Niedorobiona baba od karty miejskiej cz.2

Kontynuując moją historię o karcie miejskiej opisaną tydzień wcześniej. Kilka dni po dostaniu mandatu i zapłaceniu go, złożyłam odwołanie prosto do samej góry zarządu komunikacji miejskiej mojego miasta, bo stwierdziłam, że nie dam się robić w bambuko jak frajer. O dziwo (do teraz jestem w szoku) nie olali mojej sprawy, nie kazali czekać zakichanych 14 dni czy coś. Wpadłam tam wkurzona i powiedziałam że zgłoszę tą sprawę do mediów i tak dalej, używałam każdego argumentu jaki przyszedł mi do głowy, chciałam ich nastraszyć. Wzięli to do serca i potratowali poważnie. Co prawda musiałam się tam trochę nasiedzieć, naczekać, podpisać stos papierków, podyskutować sobie z chyba połową tych ludzi z zarządu. Jeden facet tam próbował mnie zbyć. Ale udało się! Zwrócono mi pieniądze za mandat, zwróciłam tamtą błędną kartę za to też oddano mi pieniądze. Nie wiem czy miałam szczęście, że mnie nie olali, czy to dlatego, że nastraszyłam ich. Ale warto było tam jednak pójść. Nerwów mnie to kosztowało trochę, nie powiem, że nie, bo zła chodziłam jak cholera. Cała sytuacja to jednak była niezła chujnia. Ale i tak lepszą chujnią bywają niektóre komentarze tutaj, co zauważyłam już od pewnego czasu. Sądzę, że również ta część społeczeństwa która odpowiada za znaną powszechnie ”chujnie” objawiającą się u innych, wchodzi na ten portal, komentuje, sieje chujnie dalej wyzywa i ogólnie truje głupoty bez sensu.

Pozdrawiam innych chujowiczów. Brak pozdrowień dla ludzi powodujących chujnie, ewentualnie przesyłam kopa w dupę.

113
95

Komentarze do "Niedorobiona baba od karty miejskiej cz.2"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A było kupić kebaba jako łapówkę. A tak poważnie to żenada. Trzeba było żądać odszkodowania za stracony czas i straty moralno-psychiczne. Tak się gra, a nie „zwrot kosztów”.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Brawo koleżanka!!!! I tak należy sprawy rozwiązywać a nie dać się robić w bambuko.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdybyśm mieszkała w Japonii to byś nie miała problemów z kartą miejską. Tam ludzie wchodzą do kapsuły – myk i są na miejscu. Tam ludzie są innej rasy, mają większe mózgi oraz większe penisy, wiem bo widziałem w kreskówce. Nie to co słowiańskie plemiona, prymitywna kultura, bandytyzm, brak tolerancji, GEJ_MANGOWIEC_KAKAOWIEC_OTAKOWIEC ma tutaj ciężki żywot. Ja kurwa jestem hanysem a gorole jebią mnie w dupala co dzień ale ja kurwa wszystkim pokaże, że bez szkoły, z żółtymi papierami oraz rentą socjalną zostanę zajebistym programistą wymiataczem jebanym kurwa w dupe a później w morde. Japońska siła jest ze mną – czysta rasa na golasa. Jestem mentalnym wschodnio-azjatyckim, bytem który jest SUPER_OTAKOWCEM wysłannikiem mangi na tej ziemi. Jem ryż, sram w dziure, jak na Japończyka przystało. Dobra ide do szafy bo stara każe. //To pisałem ja Rafał SUPER_OTAKU przyszły onanista, cierpiący stulejarz.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Gratuluję wygranej sprawy jak i odpowiedniego podejścia do niej. Tak trzymac! Poznań?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Brak zaufania społecznego to jeden z największych problemów w dzisiejszym społeczeństwie. Każdy widzi w każdym wroga, mimo że to tylko złudzenie, które okazuje się być samospełniającą się przepowiednią. Kontroler nie ufa tobie, więc myśli, że chcesz go wychujać, jest dla ciebie chamski i przybiera pozycję agresywną, bo wydaje mu się, że chcesz go oszukać i zrobić z niego frajera. Ty potem idziesz do kasy i kierownika i też nie ufasz tym ludziom, nie wierzysz, że oni ci pomogą jak pogadasz normalnie, więc robisz aferę, drzesz japę. Zakładasz, że na dobrą wolę nie ma co liczyć, więc wybierasz wyjście siłowe, od razu zakładasz, że będziesz ich straszyć mediami i procesami. Baba za kasą z kolei nie ufa tobie, bo myśli, że coś ci się pojebało i chcesz ją wkręcić w swój problem. Poza tym dochodzi u niej strach przed swoim kierownikiem, bo boi się, że jak się przyzna do błędu, to będzie miała sama problem. Wybiera więc też rozwiązanie agresywne, demonstrując przed tobą, że cię nie pamięta i nic jej nie jesteś w stanie zrobić. Jest przy tym nieprzyjemna i chamska (bo chamstwo to najprostszy sposób, żeby uzewnętrznić wewnętrzny niepokój i brak pewności siebie). Wynikiem tego jest sytuacja, w której kilka nieznanych sobie wcześniej osób w myślach wyzywa się wzajemnie i skacze sobie do gardeł, mimo że sytuacja jest banalna i jasna dla każdego kto patrzy na to obiektywnie (np. dla nas tutaj na chujni) – czyli po prostu doszło do oczywistej pomyłki, którą należy teraz tylko wyprostować. Wychodzi z tego jedna wielka konfrontacja, w której wszyscy obrzucają się wyzwiskami, wkurwiają się na siebie, piszą o sobie chujnie, tracą nerwy, bluzgają w wyniku jakiejś pierdołowatej pomyłki. Na pewno trochę przekręciłem i nie było dokładnie tak jak piszę, ale jestem pewien, że podobny mechanizm zadziałał. Nie atakuję ani ciebie ani kanara, ani nikogo, mówię tylko jak wg mnie jest i jak o wiele prościej by było gdyby ludzie sobie chociaż trochę ufali. To, że oddali tobie kasę, to wg mnie żadna sensacja, znam podobne przypadki. Niepotrzebnie tylko od samego początku każdy założył, że druga strona chce go oszukać. 9/10 ludzi jest przyzwoitych, nie ma sensu zakładać na zapas, że każdy z kim mamy do czynienia to jest akurat ten jeden złamas, który chce nam dopierdolić. Pozdro.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mój kąkubent wyjebał mi dziś z liścia…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wyglądasz może jak japonka? Bo mam ochotę w tobie zamoczyć. //Rafał SUPER_OTAKU przyszły japonek

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A ja sie pytam gdzie jest Kali?! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Noo.. jestem z Ciebie dumny ! Poważnie. Bo raczej żebym coś ciepłego powiedział kobiecie, nieczęsto się zdarza. A miałem Ci wtedy powiedzieć, że ja to bym walczył, i żebyś nie odpuszczała, ale stwierdziłem, że i tak tego nie zrobisz, więc szkoda mi czasu na komentarz, i zbyt leniwy na to jestem. A tu proszę ! Zaimponowałaś mi !

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nigdy nie odpuszczaj, bo każde takie spuszczenie nosa na kwintę powoduje, że stają się coraz bardziej bezczelni i pewni siebie. Brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Fajnie, że Ci się udało. Co to za miasto?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Emigruj do Czechosłowacji.Tam mają specjalnych wolontariuszy,którzy za niepełnosprawnych umysłowo studentów,wykonują różne proste czynności,w tym kupowanie biletów tramwajowych.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Spierdalaj za swoją kartą miejską chuj mnie to obchodzi

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pozdrawiam cie jestem kobietą walcz o swoje i się nie przejmuj :**

  0

  1
  Odpowiedz
 17. uwielbiam cię autorko 😉 masz plusa 😉 jak widać, zgodnie z chujową teorią o 12 poziomach chujni, udało Ci się osiągnąć chujnię poziomu 2, bądź nawet 1. Gratuluję! 🙂 pisz więcej 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Gdybyś mieszkała w Japonii to nie musiałabyś pisać drugiej ani pierwszej części swojej chujni bo tam niema żadnych problemów. Pozdro. Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista, który pokaże wszystkim chujom że ze średnim wykształceniem można wiele zarobić niż jakiś ciul po studiach.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. O,patrzcie.120 złociszy ma kieszeni i już ludziom ubliża kurwiszon jeden.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Dalej nie pisalas rozmiaru dupy i cyca oraz przebiegu pizdy , ilości opierdolonych gal i stopnia wtajemniczenia Loda z Polakiem, czemu pomijasz tak istotne informacje a zamiast tego piszesz te swoje bzdury o biletach? Pytałem cie o to ja Gienek, ps. Podaj info czy ogolona czy zarosnieta a może paseczek albo inna fryzurka?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Zapraszam na cyk cyk tylko panowie

  0

  0
  Odpowiedz
 22. I bardzo dobrze że wygrałaś, nie można niczemu pobłażać, bo takie praktyki nigdy się nie skończą

  0

  0
  Odpowiedz
 23. to nie zmieni faktu, żeś zwyczajna głupia dzida… trza z tym żyć, nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ruchaj się za pieniądze to nie będziesz miała takich problemów.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. 5 za kopa w dupę

  0

  0
  Odpowiedz
 26. 19 ale trafiłeś w dziesiątke

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Otaku poczytaj sobie o japońskiej jednostce 731, to Ci przejdzie

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Ciekawe co byś powiedziała na to jak mnie chuj załatwił.W urzędzie pracy dostałam zlecenie do obsługi toalety był to poniedziałek ok szefuniu był i powiedział żeby przyjść na szkolenie jutro rano no to poszłam i tak mi pierdolił że nic prawie nie zrozumiałam i powiedziałam że rezygnuję a on do mnie z ryjem że mi się nie chce pracować tylko że ja miałam inną robotę na oku i babka klozetowa nie dla mnie.Poszłam do domu wróciłam na drugi dzień żeby podpisał mi tą kartke i pieczàtke przyszłam tak jak mi powiedział czyli o 13 do 14 o tych godzinach jest niby ten jego szef no przyszłam a ten cieć mówi że go nie ma przyszłam więc w tych samych godzinach na drugi dzień czyli w wśrodę zaśmiał mi się w oczy i powiedział że 5 min temu pojechał wczoraj gadaĺ to samo więc poprosiłam gnoja o numer tego faceta a ten co jaz tego będę miał i cieszy miche. Dałam sobie szanse ostatni raz w czwartek i uwierz mi było to samo jak dzień świstaka normalnie. To się wkurwiłam i poszłam z tym do UP tam do pracownika zadzwonia moja pośredniczka powiedział jej była we wtorek była w wśrodę a to ze byłam w czwartek to już klamał że mnie nie było. Nie co byś na moim miejscu kochana zrobiła ale chyba go zajebała ! Teraz jak będę wracała z jakiegoś miasta obojętnie z jakiego przyjadę pociągiem i zachce mi się siku czy kupę czy nawet jak pobrudzę sobie łapy i wysiądę na pkp gdzie jest jego sracz płatny 3 zł to wolę się już zeszczać czy osrać w gacie niż jemu dawać w łapsko i nie chodzi tu już o te 3 zł nie tu chodzi o honor ten facet potraktował mnie jak szmate i nie zarobi grosza odemnie!!

  0

  1
  Odpowiedz
 29. „Pozdrawiam innych chujowiczów. Brak pozdrowień dla ludzi powodujących chujnie, ewentualnie przesyłam kopa w dupę.” 😀 Dałem za tą końcówkę 5 gwiazdek

  0

  0
  Odpowiedz