Ludzie w pociągu

Bolą mnie ludzie w pociągu, którzy wstają i ustawiają się do wyjścia 1000 minut przed zatrzymaniem się pociągu. O co im chodzi? Zdzierają dupy z dermy zaraz po tym jak ogłoszą nazwę stacji… Najchętniej to bym wziął wielką tubę i ryknął na przedział: SIADAĆ KURWA! MACIE JESZCZE 5 MIN!

12
45

Komentarze do "Ludzie w pociągu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a to jest prawda, ale nie tylko w pociągach. tak samo jest w tramwajach, autobusach miejskich. kurwa, dokładnie tak samo!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I? to źle że Ci miejsce ustępują 5 min wcześniej ?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zwal konia i nie truj dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też to zauważyłem. Nie wiem, nie rozumiem, Polacy mają to we krwi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale w czym to przeszkadza?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. to bardzo proste…ja np mam przesiadkę do innego pociągu i mam na to czasami 3 minuty..tak więc ustawiam się wcześniej do wyjścia żeby zdąrzyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a ja tam sobie wolę zedrzeć dupę z dermy przed czasem i wyjść ze środka lokomocji jako pierwszy. jako że z natury lubię zapierdalać startując z drugiej linii czuję się stłamszony jak Kubica za Rosbergiem. a tak – pole position i wio do przodu!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pieprzone kutasy chcą jak Kubica być na POLE POSITION…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. moja matka tak robi -.-

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Też mnie to nieziemsko irytuje, tyle że w autobusach, którymi poruszam się codziennie po kilka razy. 5 kilometrów do przystanku, ale baba już musi wstać i czyhać przy drzwiach, bo przecież nie zdąży wysiąść.. ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 12. dokładnie tak jest! i jeszcze cały ten jebany tłum zaczyna przechodzić z końca jadącego jeszcze pociągu i jego początek, bo myślą debile, że wysiądą o te 50m dalej na peronie, więc będą szybciej po taksówke czy tramwaj, sram na nich!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Taa autobusy. Pojebani są ci ludzie. Co im to da? jakieś nagrody rozdają za to, że pierwszy wyjdzie. Autobus zapchany jak cholera, ledwo rusza z przystanku i już się przedziera jakiś palant pomiędzy ludźmi, bo on kurwa wysiąść musi… Idiota. W czym to przeszkadza? Prosta odpowiedź jak stoisz trzymasz się poręczy i nagle ktoś ci zapierdala pod rękami itp, że musisz manewrować, aby się przypadkiem w tym autobusie nie wypieprzyć… Ot w czym przeszkadza.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. dokładnie! to samo mnie wkurwia. masz zupełną rację

  0

  0
  Odpowiedz