Praca w restauracji to najczystsze zło

Zacznijmy od tego że pewnie powstało już milion takich chujni i nie zmienilo się nic. Bo co niby może zmienić się od bólu dupy wylanego przez wykolejencow zyciowych a więc osób pracujących w restauracjach typu fast food dłużej niż trzy miesiące.
Moja przygoda z złotymi łukami zaczęła się cztery lata temu. Na początku nie było źle, prosta praca mała odpowiedzialność, pieniądze nędzne ale z pomocą rodziców człowiek jakoś dawał radę.
Jednak po tak długim czasie w tym pierdolniku człowiek znaczyna się zmieniać, zawsze byłam dość silna psychicznie osoba dobrze znając swoją wartość dlatego kiedy było trzeba potrafiłam przeciwstawić się swoim przełożonym w momencie kiedy nie mieli racji. Pomimo braku koszuli potrafiłam zjednac sobie pracowników pomagając odnaleźć się w tym bardzo chujowym miejscu.
Jednak słabe zarobki, psyhopatyczni managerowie i kierownik, ogólny wyzysk skutecznie zniechęcają kokoklwiek do zostania tu „na dłużej”. Braki w ludziach skutkują niewydolnością restauracji (duże miasto, galeria handlowa) a to skutkuje niezadowolonymi gośćmi. Od uszczypliwych uwag Pani która czeka 12min na jedną kanapke, po groźby i wyzwiska od pijaczka z rozwalonym ryjem.
Grafik tak elastyczny że i 10dni z rzędu można pracować po 10h.
Najgorsze jest jednak uczucie kiedy pomimo tego że się starasz i dajesz w tej gownianej robocie z siebie ile się da najmniejsze potknięcie jest Ci wytykane pod nos. I to wszystko kurwa za 2.5k na miesiac. Nie polecam ogólnie.

68
3

Komentarze do "Praca w restauracji to najczystsze zło"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Bo co niby może zmienić się od bólu dupy wylanego przez wykolejencow zyciowych a więc osób pracujących w restauracjach typu fast food dłużej niż trzy miesiące.” – Przeczytaj sobie swoje własne zdanie, bo w nim zawiera się istota problemu. Straciłaś perspektywę i dystans. Cztery lata? Serio? Obudź się!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. W gastro nie pracowałem ale w handlu podobna chujnia. Praca po 12, a w sumie to 13 godzin bo trzeba było być poł h wcześniej żeby posłuchać opierdolu od szefa, że trzeba podgonić wyniki i zostać po zamknięciu żeby posprzątać. Trzeba wciskać klientom rzeczy, których nie potrzebują, chuja warte ubezpieczenia, akcesoria, które na necie mieliby za 20% ceny sklepowej i usługi, których czasem nawet się nie robiło, ale jak przyszła jakaś babcia to trzeba było, bo inaczej opierdol o kierownika i uwalona premia. Pieniądze trochę lepsze bo jakoś między 3 a 3500, a najlepsi oszuści (sprzedawcy) nawet ponad 5000 na rękę wyciągają, ale ryje to łeb i tak samo elastyczne grafiki, gdzie czasami po 10 dni pod rzad byłem w pracy. Jebłem to bo zero życia poza pracą. Teraz mam na oku inna pracę, ale pewnie i tam będzie jakaś chujnia, jak wszędzie.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jesreś nikim. Takim gówienkiem pachnącym smażonym olejem.

  0

  5
  Odpowiedz
 7. Wal chuja moczymordo

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Kobieta bez godności to kał.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Pluj i szczaj do napojów i jedzenia, maczaj dupę w zupie, bolcuj dupsko i cipsko ręką i maczaj palce w jedzeniu, wrzucaj swoje włosy łonowe, dodawaj krew menstruacyjną, chlej i bekaj, ja tak robię i mam orgazmy że rucham tak patałachów.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Trafi swój na swego

   0

   0
   Odpowiedz
 10. 2,5k – chcialbym tyle zarabiac :/

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Oj ty biedaku cebulami. Niedługo wszyscy będą mieć minimum 4k. Chuj z tym że chleb będzie po 10.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. To się kurwa weź do roboty

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Wielu lekarzy rezydentów chciałoby zarabiać takie pieniądze, jak Ty pod złotymi łukami.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Co ty pierdolisz

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Przerobiłem w „złotych łukach” całe 3 miechy, czyli tyle ile wynosi okres próbny i nie wytrzymałbym tam dłużej,pod tym co napisałaś podpisuje się obiema rękami, a Tobie szczerze życzę zacząć szanować swoją własną osobę i zacząć ufać swym umiejętnością bo na rynku pracy ofert od groma, pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Wyjdź za mnie

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Bez koszuli pracowałaś i się dziwisz…
  Do końskich jajec to jest niepodobne.

  0

  0
  Odpowiedz