Motorowa wiocha

Wkurwia mnie mój pojebany sąsiad, miłośnik motoru. Spotkał się z koleżką i nie może z nim normalnie porozmawiać, tylko drze ten ryj, jakby był gluchy co najmniej, kolega oczywiście także. Myśle sobie, ok zaraz pewnie pojadą, ależ nie … trzeba z pół godziny przygazówki robić. No ja pierdolę.

30
18

Komentarze do "Motorowa wiocha"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Uroki wsi. Chałupa na wsi musi być na polu, albo pod lasem, bez sąsiadów, a mieszkanie na jednej kupie we wiosce, gdzie każdy o każdym wie wszystko, to dziękuję bardzo, wolę swój blok w mieście.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Autor tej hujni to idiota

  0

  1
  Odpowiedz
 4. autor komentarza nr 2 to idiota

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 i @ 3 to idioci.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Autorzy komentarzy 1 2 i 3 to kretyni.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ten spod @5 to debil.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @up – Wszyscy jesteście kretyni. Ja kurwa się dostanę do Mars One i będę pierwszym Polakiem na Marsie.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. @7. „@up – Wszyscy jesteście kretyni. Ja kurwa się dostanę do Mars One i będę pierwszym Polakiem na Marsie.” Taaak, kurwa… 😀 Chyba jak sobie batonik Mars w dupę wetkniesz. Wtedy będziesz pierwszym na Marsie. PS. Nie zapomnij tego umieścić na jakimś RedTubie, stulejarzu. 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @8 – „Chyba jak sobie batonik Mars w dupę wetkniesz.” jeśli będzie trzeba to tak zrobię 😉 A RedTube będzie jak zrucham Marsjankę.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @9. „jeśli będzie trzeba to tak zrobię 😉 A RedTube będzie jak zrucham Marsjankę.” No za to ostatnie to byś trafił do historii. 🙂 Tylko, żeby się nie okazało, że Marsjanka będzie miała pałę jak armata, bo ci się to źle skończy, a do tego dziesiątki pokoleń będą z ciebie łacha darły na samo wspomnienie. 😉 PS. Piątka za poczucie humoru. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @10 Ale on lubi gnata w mordziel.

  0

  0
  Odpowiedz