Praca

Chujnia jakich tysiące. Ale zawsze aktualna.
skończyłem niezłe studia z wyróżnieniem, dwa języki obce z certyfikatami znajomosci. Łącznie ponad 2 lata doswiadczenia na smieciowych umowach, praktykach, stażach, wolontariatach. I co ? Gówno. Nigdzie nie mogę znaleźć zatrudnienia w zawodzie, za które mógłbym opłacić mieszkanie i wyżyć. Rozmowy prowadzone przez ambitnie pojebanych HRowców, którzy po maglowaniu o pierdoły z przyjemnoscią i nieskrywanym usmiechem informują, że budżet przewidziany na to stanowisko, to 1182 zł netto. A za mieszkanie płacę z opłatami koło 650. A jak nie pasuje to wypierdalaj do call center sprzedawać patelnie. Mam 23 lata. Zawsze miałem ogromne ambicje. Wszyscy mówili- kryzys, nie ma pracy, chujowy kraj. Ale ja zawsze sądziłem, ze dam radę. Ale teraz już kurwa wiem- nie dam. Bo ten kraj po prostu mnie nie chce. Nie mam tu nikogo. Dziewczyny, rodziny, nic. 5 lat życia zmarnowałem przez studiowanie. Przez bezsensowne wkuwanie gówna. A teraz co ? Pewnie emigracja…
W tv kurwa pan szanowny minister czy inny prominentny chuj wpierdala kawior za 8 tysi za państwowe. A ja potem idę do urzędu pracy i wysłuchuje najpierw idiotyczne pytania – Czego oczekuje pan po urzędzie pracy? Kto to kurwa wymyslił takie pytanie ? Przecież to oczywiste, że przyszedłem do urzędu pracy żeby zamówić frytki z dietetyczną colą i kupić lodówkę. Ale nic to, myslę, może chociaż jakis staż wpadnie. Ale zostaje poinformowany przez panią z przeuroczym żółtym usmiechem – Niestety chwilowo nie ma pieniędzy na staż, a jak już bedą to bardzo ograniczone, więc nie każdy skorzysta. A dzień wczesniej czytam o tym skurwielu co wpierdala kawior na państwo. 8000 zł to 5-8 miesięcy stażu dla takiego człowieka jak ja. A takich kolacyjek i obiadków to pewnie codziennie po kilkanascie/kilkadziesiat. Rachunek jest prosty. A potem jakis kutas daje spot, że Polska to kraj przyjazny młodym, ambitnym, wykształconym. G Ó W N O.
Dziękuje za uwagę.

111
54

Komentarze do "Praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Głosuj na PO frajerze będzie lepiej wyspa zielona.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tomkur
  Oj tak…
  po skończeniu swojego wyjebanego w chuj kierunku na jeszcze bardziej wyjebanej w kosmos „polytechnice” z najbardziej we wszechświecie i okolicach wyjebanymi „profesórami” sądziłem, że świat stoi przede mną otworem.
  I stał… ale nie tym, o którym myślałem.
  Kurwa, co za pojebany kraj.
  To państwo i ogólne złodziejstwo w nim panujące nie dają szans na godne, spokojne, normalne do kurwy nędzy, życie!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Pan Kwiecień chciał tym darmozjadom podłożyć BOMBonierkę…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Trzy razy Yes dla tej chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie marudź tylko szukaj pracy w zawodzie na zachodzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Haha, dzisiaj czytałem że te chuje z urzędów i sejmu przewidują że do 2030 braknie w Polsce rąk do pracy, że 20% etatów nie będzie obsadzonych bo nie będzie miał kto pracować, że już aktualnie zaczyna brakować rąk do pracu… niech to powiedzą kurwa bezrobotnym których jest w tym momencie na pęczki.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. PO prostu jesteś nieudacznikiem. Oczekujesz że inni będą ci wszystko dawać na tacy bo wszystko ci sie należy. Ale prawda jest taka że chuj ci sie należy. Siedź kurwa i płacz przychlaście jebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dlatego trzeba wyjechać za granicę, USA Wielka Brytania, ale najlepszy wybór pada na Japonię, ponieważ tam niema takich problemów tam się ludzie szanują wzajemnie i pracę i pieniądze i wypłacają wystarczająco pieniędzy żeby przeciętny człowiek wyżył i miał swoją rodzinę. A w POlsce jest totalne gówno zresztą co się spodziewać po słowiańskich ścierwach ? Nienawidzę POlaków ani Rosjan ani niemiec i krajów arabskich gdzie jest ten jebany islam i jeszcze kim dzon un niech ich wszystkich ROZPIERDOLI SIŁA JAPOŃSKA !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Idź na miasto nocą, napierdalaj się z żulami, ratuj ludzi. Wtedy sie staniesz potrzebny.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No to masz złamasie problem. Ja mam haj-lajf. Dobrą pracę, mieszkanie, i wspaniałą loszkę, która codziennie bierze mojego kurewsko zajebistego fiuta głęboko do buzi i nie tylko… Tak to już kurwa jest, pogódź się z tym, ktoś musi być na marginesie społecznym.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. 5-8 tysięcy to wg Ciebie dużo? Inteligencja by za takie pieniądze nie poszła pracować do sejmu !!!

  A Ty po prostu jesteś tępy i tyle. Nie narzekaj na kraj tylko wymyśl produkt, który możesz sprzedać … Narzekanie ludzi słabych

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Hmm … masz 23 lata, studiowałeś 5 lat i po studiach przez 2 lata usiłowałeś znaleźć jakieś zajęcie i zdobyć doświadczenie choćby nawet na umowach śmieciowych, zatem mój rachunek jest jeszcze prostszy, wychodzi na to że kierując się swoimi ogromnymi ambicjami zacząłeś studiować w wieku 16-tu lat, zaraz po gimnazjum.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No właśnie coś takiego napisałem niedawno w komentarzu pod jedną z chujni o pracy. Chodzi o te je… dysproporcje, a przecież ciągle słyszy się o braku pieniędzy ! Pracy byłoby na tyle dla młodych, tylko nie ma jak zapłacić, nawet tych nędznych groszy, jak to jest ? Sam jestem teraz na 5 miesięcznym stażu, który właśnie się kończy i zarabiam 988,40 na rękę i nawet tyle nie mieli żeby staż ten dać mi już w zeszłym roku, dopiero od stycznia unia przyznała środki. Porzuciłem marzenia o założeniu rodziny, nie mam na to środków. Ale przynajmniej takie kieszonkowe mam za siedzenie na Internecie, jedzenie śniadania, układanie pasjansa, czasem tylko coś tam łaskawie zrobię. W tyrze miałbym raptem 200 zł więcej, więc i tak mi to nie robi różnicy, opłaca mi się to. Ja miałbym walczyć za Ojczyznę na wojnie ? A co ty mi Polsko dałaś ? Nic ci, kurwo, nie jestem winien !
  Pozdrawiam z pracy !

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Skoro znasz 2 języki obce biegle,to nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem pracy

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Myślę,że taki stan pozostanie jeśli Polacy nie ruszą czterech liter i zrobią w końcu porządek z wiejską sejmem i całym parlamentem. Wieprze żyją jak królowie za czasów Jagiellonów, a zwykły polak jest wyrzucany za granice za chlebem czy to jest normalne? Polacy albo są ślepi albo brakuje im mózgu. Tusk i cała banda z wiejskiej powinna już być dawno rozliczona, a tak mamy kolejne afery i beznadziejną gospodarkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wyuczona bezradnosc. To jest to, co dalo ci studiowanie na polskiej uczelni. Sa ludzie, ktorzy bez studiow wykonuja bardzo skomplikowane prace, np. inzynierowie oprogramowania, ktorzy ani miesiaca nie spedzili na informatyce na uniwersytecie, tylko wszystkiego nauczyli sie sami.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ja przez wakacje robię w kamieniu oogrodowym, niby się człowiek napracuje, ale podchodzę do tego z wyjebką. Pracuje po 10-12h dziennie. Stawka za godzinę 9-12 zł za godzinę w zależności od dziennych obrotów.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ad. 8. Ty przychlaście polaczkowy matołku pewnie jesteś „udacznikiem”. typowe zero polaczkowe które poprzez dosranie komuś poczuło sie lepiej. Obsrany matołku tu jest Bolanda dzika i są tacy co im sie podobno NALEŻY poprzez urodzenie jak w XIX a są po politologiach, socjologiach, turystykach i innych szkołach tańca po to tylko żeby mieć „studia” a prace tatuś załatwił i są różnymi specjalistami od ch.j wie czego. 21 letni matołek jest specjalistą u płemieła od czegoś tam a 23 letnia bździągwa jest doradcą gdzieś tam i zarabia 7000. No ale ma tatusia postawionego w ministerstwie. tu panują średniowieczne zasady czyli urodziłem sie jako synalek „elyciarza” więc musze mieć prace luksusową a reszta czyli „plebs” powinna sie cieszyć z tego że mogą łopatami gruz wyrzucać. W NORMALNYM KRAJU przygłupi synku mamuta jak ktoś ma kwalifikacje ma prawo wymagać i rządać no ale w dzikim kraju Bolanda, kraju układów, kolesiostwa………..szkoda słów na ciebie mencie.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. 18. Nie strugaj cwaniaka cwelu mądrogłupi. Inżynier bez studiów hahahhaha to tylko w jebanej Polsce! Oczywiście po znajomości. Bez studiów nie jest inżynierem.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 23. A co jest ze sprzeglem od zuka.

  0

  0
  Odpowiedz