Polskie Znaki

Drażni mnie to, że niektórzy ludzie nie używają polskich znaków podczas pisania w internecie. Czy oni mają za daleko do Alta, czy jak? Oni myślą, że polskie znaki i tak nie mają sensu, bo wiadomo o co chodzi? Zrobic komus laske? Czy… Zrobić komuś łaskę? Jest różnica, no nie? Chujnia i śrut.

79
91

Komentarze do "Polskie Znaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie każdy musi mieszkać na zielonej wyspie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ale ty jestes smieszny, ten suchar byl modny biliard lat temu. nara nie poplacz sie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdybym miał tylko takie problemy…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobrze prawisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. też mnie to wkurwia jak ja piszę z takim jednym ciulem na gg to ja się produkuję żeby tekst był ładnie napisany a ten ciul jedzie z tym jak dresiarz niedojebany choć nim nie jest…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A między komus a komuś też jest różnica, wiem czepiam się, trochę racji masz, sam kiedyś tak pisałem ale to dziwnie wyglądało dla innych więc się człowiek się dostosował niestety….

  0

  0
  Odpowiedz
 8. tyle ci z tej całej durnej polskości zostało nawiedzony nacjonalu co by sobie ą, ę, ś, ć, ź poużywać jak na polaka patriotę-idiotę przystało. haha…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bo bez polskich znaków się pisze szybciej, zwłaszcza na tabletach i komórkach. Dodatkowo błędna konfiguracja programów teżwybacza brak polskich znaków. inteligętni i tak to zrozumieją. Wywodzi się to z lat 90tych gdy popularny był USENET, tak zwane grupy dyskusyjne. Współczesne strony internetowe również nie radzą sobie z prawidłowym wyświetlaniem gdy oparte są na zapisie UTF8, a źródłem jest iso8859-2 lub windows-1250. Przykładem može być google groups i tam dopiero wkurzające są krzaki zamiast polskich znaków!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ojszczyzna-Polszczyzna

  0

  0
  Odpowiedz
 11. i oczywiśnie wszechobecny brak spacji i przecinków!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mnie też to wkurza, ale ostatnio popsuła mi się klawiatura w lap tak, że nie mogę używać alt, shift i muszę korzystać z klawiatury ekranowej co też nieźle wkurza. Jednak się staram, bo wszędzie szanuję mój ojczysty język.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Lepiej się przyzwyczaj, że większość naszego społeczeństwa zwyczajnie nie chce bądź też po prostu nie potrafi – obie możliwości są równie przerażające, warto dodać – pisać poprawnie we własnym języku, bo raczej z tą tendencją nie wygrasz. Ci niedouczeni kretyni będą tak pisać, bo tak jest wygodniej, bo szybciej, bo coś tam – zawsze znajdą sobie jakieś durnowate usprawiedliwienie, tylko bardziej się pogrążając. Powinno się ucinać dłonie za takie zachowanie – rozumiem popełnić taki błąd raz na jakiś czas, ale żeby ciągle, bo nie chce się komuś Alta wcisnąć? Ot, Polska…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ty zakładasz po prostu, że wszyscy ludzie ogarniają komputery, a dużo osób ma problem np. z wpisaniem „Ś”.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. chrzaszcz brzmi w trzcinie w szczebrzeszynie

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to bywałbyś w różnych zakątkach globu i pisał z różnych urządzeń. Nie wszędzie jest tak, jak w twojej wiosze – stary pecet i polski windows 95. Nawet ci się nie śni, gdzie jakie systemy operacyjne można spotkać. Nieraz zwyczajnie nie ma polskich liter albo nie ma czasu tego konfigurować. Teraz piszę z pliterami, bo wróciłem z wypasionych i drogich wakacji zagranicznych. Wypoczywam w mojej willi za dwie bańki w wawce, piję kawkę i oglądam w przez kamery roboli tyrających od 5 rano w naszym łódzkim wydziale fabrycznym.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. 15>) jesteś ochroniarzem z Atosa?
  hahahahahh

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja ja mam kurwa pisac chujowiczu jak mieszkam w Niemczech i mam niemiecka klawiature? Nie bede co 2 minuty zmienial jezyka przeciez. Co za chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. haha, człowieku dawno nie słyszałam tak słabej chujni ; ) o chuj ci biega.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @17 Ty pierdolony jełopie i leniu. Masz kurwa skróty i nawet pasek języka na pasku zadań. Ale po chuj pisać polskimi znakami? Lepiej zwalać na „Ola Boga ustawienie polskiej klawiatury jest takie trudne”. Jeszcze rozumiem, gdyby ktoś był u ruskich i miał trudności z przestawieniem się ze względu na inne mapowanie klawiatury, ale w Niemczech? Wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz