Marzenie – coś czego nigdy nie spełnisz

Gram na gitarze. Marzę o tym, by grać i z tego żyć. Mój perkusista uciekł do innej kapeli, nagrali teledysk i będą w MTV. Drugi gitarzysta wyjechał na stałe do Londynu z rodziną. Basista powiedział mi dziś, że chcę się skupić na studiach i kończy z graniem i za 15 minut będzie po klucze i zabiera sprzęt. Wokalista się opierdalał i nic nie robił. Jego zamiennik nagle przestał przychodzić na próby. Czy to jest sprawiedliwe? Czemu mojego marzenia nie mogę osiągnąć sam? Czemu muszę być zależny od innych. Wpadłem w schemat życia i raczej prędko z niego nie wyjdę. Idę się zabić. Płakać mi się chcę, bo to była jedyna rzecz jaką lubię, do której się przykładam i w której jestem dobry! Nie mam nic oprócz tego. Nawet jebanej dziewczyny.

21
36

Komentarze do "Marzenie – coś czego nigdy nie spełnisz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak nie masz dziewczyny, to znaczy, że jednak chujowy z Ciebie gitarzysta.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Może coś z Tobą jest nie tak, skoro wszyscy 'odchodzą’ od Ciebie ? :>

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Może pojeb chujową gitarę i brudasów. Spróbuj poszukać czegoś innego… może elektronika ? nie ten chłam z vivy i mtv, ale coś bardziej ambitnego.
  pzdr od typa z branży ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 5. oj, to masz chujnię.
  również miałam kiedyś zespół, i ze wszystkich zostałam tylko ja sama jako wokalistka. noo, teraz jako solistka ;p

  poprawi się, nie martw się 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Na wstępie chcę Ci powiedzieć byś olał tych dupków! Dzięki to tamten perkusista ma sukces. Twoim plusem jest to, że przykładasz się do swojego hobby. Sam próbowałem gry na gitarze, ale nie wychodzi mi. Dlatego trzymam kciuki za Ciebie byś się dalej rozwijał i znalazł porządny zespół i osiągnął sukces. I mam nadzieje, że zobaczę twój teledysk kiedyś. Jeżeli szukasz zespołu to pisz na forach, daj ogłoszenia do gazet, pokaż się na YouTube! Zaszokuj jakimś solowym pokazem gitarowym. Wierze w Ciebie! Na miłość będziesz miał czas!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bądź jak człowiek orkiestra. nagraj sobie podkład, zmiksuj i wal na You Tube – ale i tak utoniesz w rzece tego co wszyscy robią

  0

  0
  Odpowiedz