli jedno i to samo pod każdą chujnią. W kurwę jebany barani łeb.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też miałem takie podejrzenie, że to może być ta sama osoba. A to się chyba zaczęło od chujni „Chujnia w sklepie”, gdzie jakiś typ nazwał swoją dziewczynę loszką, i teraz ten od loszki go przedrzeźnia. Bo raczej sam typ od loszki nie napisał tamtej chujni, on woli komentarze. Mi tam specjalnie to nie przeszkadza, pod warunkiem, że koleś się przyłoży i zostawi jakąś ciekawszą historię

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zrób laskę korwinowi

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ale tu jeszcze komentarza „moja loszka” nie dodał 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Autorze popieram to co napisałeś.Ten jebaniec od loszki to jakiś pierdolony niedowartościowany gimbus.Niektóre chujnie są naprawdę poważne,a on o tej swojej wymyślonej loszce pisze durne komentarze i każdego tym wkurza.Normalnie „Pizda w świecie mocarz w necie!”

  0

  1
  Odpowiedz
 9. A może jego loszka by i nam opierdoliła kapelucha? Albo może on skoro już ma taką wprawę w wymaniu.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. „Aha… ‚pana od mesia’ też się to dotyczy.” Nie będziesz mi, patałachu, mówił, czy mogę pisać, bo jam Pan Mesio twój (czyli uklęknij, patałachu, czytając ten tekst). A Myocastor coypus (dla ciebie, patałachu, nutria) to ty szanuj. Bo nie tylko, jak każdemu stworzeniu jako cudowi natury, pewien szacunek się należy. Nie tylko, jak każdy gryzoń, ma on niezłe predyspozycje do rządzenia kiedyś tym światem, bo potrafi się dostosować niemal do każdych warunków. Ale też jest cennym zwierzęciem hodowlanym, z którym zresztą wiążą Pana twego Mesia, nie mniej cenne, wspaniałe wspomnienia z błogiego dzieciństwa… I co to, do istotnego braku środków utrzymania kobiety negocjowalnej cnoty (dla ciebie, patałachu, do kurwy nędzy) ma znaczyć, że „stylizacja tekstu podobna” do tego gamonia od loszki??? Powinienem cię na udeptane wyzwać, gdyby nie to, że kodeks zabrania wyzywania patałachów. /Mesio PS. Aha, jeszcze co do tego zdania: „W tak ciężkich przypadkach aborcja powinna być dozwolona dożywotnio”. Patałachu, cenny zasobie niezbędny przy produkcji dóbr wszelakich (czytaj: ktoś musi zapieprzać na taśmie). Pomimo bluźnierstw, jakie kierujesz w stronę Jego Majestatu, Pan twój Mesio, w swej niezmierzonej dobroci, poniesie do ciebie kaganek oświaty: zapamiętaj sobie, że nie ma czegoś takiego jak „dożywotnia aborcja”. A to co ci chodziło po głowie, to eutanazja.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Ja lubię Mesia, dla mnie może zostać. Gość od Loszki to totalny zjeb, który psuje tę stronę.

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Moja loszka właśnie to przeczytała i jest bardzo dumna ze swego pana. Wylizała mi spoconą klatę i poprosiła o mojego wspaniałego chuja aby go dokładnie opierdolić. Wiem, że będzie jej mało i zaraz wypnie swoją dupcię żądając ostrego rżnięcia. Taka kurwa z mojej loszki!

  1

  2
  Odpowiedz
 13. Loszka to zjeb,ale Mesio rzadzi!!!!! Mesiu uaktywnij sie:-))))

  1

  0
  Odpowiedz
 14. ale problem, ja po przeczytaniu „moja loszka” przechodzę do następnego komenta i po „gdybyś zarabiał” również, i po problemie:D Jeden/a mądry/a tu napisał/a, że GÓWNO SIĘ OMIJA!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kurwa, nie dość, że wchodzi tutaj ten margines społeczny od ”loszki” to jeszcze jakiś ”Mesio” a’la pedał. Kurwa, co to za pedalski pseudonim? weź cyjanek robaku.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Chujnia traktująca na poważny temat. Ten co pisze o loszce to prawdopodobnie gimbus, prawiczek albo impotent(niepotrzebne skreślić). To na pewno nie ta sama osoba która pisała tutaj(i nie tylko tutaj) 2 czy 3 teksty, bo tamte teksty były przechuj i boki można było zrywać podczas czytania. Nie piszę też tego mesiu, bo choć i on był wkurwiający, to jego teksty w większości były dość zabawne, a te o loszce są po prostu żałosne. Pewnie to ten sam kretyn co swojego czasu pod każdą chujnią wpisywał „rób doktorat”, widać podobny, niski stopień inteligencji.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ale za to gość od Doktoratu zniknął, gdzie on jest ?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja też miałem dziś loda i się tym nie chwalę. Poza tym taka krytyka tylko ich rajcuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Lepszy był Kali 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Co lamusie kurwa sobie możesz chociaż poczytać o obciąganiu i dymaniu, bo sam tego nigdy nie zaznasz, nawet 60 letnia pijaczka z hivem i tryprem ci nie pociągnie ani nie da bo ma swoją godność. A @1 ze zdwojoną siłą to czasem jebię moją loszkę, jak akurat tak się jej zachce. Ona ma zajoba na punkcie seksu ale wam by nawet na bezludnej wyspie nie dała, bo się brzydzi.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Niektórzy komentujący na chujni mają po prostu problemy sami ze sobą. Próba ubrania wypowiedzi w żart niczego nie zmienia. I tak widać co komu siedzi w głowie. Skoro delikwent pisze to samo setny raz, zatrzymał się widocznie na wczesnym etapie rozwoju. Osobiście nigdy tego nie czytam, przechodzę do następnego komentarza.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @18 „Ale za to gość od Doktoratu zniknął, gdzie on jest ?” Zrobiłem doktorat.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Ale przecież nie musisz wszystkiego czytać co jest napisane, założę się że nie czytasz ze 90% instrukcji obsługi i tyle samo jeśli chodzi o używanie medykamentów, więc tym bardziej nie musisz czytać wszystkich komentów.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz