Małpy

Nie mogę już patrzeć na te nieogolone małpy. Nie chodzi mi o te osobniki chodzące po ulicach czy gdziekolwiek, bo mogę po prostu odwrócić wzrok i po sprawie. Ale nie rozumiem dlaczego na spotkaniu mam się męczyć z gościem, który nie potrafi się ogolić. Człowieku, masz kran? Czy masz tam wodę? Kup se żyletkę czy cuś i weź się ogól, bo nie każdy chce obserwować twoje zaniedbanie lub nie wiadomo co jeszcze, może brak umiejętności golenia. Jeśli pracujesz w biurze, to się przygotuj. Nie jesteś pracownikiem fizycznym co ma prawo być niedomyty lub nawet śmierdzieć, bo on zapierdala całe dnie fizycznie np.: na budowie, by były mieszkania, drogi i infrastruktura i ma prawo się zapocić czy po prostu musi wstać po ciemku i nie zdąrzyć. Ale ty inteligencie po studiach? W lesie mieszkasz? Wodę ci odcieli? Skoro jepiesz w korpo od 9.00 to masz duuuuużo czasu, aby się ogolić i 15 razy. Tatuś nie nauczył czy po prostu jesteś leniem i brudasem? Po co to w ogóle przyłazi do biura zamiast na drzewo do braci małp?

50
95

Komentarze do "Małpy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A może chce zapuścić brodę? Dobra broda nie jest zła jak się ją ładnie wystylizuje to człowiek wygląda lepiej niż bez brody. Tylko wiesz broda nie rośnie magicznie z dnia na dzień trzeba się przez chwilę nie golić! Druga sprawa, niektórzy mają problemy ze skórą i nie mogą się non stop golić bo potem z mordy jest jesień średniowiecza.

  7

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. A co z tymi, którzy mają taki imidż ? Przecież teraz jakiej reklamy byś nie zobaczył to taka moda na brodatego drania.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Wiesz dlaczego się nie golą? Bo krąży jebany mit, że facet zarośnięty oznacza męskość, a to nieprawda, bo zachowanie świadczy o męskości, nie wygląd. Popytaj kobiet, czy wolą ogolonego faceta, czy nie. Zobaczysz, że 95 % powie, że dwudniowy zarost jest sexy, że wolą takiego faceta. Tak to niestety działa na tym popieprzonym świecie coraz bardziej. Dlatego faceci celowo się nie golą, bo wiedzą że tak się podobają większości kobiet. To samo z modą na brody.

  1

  3
  Odpowiedz
 6. Bardzo trafne spostrzeżenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. i co jeszcze? może jeszcze kalesony zmieniać raz dziennie?

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Polecam maść na ból dupy.

  5

  1
  Odpowiedz
 9. Wal chuja kacapie

  3

  1
  Odpowiedz
 10. jeb sie szmato tyle w temacie.

  5

  1
  Odpowiedz
 11. wypierdalaj stąd kurwo

  5

  1
  Odpowiedz
 12. Hahaha dobry wpis, mam nadzieje ze malpy ogarna swoje dupy

  1

  4
  Odpowiedz
 13. Jeszcze pewnie łeb na łyso, co buraku? XD każdy się nosi jak chce i pisze to gładko ogolony osobnik, a gładko bo mi jeszce gęsto nie rośnie hebe

  6

  1
  Odpowiedz
 14. A wziałeś już swoje lekarstwa? Poza tym ty lepiej patrz na siebie, poraz kolejny przychodzisz w brudnej koszuli.Pralki nie masz, troglodyto?

  1

  1
  Odpowiedz
 15. Pierdol się dziwko opierdalająca lachy za 2zł.
  Gol cipe bo nikt Cię nie będzie chciał rżnąć

  8

  2
  Odpowiedz
 16. Może po prostu mają wyjebane?

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Gorsze są łyse łby, durne chuje, wytatuowane łysole cwele i zboki. Jeboki. Gazować ich. Wszystkich łysoli z tatuażami do ciężarówki Sauera. Natychmiast.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Oho widze że komuś tutaj łysi panowie za skórę zaleźli…ciekawe czy w ich towarzystwie też byłeś taki fifa rafa jak przed monitorem…

   1

   2
   Odpowiedz