Miłosc nie istnieje!

6 lat tylko z nią. Wspólne plany, wspólne rozmowy na temat przyszłości, kwiaty, spacery przy gwiazdach, zawsze przy niej byłem, kochałem i kocham ponad wszystko, kupiłem pierścionek zaręczynowy, mówiłem wszystkim jakim jestem szczęściarzem, że ona zwróciła na mnie uwagę, straciłem szansę na pracę w Irlandii, bo nie chciałem jej opuszczać, a wszystko tylko po to, żeby zdradziła mnie z moim byłym już najlepszym przyjacielem w dzień moich urodzin! Miłość nie istnieje, to zwykła chujnia!!!

26
39

Komentarze do "Miłosc nie istnieje!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pierdol to stary – nie ona to następna.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przerypane. Wielkie współczucie, ale nie załamuj się. Musisz zapomnieć i żyć dalej, z pewnością będzie to masakrycznie ciężkie, ale nie możesz się teraz zatrzymać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Cytat: „Bo one wszystkie to kurwy są”. Koniec cytatu.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Uuuuu, ale szit. Wyrazy szczerego współczucia. To jak dostać bejsbolem pod kolana. Cóż, trzeba mimo bólu wstać i iść dalej.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja mam to samo stary. Ale miłość nie istnieje tylko dla ludzi którzy na nią nie zasługują i jej nie chcą. A Ty chyba postępowałeś fair więc pewno ją jeszcze znajdziesz. A teraz idź się upij, pobądź z najbliższymi i nawet się wypłacz…pomoże chwilowo, ale z czasem zniknie automatycznie. I pamiętaj, jeśli nie jesteś w stanie jej wybaczyć i zaakceptować tego co zrobiła to znaczy, że to po prostu nie ta, a nie ma sensu męczyć się całe życie 🙂 Trzymam za siebie i za Ciebie kciuki. Chujnia ….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. tak mi przykro. wiem, że to zabrzmi banalnie, ale potrzeba czasu.
  jeśli będzie chciała wrócić zastanów się sto razy, zanim się na to zgodzisz, dobrze?

  a do Pana z komentarza nr 3 : taka wypowiedź świadczy tylko o Twojej kulturze i stanie umysłu.współczuje.

  do autora postu, trzymaj się chłopaku. pamietaj CZAS, i postaraj się nie kierować emocjami.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. po 1: upij się, po 2: dopierdol swojemu „przyjacielowi” (sorry ale gdyby mój kumpel tak postąpił to nie wahał bym się, wiem że niby wszystko zależy od kobiety „jak suka nie da to pies nie weźmie” ale nie można zabawiać się czyimś kosztem, tak nie można, koleżka musi popamiętać i odpowiedzieć za to co zrobił), po 3: znajdziesz o wiele zajebistszą laskę, tylko pamiętaj, nikomu nie ufaj do końca; jak zdążyłeś się przekonać ludzie to skurwysyny, myślą tylko o sobie, idą do celu po trupach i tak naprawdę każdy ma Cię w dupie dlatego trzeba radzić sobie samemu, tępić gnojów, być dobrym dla dobrych. Trzymaj się

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bo miłość w naszych czasach nie istnieje trzeba robić melanż i się tym nie przejmować…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ”Miłość nie istnieje” dopiero się dowiedziałeś …..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. psiakrew, czort karty rozdał i ot, przyszło nam młodość w czasach pogardy, miłość w czasach zarazy spędzić….takie czasy, panie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ojapierdole. ale smutno : (

  0

  0
  Odpowiedz