NFZ- Chujowy Fundusz Zdrowia

Witajcie wesołe ludki i Ty Mesiu.
Moja chujnia to dramat, napiszę w wielkim skrócie. Wykonuję profesję przy, której potrzebna mi jest wysoka sprawność fizyczna. Ostatnio miałem wypadek podczas treningu w pracy skutkiem czego zerwałem więzadła, rozwaliłem staw kolanowy i łąkotkę. Poważna kontuzja ale znałem ryzyko i się na to godzę. Moją chujnią jest ten nieszczęsny fundusz, od wypadku minęło już trochę czasu a ja bujam się po lekarzach bez większych szans na pomoc, każdy z tych lekarzy/partaczy/cwaniaków próbuje mnie zgolić z hajsu pomimo tego, że mam dodatkowe ubezpieczenie, żaden z tych ludków nie zaproponował mi leczenia czy zakwalifikowania. Jedynie to co ździałali to pchali mnie pod skrzydła znajomków, którzy niby mi mogą pomóc ale dopiero jak wpłacę za komplet 20 000 zł. Przez ten czas odłożyłem tyle kasy abym miał możliwość się zoperować, problem jednak w tym, że ten pieniądz trzymam na czarną godzinę na wypadek gdyby wszystko się zjebało. Jestem teraz w kropce bo nawet nie wiem czy nie będę kulał przez resztę życia :/
Chujnia i śrut.

38
3

Komentarze do "NFZ- Chujowy Fundusz Zdrowia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się. Do więzienia tych złodziei NFZ-owskich! Natychmiast! A na ich miejsce posadzić uczciwych, co myślą o zdrowiu ludzi, nie swoich portfeli.

  7

  0
  Odpowiedz
 3. Idź do ortopedy i niech ci zrobią artroskopie a potem rekonstrukcje więzadła. Mi zrobili na NFZ. Niestety trafiłem do odpowiedniego lekarza o 10 lat za późno i już nie odzyskam pełni sprawności. No a jak Ci zoperują kolano to skierują na rehabilitację-14 dni-śmiech na sali.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Straszna chujnia, a nie możesz jeszcze popróbować np w innym mieście itp? Wiem, że to najgorsze kurwy i złodzieje, ale tyle kasy na to przejebać:/. Wiem, że człowiek w tym pierdolonym kraju jak poszukuje pomocy medycznej, to jest traktowany jako największy wróg. Sam jak byłem w szpitalu w recepcji, że mnie żołądek napierdala i boje się czy to nie wrzód babka odpowiedziała”pan pójdzie do jakiejś przychodni”. Powiedziałem, że nigdzie nie ide i kuliłem się z bólu na krześle, po czym zlitowała się…. Oni udzielają pomocy jak przyjdziesz bez głowy. Ale za kase nagle pojawiają się możliwości.

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Zdrowie ważniejsze niż jakiekolwiek pieniądze. Ja bym wyłożył te pieniądze, bo jednak wolę chodzić. Kasę odrobisz, a jak zdrowie się spierdoli, to dopiero będzie chujnia i śrut.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Czekaj dalej… – to jest ten moment. Inaczej będziesz kulał do końca życia.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Kolego szanowny…Godząc się na ryzuko godzisz sie i na skutki. .. Cóż więcej pisać ?

  1

  2
  Odpowiedz
 8. Ty nawet nie wiesz jak ci dobrze .Ja nie choruje .Bo mnie nie stac . Jak zachoruje to wiem tylko jedno -Wyzdrowieje albo umre. Tu nie me Grey Zone . Tu nie ma . Jak nie moge robic to NiKt w moim domu nie je .Nie ma kawy ,nie ma chleba, nie ma NFZ . Tu tylko Kop WDoope . A Wam wciaz zle . No to Chuj wam w dooope . Bo ja juz nie wiem.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jak już nie wiesz, to może chuj tobie w doopę?

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Doktor Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji polski , w piłce nożnej. Złoty człowiek. Do tego uszykuj na rehabilitację ok. 5-7 tysięcy, chodź 3 razy w tyg. i zagospodaruj minimum 30min (co)dziennie na ćwiczenia we własnym zakresie przez kilka miesięcy do roku. Kup kreatynę, jakiegoś dobrego gainera, bedzie łatwiej. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chyba NFZ -narodowa fikcja zdrowia.

  2

  0
  Odpowiedz