Witam wszystkich chujowiczów. Dziś w jakże piękny poranek jadąc tramwajem moje oczy ujrzały wielką pizdę. To byłoby nic, gdyby nie fakt co ta dupa miała na sobie, a dokładnie chodzi o legginy. Ja tego kurwa nie rozumiem, dlaczego otyłe baby maszerują po mieście w takim odzieniu. Nie dość, że trzeba oglądać samo grube dupsko to jeszcze prześwitujące gacie. To naprawdę trzeba nie mieć żadnego poczucia estetyki żeby tak się ubierać. Oczy mi krwawią za każdym razem gdy na ulicy widzę taki ewenement. Normalnie chujnia i śrut. Pzdr dla wszystkich dziewczyn, które nie noszą legginsów tak jak ja.
102
60
Popieram chujowiczkę to są ofiary macdonaldów.
Drogi samcu – powiem Ci tak, nawet jakbym miała 120 kg nadwagi to ubierałabym się jak chcę a tobie huj do tego
Tej 'grubej piździe’ to oczy będę krwawić na serio a nie meteforycznie kiedy Szwadron Śmierci będzie jej je wydłubywał skalpelem radzieckiej produkcji z 1972 roku po to żeby je potem usmażyć na patelni i dać afrykańskim plemionom na pożarcie,które nie mają co jeść
Wiesz co? Wyczuwam sfrustrowanną pannę, która sama ma tyłek jak szafa 3 drzwiowa i chwali się, że legisów nie nosi, bo nie może dostać na taki tyłek rozmiary. Może uszyjesz je z plandeki na tira?
A uważoj przy sraniu niemoto i nie wierć się tak, bo całą deskę zasrosz
5 gwiazdek. Nie wiem, po co grube dupy w ogole chodza po tym swiecie i dla kogo zyja. Zygac sie chce na ich widok i w dodatku obciazaja spoleczenstwo kosztami leczenia skutkow otylosci.
W pełni Cię popieram
mam nadzieję, że ścierwo zdechniesz w ciągu kilku miesięcy, bo to jest nie do wiary, by ta piekna ziemia tolerowała takie gówno jakim jesteś.
Najlepsze są dziewczyny naturalne,bez tapety i dziwnych ubrań.Mnie tylko takie się podobają.Ubranie to tylko „opakowanie” prawdziwego piękna nie trzeba kamuflować.
1/5 chuda dupo
zazdrościsz bo masz małą dupę
Masz rację. Chodzą jak w rajtuzach, majty widać. Ale chodzą. Przecież to modne to jak mają nie chodzić
Jeśli można by dać sześć gwiazdek też bym dał.
rób doktorat
Lubie oglądać dupska i gacie prześwitujące, a niech sobie noszą.
Jefz do UK
Jedz do UK, tam to normalna rzecz. Jestes ograniczonym czkowieczkiem z krotkim fiuteczkiem.
Co z tego? Fajne są grube cielska i w leginsach, ale pizdy to są wszystkie szmaty bo się kurwią i specjalnie to noszą żeby się puścić i je ktoś wyruchał.
no kurwa dziwisz się że ubierają leginsy ? a co innego na nich wejdzie oprócz rozciągających się leginsów? hahaha
@17 bUAHAHAHA. UK. UK to gówno dla ciapatych i polaczków-zmywaczków dających się traktować jak śmieci przed Anglikami. Kiedyś ciapaci zrobią porządek i rozpierdolą wszystkich białasów w chuj. W sumie ja im się nie dziwię, prawo sharia, zrobi porządek, nie będzie grubych bab, pedalstwa i hipsterstwa.
Najgorsze są jednak typy-rurkowce. Co to, kurwa, za moda. Toż to jakieś spedalone dzieciaki owite w marchewkowate spodnie koloru pomarańczowego i czapkami na kudłach spacerują całą szerokością chodnika frywolnie. Hitler się przewraca w grobie.
BUDZISZ SIE Z HIPNOZY kiedy czujesz ze TRACISZ ROZUM gdyz rozum u ludzi na Ziemi jest iluzja stworzona przez vibracje Ego i nie egzystuje w wymiarze rzeczywistosci.
Historia co Jan Paweł 2 który jebał małe dzieci
robił przez te 21 lat.
W Polsce panowała komuna, bieda, nędza,
nienawiść, pedofilia. Przez 21 lat żyłem w
pewności że Jan Paweł 2 nie żyje i Franek wjebał
go do Wisły. Przez ten czas żyłem sobie
spokojnie. Wstawałem rano trzepałem pisiora,
wycierałem się, robiłem sobie śniadanie, piłem
herbatę i oglądałem telewizje. Nic się nie
zmieniało. Po 10 latach media zaczęły huczeć że
w Watykanie naradza się pedofilia. Arcybiskupi,
Kaplanowie, Księża itd. zaczęli po kątach szukać
nowych ministrantów i uprawiać z nimi sex
analny. Nie wiedziałem co mam zrobić z tym
faktem. Zabiłem przecież Jana Pawła 2 (Tak
myślałem). Więc pedofilia powinna ustąpić. Otóż
tak się nie stało. Myliłem się! Wiedziałem że coś
jest nie tak tylko jeszcze nie wiedziałem co. 29
Lipca pojechałem do Watykanu aby dowiedzieć się
co się dzieje. Kiedy wylądowałem samolotem
tupolew tu-154m od razu poszedłem się
zakwaterować i wynająć sobie pokój w hotelu. O
dziwo wszystkie pokoje były zajęte a dookoła
było pełno dorosłych z dziećmi. Pomyślałem że
są wakacje to dlatego nie ma miejsca. Poszedłem
do następnego hotelu i tam także było wszystko
zajęte. Wkurwiłem się niesamowicie i poszedłem
do następnego hotelu i od razu wepchałem się w
kolejkę przed faceta z 3 małych chłopczyków z
smutną miną. Spytałem się dzieci:
– Co się stało że takie smutne jesteście?
– Ksiądz Leon chce nam zrobić krzywdę tak jak
innym dzieciom.
Spojrzałem na faceta z gniewem, furią w oczach i
powiedziałem!
– Przepraszam czy może Pan przypilnować na
chwilę mojego bagażu? Pójdę szybko gotówkę
pobrać z bankomatu bo nie przyjmują kart.
– Nie ma problemu.
Odpowiedział ksiądz.
Wracam strasznie wkurwiony wiedząc że to
ksiądz myślę co by mu to zrobić! Strasznie mnie
wkurwił tym że jest z trójką dzieci skoro ja jestem
bezpłodny i nie mogę zrobić dzieci.
– Ksiądz to na prawdę jest dobry że zabiera
Ksiądz dzieci do Watykanu na wakacje.
– Bardzo lubię pracować z dziećmi i zabierać je
na wakacje.
Podziękowałem za przypilnowanie bagażu,
wynająłem pokój i poszedłem się dowiedzieć o co
tu chodzi.
2 tygodnie później.
Spotkałem kumpli Franka zaczęliśmy dużo pić
podrywać małe dzieci i rozmawialiśmy o
pedofilach. Niczego się nie dowiedziałem. Poza
tym że następnej nocy ten ksiądz z którym
rozmawiałem zgwałcił tą trójkę chłopców. Nie
przejąłem się tym zbytnio bo to nie były moje
dzieci. Wróciłem do Polski z myślą że zawiodłem
i nie wykonałem powierzonego mi zadania.
Miałem się dowiedzieć o co chodzi z tą całą
pedofilią w Watykanie i czemu ona się aż tak
rozrosła skoro to Jan Paweł 2 zaczął wszystko.
To on gwałcił małe dzieci!
2 lata później.
W telewizji pojawia się na żywo Jan Paweł 2.
Myślę sobie ale skurwysyna podstawili. Ciekawe
ile osób wie że Pawlacz nie żyje. Zdechł kurwa z
rąk Franka i kumpli Franka. Wpadł skurwysyn do
rzeki bo ruchał mi kurwa psa! Otóż także okazało
się że dnia tego co niby Pawlacz zdechł i wpadł
do rzeki. Zginął jakiś Ksiądz Jeży Popiełuszko.
Dobrze media zrobiły nie informując ludzi że
zginął papież tylko jakiś zjebany ksiądz co pewnie
też jebał po kontach dzieci. Sytuacja cała się
uspokoiła, a
Po kilku latach dowiaduje się że Jan Paweł 2 nie
żyje że zdechł ze starości.
Twój rozum nie egzystuje w żadnym wymiarze…
A wy to jak się ubieracie dres albo spodnie co rozpór macie do samej ziemi a do tego wali od was gorzej jak z oczyszczalni ścieków więc nie czepiaj się kobiet głupi śmierdzący facecie chuj cię strzela bo chciałbys a nie masz lamusie
Czasami fajnie jest popatrzeć na takie tłuste dupsko jak wieloryb (jeśli zgrabne). Tylko żeby to przypadkiem nie spotkało mojej żony
18 wy też się kurwicie męskie dziwki więc nie jesteście święci dziwię się tylko że kobieta leci na takie coś jak wy takie gówna obleśne śmierdzące kurwa ja się zastanawiam gdzie kobiety oczy mają ja was nienawidzę bo podłe skurwiele jesteście.Komentarz nr 2 zgadzam się każda kobieta ubiera się jak chce a facetom chuj do tego ! Pozdrawiam kobiety les :*
Proste, następnym razem poinformuj niewiastę co widzisz. Jest szansa, że pozostały gdzieś w niej resztki wstydu
Ja jestem szczupła, ale mimo to nie noszę legginsów, bo czuję się w nich, jakbym miała dupę na wierzchu.
Rozumiem, że może ci to przeszkadzać, ale no każdy ma prawo wyglądać jak chce.
Fajna lesencja w legginsach to spoczko widok, jest cholernie sexy. Ale ogladanie jakiegoś tłustego babska w obcisłych ciuchach, kiedy wszystko prześwituje i w pytę się wrzyna to totalna chujnia. Mówię głośno NIE!
Kolejna chora na plaskodupie
z bolem plaskiej dupy.
Mam duza dupe i nosze legginsy, spodenki albo mini i co masz z tym problem pizdo?
Smieja sie ze mnie czasem wiesniary jakies tepe zawsze brzydkie sraki ubrane jak szare myszy. W dupie byly i gowno widzialy
Facetom sie jakos podobam. Mam zdjecie dupy moge pokazac jak chcesz.
Zaloze sie ze tamta ktorej obrabiasz dupsko nie byla az tak gruba tylko sie przyjebalas. Pewnie zaden facet jej nie widzial albo sie podobala.
Za granica to normalka kazda chodzi jak chce a nawet starzy 50 faceci w mini i w szpilach. W tym jebanym zascianku kazda zakompleksiona gowniara wysmieje jak ktoras ma odwage ubrac sie w to co naprawde lubi. Jakos naprawde brzydkich kobiet one nie zauwazaja tylko te w miare do rzeczy.
a ja mam taka zgrabna dupe ze jak weszlam do autobusu to wszystkim chuje stanely a na dodatek silnik w autobusie kolo cmentarza poszlam na skroty przez cmebyarz to umarli wstali z grobu