Multi-Kulti

Wczoraj przechodzę obok tego zjebanego telewizora, a tam problem z obcokrajowcami, więc na chwilę zatrzymałem wzrok na ekranie. Chodziło o to, że Azjaci i Afrykańczycy handlujący na bazarach lecą sobie w bambuko, zsuwając 5 stołów w jeden i płacąc za jedno stoisko. Polscy bazarowicze są zaś na nich wkurwieni, bo uczciwie płacą za jeden stolik. No i teraz najlepsze… Jeden z radnych (nazwa miasta mi umknęła) słusznie stwierdził, że my Polacy jesteśmy u siebie i to my jesteśmy gospodarzami we własnym domu, więc wypadałoby, żeby handlujący obcokrajowcy stosowali się do przepisów u nas panujących. Oczywiście radnego zaraz zawieszono, bo jakiś zjebany, o dziwo polski łeb, oskarżył go o rasizm i dyskryminację! Ludzie, co się w tym kraju dzieje do kurwy nędzy?! Obcokrajowa mniejszość nie przestrzegająca prawa rządzi w Polsce większością naszych obywateli?! Za chwilę w tym samym programie pokazują jakąś durną babę, która mówi, że „skoro w przyszłości mamy żyć w multikulturowym społeczeństwie, to rasizm i dyskryminacja są niedopuszczalne”. Że co kurwa pytam?! A kto powiedział, że mamy żyć w takim społeczeństwie? Co to za prognozy w ogóle? Chociaż jakby nie patrzeć, to faktem jest, że obecnie rządząca opcja skrajnie liberalna już nam zafundowała przedsmak tego . Dziś krytycznie nie można wyrazić się o czarnych, żydach, mniejszości homoseksualnej, czy wyznaniowej, bo zaraz jest rasizm i dyskryminacja. Nawet w przypadku jawnego łamania prawa, również winni są „rasistowscy Polacy”, a nie łamiące to prawo mniejszości. Jest to chyba jakaś celowa robota, bo zaczynamy się bać normalnie egzystować we własnym kraju, patrząc tylko, czy przypadkiem nie uraziliśmy jakiegoś mniejszościowca, choćby przypadkowym krzywym spojrzeniem. Róbmy tak dalej, a podzielimy los Holandii, w której jak mówią badania socjologiczne w 2028 r. Holendrzy będą mieli gówno do powiedzenia, bo nawet pod względem wyznaniowym będą już sami w mniejszości. Francja też już przerabia podobną, bolesną lekcję. O UK nie wspomnę, bo tam to już kompletny syf pod tym względem. A w telewizji i w radio cały czas pierdolenie o skrajnej tolerancji i bełkot o społeczeństwie multi-kulti, przy jednoczesnym najeżdżaniu na własnych obywateli. A w ogóle, to w dupie mam głęboko to całe multi-kulti, bo jestem kurwa u siebie! Natomiast tolerancją można sobie tyłek podetrzeć, ponieważ jest to kurewsko fałszywy termin, gdyż rzeczy złe również można tolerować. Jednym słowem mamy w Polsce przyzwolenie polityczne na chujnię pod hasłem multi-kulti i niektórzy nasi obywatele tej chujni już ulegli, bełkocząc ciągle coś o wątpliwej tolerancji, rzekomym rasizmie, a przy okazji dodając do wszystkiego przedrostek „anty”. Róbmy tak dalej, a obudzimy się z ręką w nocniku.

134
92

Komentarze do "Multi-Kulti"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech się stosują kurwa do naszych zasad, a jak nie to wypierdalać!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. ja osobiście nie znam osoby która była by za multikultura w pl, to wszystko wina tych spierdolin i żydów w sejmie,
  oczywiście nie można obrazić pedała, transwestyte i kurwa jakiegoś jebanego araba. Niedługo na pedofili trzeba będzie inaczej mówić bo może obrazimy go.. kurwa, ode mnie to dodam jeszcze że pierdole ciapate kurwy, kozojebców ,żydów, ruskich też troche , cyganów i inna swołocz

  1

  1
  Odpowiedz
 4. No tak neandertale też były u siebie i ich szlag trafił jak nas zobaczyły.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Sprawdz kto to byl Antonio Gramsci i jaki jest jego „grand plan” a wtedy ukladanka ci zaskoczy…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. i tak będziesz zapierdalał u turasa na kebabie za 5 funciaków na godzinę .

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pfff… Multi kulti w Polsce! 🙂 Chłopie tu nawet nie ma przedsmaku multi kulti. 99% to Polacy, jesteśmy praktycznie zupełnie jednowymiarowym kulturowo narodem. Multi kulti u nas nie ma i nie będzie, dopóki nie będziemy mieli zarobków jak na zachodzie. A wszyscy wiemy, że za naszego życia to nie nastąpi. Po co jakiś murzyn ma pracować w zjebanym kraju nad Wisłą skoro może pracować w Deutschu czy innej Francji. Multi kulti to cena za bogactwo. Bogate narody słabo się mnożą i potrzebując młodej siły roboczej do pracy oraz podtrzymania systemu emerytalnego. My jesteśmy biedakami, nikt tu nie przyjedzie (oczywiście będą wyjątki potwierdzające regułę). Zgadzam się jednak co do źle pojmowanej tolerancji. Nasz dom, nasze zasady, nasze prawo. Tolerancja musi odbywać się w pewnych ramach. Na Francuzów tak nie najeżdżaj, oni od lat robią wiele żeby afrykanizację i islamizację w swoim kraju zwalczyć. Zmienili zasady socjala (od razu przyrost naturalny bambusów spadł o 70%) zakazali noszenie burek i wiele innych. Spokojna twoja rozczochrana, zachodnie narody nie stały się bogate dlatego że są głupie, choć nam zadufanym w sobie Polakom tak się czasem wydaje. Poradzą sobie z tym, uwierz mi.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Dobrze człowiek prawi, polać mu. Albo do sejmu dać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz kurwa rację!!!
  Pięć gwiazdek.
  W związku z zaistniałą sytuacją zastanawiam się czy wszem i wobec nie zacząć nawijać, że niby jestem gejem a może nawet żydem. Wtedy każde moje potknięcie czy niekompetencję będę zwalał na to, że jestem dyskryminowany ze względu na orientację seksualną czy pochodzenie. Dodatkowo odpowiednia postawa roszczeniowa i życie może stać się prostsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. kolega musisz sprostować pewne fakty, po nie jest liberalne, ba nie ma u nas w parlamencie żadnej formacji liberalnej, są sami lewicowcy oraz socjaliści. Dlatego właśnie z dnia na dzień żyje się coraz gorzej.
  Druga sprawa polecam wykłady Stanisława Michalkiewicza.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. popieram autora!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Hejka, jestem Czechem a więc obcokrajowcem … i myślę, że prawo ma być dla każdego równe. Jest ale też prawdą, że Polacy lamią prawo nagminnie jak tu w Polsce, tak i zagranicą. Poszanowanie prawa po prostu nie mają we krwi. Nie wierze ale też w Polskę jak to mówisz multi-kulti, bo ten kraj nie zachęca nawet Polaków do pozostania w tym syfie i cały czas wyjeżdżają. Zgadzam się, że papka jakim trzeba być poprawnym wkrada się w nasze życie. Lubię inność, uwielbiam obcokrajowców, ale tylko tych, którzy chcą się asymilować w którymkolwiek państwie a nie być tylko pasożytem na danym społeczeństwie. Każdy ma prawo do poglądów a poprawność mam w dupie. Dla mnie jest ważna prawda! W Czechach, jak i niestety w innych państwach są ogromnym problemem Cyganie. To zwykle kurwy, żerujące na systemie i wyciskają każdą finansową krople gdzie się da. Czesi już mają dosyć, są protesty na ulicach, TV mówi o ultraprawicy a jak pogadasz z ludźmi, to się okazuje, że ta „ultraprawica” to cały przekrój społeczeństwa łącznie z emerytami. Czy mamy demokracje? Ależ nie, to chujnia do potęgi, koszmar dla prawdy i ludzi takich jak ja.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Niestety- Polacy sa rasistami i tej tezy nie zmienie.W innych krajach UE zyje miliony obcokrajowcow. W Polsce garstka. A Polacy i tak wioda prym w nienawisci rasowej. Wszystko, co niepolskie, niebiale, niekatolickie jest tepione, wyszydzane i wysmiewane. Bo Polak to brzmi dumnie. Niby. Nie napinaj sie, zyj swoim zyciem, a tym „obcym” daj spokoj.Daleko jeszcze do sytuacji, gdzie w Polsce przewazaja obcokrajowcy. Uspokoj sie, spakuj tornister i spierdalaj do (polskiej) szkoly.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. kurwy lewackie, sodomici!!

  0

  3
  Odpowiedz
 15. Wszystko fajnie, ale skąd wytrzasnąłeś te dane dotyczące Holandii? W ciągu ostatnich 10 lat – według Eurostatu – liczba mieszkających tam obcokrajowców zwiększyła się o 0,1%, jakim więc cudem w ciągu kolejnej dekady miałoby ich być już więcej niż samych Holendrów? Czyżby kolejny ciemniak, bredzący o rzekomej islamizacji? Rzeczywiście, ze średnim tempem wzrostu o pół bądź jeden dziesiątych procenta na dziesięć lat, obcokrajowcy zaleją nas jak cholera, ani się obejrzymy.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zgadzam się w 100% coraz bardziej wkurwiaja mnie takie „dyskusje”o tolerancji-dajmy sobie nasrać we własne gniazdo to skończymy tak jak”cywilizowana”Europa.Mam masę znajomych w różnych krajach i często o tym rozmawiamy noż kurwa mać jak to możliwe że w Holandii nie postawiono choinki a w Belgii w kraju katolickim wyrzucono z kalendarza nazwy świąt zastępunąc je jakimiś gównianymi nazwami w Anglii zamykają dzielnice na czas sziradu bo araby wyposzczone to agresywne-czy u nas też ma tak być.Osobiscie mam w nosie tolerancję wypaczoną tak jak obecnie-jeżeli ktoś jest złodziejem czy brudasem czy ma wszy to nieważne jakiej jest rasy i jakie ma pochodzenie-mówię o tym.Ja też czuję się dyskryminowana ponieważ ktoś mnie moze ukarać za moje uprzedzenia -niby wolność słowa a strach się przyznać że nie lubię żydów nie lubię ukrainców geje calujący się na ulicy budzą mój sprzeciw .Bądzmy dalej tak tolerancyjni a skończy się tak jak z psimi gównami w większości miast polskich-przyzwolenie ogółu spowodowalo że mamy zasrany kraj-dosłownie i w przenośni.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Większość obecnie kręconych filmów porno już nie zawiera udawanych scen i jęków tylko ostry i prawdziwy seks. Natomiast ejakulat to najczęściej mydło w płynie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jesteś pierdolony rasista i tyle. Myślisz jak Hitler. Najlepiej zacznij wybijać tak jak on inne nacje, bo według ciebie biali są nadczłowiekiem, a murzyni podludzie. Pieprzony rasista z ciebie i tyle.

  1

  1
  Odpowiedz
 19. Zwiększ masę Murzynów.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Masoneria globalizuje świat, jeśli jakiś przywódca się temu przeciwstawia to w jego kraju wybucha rewolucja w której bierze udział może 1% ludności a może mniej po czym wspaniałomyślny rząd usa ratuje rebeliantów z opresji. Sam jestem zwolennikiem globalizacji i otwartych granic ale nie popieram takiej metody osiągania celu.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. „w dupie mam głęboko to całe multi-kulti, bo jestem kurwa u siebie”… czyli znaczy, że co? Będziesz, jak mały Kazio z podstawówki, bił wszystkich kolegów którzy przyjdą na Twoje podwórko zamiast bawić się na swoim? A jebnij się w swój głupi łeb. Nie masz pojęcia, co to takiego „tolerancja” o której piszesz. Wracaj do lekcji, bo już wrzesień.

  0

  1
  Odpowiedz
 22. Trzeba zwiększyć masę muźinów z afryka

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Każdy Polak zachowuje jak u siebie, nawet jak jest u kogoś. W rezultacie obie strony, pomimo że są u siebie czują się jak w cudzym domu. Widać to zwłaszcza w internecie.

  1

  1
  Odpowiedz
 24. Czarnota i judeusze won do swoich chujów.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. Mi inni ludzie nie przeszkadzają. Nieważne czarni, żółci, fioletowi. Ale zgadzam się, że każdy musi przestrzegać ustalonych reguł i jeżeli opłaca się jeden stół na bazarze to wykorzystuje się do roboty jeden a nie pięć, a w lepienie Afrykańczykowi mandatu za oszustwo bazarowe to nie rasizm.

  1

  0
  Odpowiedz
 26. ciekawy jestem ilu jest takich jak Ty, bo z tego co się słyszy to prawie wszyscy są prożydomurzynogejowscy.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Jest to element pewnego planu… widzimy tylko rozrzucone puzzle, ale nie widzimy „wielkiego obrazu” całości 🙂 Wystarczy, że pozostaniemy przy swoich przekonaniach, tradycjach i zasadach (nie mówię tu o pseudo-prawie) i przekażemy je naszym dzieciom. Proszę zauważyć, że koronowane głowy, główni gracze na arenie międzynarodowej, wielcy „biznesmeni”, nie mieszają krwi z ciapatymi 🙂 ale promują to wśród swoich obywateli … plebsu, czyli NAS .. warto to przemyśleć. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Polacy to mogą sobie emigrować na cały świat na najlepszych warunkach, ale do nas wstęp wzbroniony? A co komu jest winny jakiś bałkan albo azjata, że u nich jest jeszcze gorzej niż tu?
  Europa wymiera, większy przyrost naturalny jest w Azji i Afryce, a więc CZEKA CIĘ multi-kulti siłą rzeczy. To tylko kwestia czasu.
  Ludzie są tacy sami niezależnie od tego gdzie przyszło im się urodzić

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Stoliki na bazarze to jest wierzchołek góry lodowej tego co dzieje się w tym chorym systemie. Jakiś czas temu był larum o cyganów we Wrocławiu, których ludzie chcieli wygonić z koczowiska które urządzili sobie na jednym z osiedli- to zaraz nazjeżdżało się dziwolągów i obrońców wszelkiej maści imigrantów/mniejszości którzy zorganizowali festyn kultury romskiej żeby pokazać jacy ci Romowie są biedni i fajni… Ja pierdole, niech sobie ich kurwa wezmą do swoich domów albo niech im zrobią obozowisko na własnym podwórku. Ludzie z osiedla na którym koczują cyganie nie poszli na ten śmieszny festyn, bo mają już dość takiego sąsiedztwa przez które strach wyjść w po zmroku z domu. A apogeum głupoty i kurestwa pokazał Wojewoda Wrocławia albo Rada Miasta, nie pamiętam już dokładnie. Otóż powiedział/li że zlikwidują obozowisko, a w zamian dadzą im mieszkania socjalne… NO KURWA, niektórzy potrzebujący Polacy po 20 lat czekają w kolejce żeby dostać od państwa mieszkanie w wielkim klocku, a tu cyganom chcą dać domy od ręki, a ty polaku idź pod most najlepiej, albo wypierdalaj do Irlandii. Jak za 2 tygodnie jeden z Romów z tego obozowiska rozpierdolił się samochodem po pijaku bez prawa jazdy, to już żadne medium nie raczyło o tym wspomnieć. Jeszcze po przyjechaniu na miejsce policji zeszło się 20 jego cygańskich kolegów i zaczęli się awanturować i przeszkadzać w interwencji. O tym już oczywiście media nie poinformowały. Kolejny przykład to film „ŻYWOT CZECZENA” który można jeszcze znaleźć w internecie, choć z YouTube notorycznie usuwali go za szerzenie nienawiści rasowej- A gościu tylko nagrał w nim to jakimi furami wożą się czeczeńscy uchodźcy którzy nie pracują tyko pobierają od państwa Polskiego zasiłki. Polecam obejrzeć.

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Trzeba skombinować teleporter do Rumunii

  0

  0
  Odpowiedz
 31. ja pierdole PO nie ma nic wspólnego z liebaralizmem kurwa człowieku

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Nie lubię Żydów, Romów,Afroamerykanów i Arabów. Niech sobie siedzą w swoich krajach i nie pokazują mi się na oczy. Nie lubię oglądać ich koloru skóry ani wąchać zapachu, który wydzielają. Nie podoba mi się także ich mowa a kebaby made by Arab to syf. Dziękuję za uwagę.

  0

  0
  Odpowiedz