Polaczki

Wkurwia mnie ta nowa moda nazywania naszych rodaków polaczkami/cebulakami (która swoją drogą przywędrowała od naszych kochanych ,,sąsiadów” którzy tak u nas pięknie gościli przez wieki)i przypisywanie nam wszystkich najbardziej spierdolonych cech a wychwalanie pod niebiosa wszystkich innych zasranych państw. 3/4 naoglądało się w telewizji jak to wszędzie jest dobrze, czego to oni nie mają a 1/4 spierdoliła podcierać obsrane dupy niemców za równie obsrane euro. Nie wiem czy ci ludzie są tacy niedowaleni że przypisują taką sytuacje w kraju wszystkim obywatelom lub sprzedajnym ludziom, głównie politykom których mordy widać od czasów komuny lub wielkich jej wyzwolicieli i ogromnych autorytetów którzy całkiem PRZYPADKIEM zapomną postawić jakiegoś ważnego dopisku w ustawach przez co kiedy ma wejść do uchwalenia okazuje się że nieważna i to sekretarka PRZYPADKIEM coś źle dopisała! Ach już nie chce się pisać o ich innych machlojkach, ale dziwota że sporo osób nawet o tym nie ma pojęcia. Ciągle się słyszy jaka to zawiść w polakach jaki to jad sączy im się przez żyły. A jak zginie jakiś sprzedajny komuch i ktoś go po śmierci obrazi! Och nie to już jest skreślony, zmarłego można tylko wychwalać pod niebiosa i wybaczyć mu wszystko i o wszystkim zapomnieć.Ciągle się słyszy jak to się rzucają na promocjach na rzeczy jak bydło. Kurwa to samo jest też za granicą w biedniejszych dzielnicach czy krajach. Ale skąd przeciętny kowalski moze mieć o tym pojęcie? Szczególnie jak nie ma nikogo w rodzinie kto widział te wszystkie przekręty przez lata i jedyne źródło informacji to blaszane pudło lub równie ,,prawdomówne” media. Dla mnie ludzie którzy nazywają siebie nawzajem polaczkami i kontynuują tą propagandę są kompletnymi zaślepionymi spierdolinami. Nie moge znieść tego że wszystko przypisuje się styranemu narodowi którego każdy dyma od każdej strony w każdą dziure i robią to jacyś kretyni uważając to za bardzo zabawne. Wyśmiewają to że rozpamiętujemy przeszłość… a co nam zostało? Wziąć się w garść? Z kim? – Tłumy ludu wypranych ze swej godności, tradycji, ideałów, ogłubieni przez kolejne obietnice i zakłamane media które każdy z chęcią łyka, w którym niewygodni ludzie wspaniałomyślnie sami się zabijają. Ten naród został doszczętnie zniszczony i jedyne co nam zostało to język i ziemia, i paru staruszków których jeszcze coś się tli, ale oni też niedługo odejdą… i wcale nie chodzi tu o biede, bieda była tu już i wcześniej a potrafili w ramie w ramie walczyć o jedną sprawe, teraz z trudem jeden drugiemu podaje rękę, społeczeństwo podzielone na jednostki, nie znajdujacę w drugiej osobie nic podobnego, każdy dla każdego obcy, zero integracji, zero wspólnoty. Nazywajac kogoś polaczkiem tylko kopie się leżącego i wmawia się innym ten sam porąbany pogląd, zwieszając na nas wszystkie psy i przypisywanie jakiś spierdolonych cech naszej mentalności.

128
90

Komentarze do "Polaczki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chuj wam w dupę polaczki!
  Borat.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. JP jebał małe dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja jestem typowy polaczek. Dużo chlam, nie pracuje, nic nie umiem i jestem kręt. Aha, no i dużo bym chciał dymać, ale nie chce mi sie spotykać, gadać i sponsorować. Najlepiej jakby sunie same wskazywały do wyra

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ból dupy robaczka cebulaczka xDD Zemrzyj kalaruchu od obierania kg cebuli XDXDD

  1

  1
  Odpowiedz
 7. POlsko-słowiański lud to największe ścierwo jakie przylazło na świat a jeszcze gorsze chujstwo to RUSY! Gdybyś mieszkał w Japonii to nie miałbyś taki problemów bo tam ludzie nie plują na siebie jadem a MIŁOSIERDZIEM! Wiem bo to widać na Anime jak np. w „Little Busters” obejrzałem wszystkie odcinki ale zagram też sobie w Visual Novel bo to super anime było… Ach dobra wracając do tematu to: Mieszkasz w tym POlskim padole i nic nie można osiągnąć tylko 2000 netto i mieć świnię która wstawia fotki na fejsuczka i wypisuje „moje bejbi rozpierdoliło się z sraką jaka słodziaśnia kupcia” itd ipt. ale już nie chce mi się pisać bo to niczego nie zmieni, gówno pozostanie gównem więc wracam do swoich super książek z Heliona i będę czytał. Pozdro Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista PS. ci co się podszywają za mnie i mówią że ja lubie czechy czy inne mentalne czy ćpuńskie i lewackie padole to WAL CIE SIE NA RYJ!

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Terminy „Polaczki”, „Cebulaki”, „Pijusy”, „Złodzieje” są używane w ściśle określonym procesie demoralizacji wartości narodu. Jest to działanie kontrolowane przez ukrytych wrogów Rzeczpospolitej (tj. Niemiec, Rosji). Polecam film Jurij Bezmienow – Jak napaść na państwo na youtube.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Długie to a mi jebać się chce – o zejdź niewiasto z niebios i ulżyj w mych cierpieniach spij nasienie z wora mego!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Ps. w tym miejscu ,,..kraju wszystkim obywatelom LUB sprzedajnym ludziom, głównie politykom których…” zamiast LUB miało być ZAMIAST.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak można kochać kraj,gdzie nazywa się królem Stasiem człowieka,który walnie przyczynia się do rozebrania państwa?Jak można kochać kraj,gdzie bohaterami nazywa się dowódców,którzy wysyłają dzieciaków bez uzbrojenia do walki z wojskiem uzbrojonym po zęby,a sami z bezpiecznych kwater przyglądają się zagładzie miasta,cierpieniu i śmierci jego mieszkańców?Jak można kochać kraj,gdzie z honorami żegna się kogoś,kto był wysłannikiem i zwolennikiem reżimu,który trzymał to państwo 45 lat za pysk i jeszcze przypisuje się temu komuś zasługi w obronie wolności?Jeżeli ci ludzie są nazywani patriotami to nie jest dziwne,że Polska jest taka słaba.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wolę podcierać dupsko niemieckiemu Bauerowi za grube euro, niż siedzieć w cebulandii i wegetować w nędzy

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Biorę w kiszkę, pozdro byczek Andrzej.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Przyjmę w kiszkę, pozdro byczek Andrzej.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Dobra chujnia, też mnie to oburza. Sami sobie Polacy przez te określenia wpajają sobie poczucie niższości wobec innych. Polska to tysiącletni kraj, jeden z największych w Europie, który musiał przechodzić przez to co prawie żaden inny na świecie, a mimo tego i tak nadal mocno stoi na nogach i daje radę. To o czym piszesz jest do tego stopnia posunięte, że zdarzyło mi się nawet zagranicą spotykać ludzi, którzy ukrywali przed innymi, to że są z Polski. Noż ja pierdolę.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Tak samo Czesi się wkurwiają jak nazywa się ich „pepiczkami”.Nikt się jakoś nie obraża,przeszkadza to tylko pseudo patriotom.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Zakochałem się w San Marino.Rafał_Super_Otaku hanys i przyszły programista.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Dobra chujnia,jedna z lepszych,pozdro 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jedno jest pewne. Polki muszą nauczyć się wiele w kwestiach cumswapu od Niemek. Czegoż nie znajdziesz w niemieckich pornolach?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Weź moje 5 gwiazdek1

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Weź moje 5 gwiazdek! Mnie też to wkurwia

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Polak zawsze pozostanie Polaczkiem / Cebulakiem / Burakiem / Wieśniakiem. Jesteśmy ścierwem, mamy absolutny brak własnych cech kultury. Widac to u gimbusów – lecą na modę amerykańską, bo my nie mamy własnej, a jeśli ktos już przejął styl amerykański, to zaczyna kopiować styl Europejski – zachodni i tak kółko się zamyka. Jesteśmy debilnym narodem, każdy chce pracować w biurze i jebać innych polaków, wszyscy chcą być prezesami i walić chujowymi warunkami – jak wygląda Polska polityka, jak wyglądaja spoty do wyborów samorzadowych ?? no jak ?? jak jedna wielka rzygowina, bo wszyscy ida nawpierdalać się hajsu! Jak kurwy, właśnie dlatego dla mnie Polak będzie na zawsze zwykłym śmieciem, polaczkiem, ścierwem i cebulakiem!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Przykra rzeczywistość w kraju i za granicą. Szkoda bo Polacy to taki piękny naród, ale ludzi kurwy.

  Pytanie jak to zmienić?

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Taka jest niestety prawda.W końcu wiem kto wymyślił tą nazwę,,cebulaki,,.A ziemia niedługo zostanie sprzedana innym.Pozdr.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Wiesz z tymi obsranymi euro to bym nie przesadzał, są czyste, uczciwe i jest ich dużo, znacznie więcej niż u jakiegoś parówczana który poniża ludzi i wyzyskuje za parę, kilkanaście stów miesięcznie. To niegodziwe i nie ma się co wstydzić. Zresztą dyskusje na ten temat ucichły już poarę lat temu. Ale ja nie o tym… Zobacz kolego, jak można nazwać tych wszystkich złośliwych gnojków plujących na siebie nawzajem. jak nazwać tą głupotę, zawiść wszechobecną, brak kultury na każdym kroku, brak szacunku dla siebie nawzajem? No jak? takie złośliwe mesie, które tylko umieją dosrać, takie loszki z jednym węzłem mózgowym, doktoraty, tępaki lecące do bicia na ulicach… Wiesz jak łatwo jest rozpoznać polaka na wakacjach? Angole tez robia syf, włosi drą mordy, tylko w polakach jest jakaś niepohamowana zawiść, chęć dojebania drugiemu, i to cholerne „ja to kurwa żondzem” co mnie najbardziej dziwi i ni chuja nie mogę tego przełknąć. Pozdrawiam wszystkich Polaków, tępmy tych polaczków bo tylko w ten sposób możemy coś zmienić w tym umęczonym kraju

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Niestety ale Polacy to jest skurwiały mściwy i zawistny naród !

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Jestem gej Roman, zapraszam do mnie byczku-cebulaczku, będziesz dymany na wszystkie możliwe dziurki, aż cie dupsko zaboli, bo jestem zajebistym aktywem, ale jak trzeba to też biorę w jelito

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Wojny nam trzeba, kurwa wojny

  0

  0
  Odpowiedz
 29. ty spierdolino moralna, i kto takie coś przepuszcza ?

  0

  0
  Odpowiedz
 30. jesteś z PISu?

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Ja uważam tylko że powinniśmy służyć kotom, a nie niemcom

  0

  0
  Odpowiedz
 32. swoją wypowiedzią udowodniłeś, że jesteś z PISu

  0

  0
  Odpowiedz
 33. pisz uwerturę…

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Ale o co ci chodzi pisiorze?

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Jesteś ekspertem z tego tematu – zrób o tym doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Najlepiej zrobił Roman Polański,wyruchał małolatę później znalazł młodą żonę i wrócił na stare śmieci(do Francji).Na co mu Polandia.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. @6 Właśnie takimi tekstami, wyzywając w tak prostacki sposób innych ludzi udowadniasz swój smutny paradoks, a mianowicie taki, że sam jesteś zawistnym, negatywnie nastawionym, nienawidzącym innych, zakompleksionym, zapatrzonym w siebie socjopatą. Jednym słowem: sam uosabiasz wszystkie cechy, których tak nie znosisz u swoich rodaków – cwaniactwo, prostactwo i pogardę dla innych. Nie jesteś żadnym „mentalnym Japończykiem”. Żaden Japończyk nie pisałby ociekających nienawiścią tekstów o słowiańskich ścierwach i innych takich. Sam piszesz, że tam „ludzie nie plują na siebie jadem a MIŁOSIERDZIEM”, a ty bluzgasz i siejesz pogardę w każdym swoim komencie. Możesz sobie jechać do Japonii i kupić parę pluszowych misiów na pamiątkę, ale nie wmawiaj sobie, że jesteś japońską duszą w polskim ciele. Jak byk widać, że tak nie jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Tu Rafał_Super_Otaku Hanys i mentalny światowiec.Kocham Gibraltar i ludzi tam mieszkających bo szanują Polaków i nie śmieją się z nas.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. już to kurwa pisałeś na chuj się powtarzasz ?? zasrany chłopaku!

  0

  0
  Odpowiedz
 40. 14. Chooja wiesz o świecie ciemna maso. Tak my mejsasz narodów najwięcej cierpieliśmy,itp. Nawet nie wiesz ile cierpienia przeszły kraje bałkańskie(panowanie osmanów), Albania, Macedonia, Bułgaria ile najazdów, Rumunia z rąk Turków a żydowski buk nie kiwnął palcem, ile przeszli obywatele państw Eurazji z rąk carskiej Rosji a potem Sowietów, ile przezsli Afrykanie z rąk muslimów(nawracanie na islam, handel niewolnikami) a potem białych, ile przeszli indianie w chrystianizacji i nawracaniu na jedyną słuszną wiare.Twa pała tego nie pojmie. My mieliśmy luksus a zabory to bardziej przez głupote zapijaczojnych szlachetków, zdrajców, kolaborantów i twój święty kościółek bo tu zawsze „każdy ch.j rządził na swój strój”.

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Do 36@ Jestem miłosierny do ludzi z pięknymi duszami a nie ścierwami, nie moja wina że 99,98 słowian jest takich. Pozdro Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista PS. Pluszowe misie? Nie, tylko japońskie figurki z anime i Japońska lalka-miłości ze super cyberskóry, pełno tego na ebay xD

  0

  0
  Odpowiedz
 42. swoją wypowiedzią udowodniłeś, że jesteś z PISu…

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Coś Wam powiem, prawda stara jak świat. Trzeba robić swoje – najlepiej jak się potrafi – i dawać przykład. Ci, którzy myślą przyszłościowo i którym dobro wspólne nie jest obce pójdą za Twoim przykładem, i będzie możliwość na zmiany. A Ci, którzy „robią masę”, „doktorat”, pracują „u Mesia” ( lub nim są ) i inni tym podobni wymrą śmiercią naturalną – po prostu zabraknie dla nich miejsca, bo otaczać ich będą ludzie kreatywni i chcący coś RZECZYWIŚCIE zmienić 🙂 Tak będzie i to już niedługo. Pozdrawiam Wszystkich!
  P.S.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Gdyż iż aczkowlwiek generalnie muszę skończyć studia socjologiczne żeby ci to napisać specjalnie bo jestem takim kretynem że myślę że studia to wszystko i jesem jebnienty w dekiel że iż generalnie muszę mieć 6 z j. polskiego żeby ci to panisać a potem zrobie doktorat z humanistyki i dopiero ci to powiem. TAK MYŚLĘ OBIEKTYWNIE JAK RESZTA POOOYEBUUW ŻE STUDIA TO WSZYSTKO

  0

  0
  Odpowiedz
 45. mam całe jądra tłuste i śliskie,Potem spotykam takie otyłe babsztyle z wózkami.najlepiej zamknęłabym je w pokoju bez okien i klamek i niech siedzi sobie tam do usranej smierci.są wścibskimi osobami którym przeszkadzają ludzie.A teraz to zmywarki, pralki automatyczne, odkurzacze i jeszcze im źle!!!Bo Stalkerzy są wszędzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 46. @2 nie wiem czy jebał czy nie jebał, ale napewno chronił pedofili przez całe lata i wszystko zamiatał pod dywan. Był bardzo konserwatywny w tych kwestiach i interesy kościoła przekładał nad cierpienie gwałconych dzieci. Nie wierzycie? Poszukać kim był Paetz i jak go papies chronił.

  0

  0
  Odpowiedz
 47. @3 no i napisałeś teraz to co wszyscy faceci robią czyli chleją dymają i mają gdzieś pracę

  0

  0
  Odpowiedz
 48. Jak się do butów przyzwyczaję, to jak się rozwalą idę do szewca, choć nie były za drogie i mógłbym kupić nowe.Jedna gwiazdka dawidowa, po twoim wpisie widac ze gówno wiesz o życiu (jesteś jeszcze w gimbazjum), a twoi rodzice pewnie głosują na PO.Twoja matka to taka dzidzia-piernik.Potem spotykam takie otyłe babsztyle z wózkami, które dumnie toczą się chodnikiem zajmując całą jego szerokość.Cały łeb mokry jak skurwysyn, aż musiała na początku suszyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 49. A ja już mam w dupie że tak to ujmę tą całą sytuację gospodarczą w tym kraju. Doradzę ci, nic i tak nie zdziałasz już na poprawę ,na pewno nie za naszego żywota. Więc szkoda pierdolić już o tym na darmo. Trzeba być wytrwałym i odpornym. Chcesz działać? Wyjedz za granicę. Tu na bank cię nic ciekawego nie spotka. Tutaj tylko ustawieni rodzice i znajomości inaczej gówno zdziałasz i to jest pewne.

  0

  0
  Odpowiedz
 50. Ponad pół wieku chujni w postaci PRL i metodycznego niszczenia tego Narodu przynosi efekty. Od 1939 roku ci co wchodzili najpierw mordowali nasżą inteligencję i to systematycznie, wg list a po wojnie dalsza część eksperymentu na ludziach. Pozbawiono nasz szacunku do cudzej własności, dumy, poczucia wartość itd. Odbudowanie tego zajmie kilka pokoleń.

  0

  0
  Odpowiedz
 51. chłopku roztropku, pierdolisz że się golisz

  0

  0
  Odpowiedz
 52. 43. Nic sie nie zmieni w tym kraju. Kreatywnych w tym kraju jest jak na lekarstwo i zostaną oni zdominowani przez pospolite mendy, wciągnięte, przerobione. I oni albo zmienią sie w taką mende niczym zombie od pogryzienia lub wirusa w tym wypadku mendomutacji albo ci mniej odporni na tegoż wirusa zostaną zagryzieni wdeptani w ziemie,zniszczeni, stłamszeni.

  0

  0
  Odpowiedz
 53. Zostań księdzem 🙂

  0

  0
  Odpowiedz