Niezdany egzamin

Właśnie uwaliłam pierwszy egzamin w swoim życiu i do tego najważniejszy na studiach. Niby nic się nie stało, przecież zawsze są poprawki… Ale co z tego? Uczyłam się do tego przez cały rok, a przez ostatnie 2 tygodnie nie wychodziłam z domu i non stop zakuwałam. Zrobiłam wszystko, co mogłam i nawet więcej, a okazuje się że egzamin to czysta loteria. Zabrakło mi szczęścia i… 1 punktu. Teraz całe wakacje zapowiadają się bardzo ciekawie. Wiem, że są gorsze tragedie na tym świecie głód, choroby i powodzie, ale akurat w tym momencie nie dbam o to. Chujnia jak stąd do Australii.

64
82

Komentarze do "Niezdany egzamin"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie martw się ,teraz studia gówno dają.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Australia jest zajebista.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jeśli można było zdobyć 2 punkty i zabrakło 1 to cóż… o jeden rok nauki za mało 😉
  PS> więcej pozytywnego myślenia, zdasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Prawo jazdy nie dla kobiet.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Daj sobie spokój ze studiami. Potem i tak czeka cię tyra na taśmie u mesia, a i o to dziś nie łatwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. co studiujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Moze za duzo sie wlasnie uczylas, tak tez sie dzieje – w glowie sie wszystko wtedy miesza. Powodzenia na poprawce.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pojebało? Przez rok się uczyć do egzaminu?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. pociesz sie tym, ze inni maja gorzej np. ludzie mieszkajacy w Australii borykajacy sie z szwendajacymi sie po domu pajonkami wielkimi jak twoje stopy

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @3 Wyobraź sobie, że są egzaminy, które wymagają od ludzi czegoś więcej niż przeczytania jednej książki czy przejrzenia notatek.
  Uczyć się cały rok do egzaminu? Skoro zdawalność znajduje się na poziomie 25% to tak będziesz robić wszystko i zapierdalać przez cały rok byle to zdać. Poświęciłam 2 tygodnie? Tak i to nie dlatego, że nie potrafiłam się spiąć w 2-3 dni. Niektóre rzeczy wymagają od nas więcej nakładu pracy i materiał jest znacznie cięższy, a zarazem bardzo obszerny. Nieważne, sama takie studia wybrałam. Chujnią jest to, że naprawdę to umiałam, a przez ten głupi 1 pkt czeka mnie nerwówka we wrześniu. Australia całkiem spoko 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja pierdole, ludzie. Na jakich Wy studiach byliście? Chyba w dupie byliście i gówno widzieliście, że do egzaminów się przygotowujecie 3-4 dni, albo nic, a jednak zdajecie – fartem, fuksem, a jak nie, to waruneczek. I w sumie ciągła libacjaaaa. Ogarnijcie medycynę. Ogarniacie? Anatomia. Egzamin. Wszyscy się do tego uczą przez rok (na niektórych uczelniach – półtora roku), chodzą do prosektorium, nakurwiają, ile wlezie, a i tak nie każdy zdaje. Albo biochemia. Ten, kto zna Harpera, to wie, o czym mówię. Ja nie jestem z medycyny, ale z kierunku pokrewnego i, jak my mamy egzamin z takiej np. chemii organicznej, to to jest tak dużo materiału, że każdy sra po gaciach, bo człowiek się uczy, uczy, a i tak czasem jest chujnia. Więc zamknąć paszcze lesery i opierdalacze, i wspierać mi tu dziewczynę – natychmiast!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To nic takiego. Nie każdy stworzony jest do pracy w garniturze. To żaden wstyd i hańba pracować fizycznie. Najważniejsze to dorwać jakąś robotę i się jej trzymać. Zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Jest wolne stanowisko obsługi taśmy. Do rozpatrzenia CV należy załączyć trzysta złotych.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ad kilka komentarzy wyżej
  Myslisz,że uczysz się 3-4 dni wcześniej i zdajesz to jesteś mądry
  HAHA
  większej durnoty nie słyszałam
  zależy co się studiuje
  sorry ale na 95 % studiujesz jakieś gówno

  0

  0
  Odpowiedz
 15. za mało masy, za dużo nauki. Zwiększyć mase, a uczyć sie 2-3 dni, Ja tak robie mam czwórki.POZDR

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A ja dostałem tśy 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 17. no to jedź do australii tam bez studiów dostaniesz ze 60 tysięcy dolców. po co komu studia.

  0

  0
  Odpowiedz