Niezdecydowani chłopcy

Bo mężczyznami to nie można ich nazwać. Uśmiecha Ci się taki, objeżdża wzrokiem od góry do dołu, patrzy prosto w oczy robi słodkie minki przez ponad pół roku ale jak przychodzi co do czego to potrafi powiedzieć pierdolone 4 wyrazowe zdanie, które nic Ci nie tłumaczy i nie daje żadnych nadziei na ,coś więcej’. Nie wiadomo co taki ma na myśli ale jest winny tego, że mnie sobą zauroczył… Czekam na jeden jebany ,ruch z jego strony’, ale no chance. Sama chyba będę musiała wziąć to w swoje ręce.

10
42

Komentarze do "Niezdecydowani chłopcy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. weź kurwa nie rób nic! nie bierz tego na siebie! wiesz jakim ja jestem facetem? DOKŁADNIE takim jakiego opisałaś!! za każdym razem kiedy dziewucha mi się podoba to mi języka w ryju brakuje. teraz tak samo. jestem zakochany, spać nie mogę bo o tej dziewczynie myślę i w ogóle. i chuj! sam sobie jestem winien!! i skoro nie potrafię nic z tym zrobić to logicznym wnioskiem jaki mogę przyjąć jest to, że po prostu na nią nie zasługuję. tak samo ten twój boy, śliczny? trudno… ale cipa. nie zasługuje, a Ty mu w tym nie pomagaj. lepiej znajdź innego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. są też faceci nieśmiali. To już od Ciebie zależy czy takich lubisz czy też nie 😉
  Jeśli jednak nic Tobie to nie przeszkadza – zrób pierwszy krok i pomóż waszemu szczęściu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. no kurwa pokaż chłopakowi że Ty też chcesz tego co on, on czeka na jakiś Twój znak od pół roku, nieśmiały jest to mu troche dopomóż,czemu zawsze facet musi wykonac ten pierwszy krok, to jest przejebane, i uśmiechaj sie do niedo częściej, to pomaga i jest bardzo miłe, powodzenia zycze

  2

  0
  Odpowiedz