PUAsi

Przez większość życia żyłem w błogiej nieświadomości, że istnieją tacy osobnicy. Nie ma w języku kulturalnych ludzi słów na ich określenie.

Najpierw gdzieś na forum przewinęło mi się określenie PUA, pytanie do Wujka Googla i bingo: trafiamy na tego Łysego zje… (wiecie którego) Da fak? Co trzeba mieć zamiast mózgu, żeby takie kocopały opowiadać w necie, naprawdę są panny, które na taki bałach dają się nabrać? Cytując Popka: „kurwa nie sądzę”

Kobity, szanujcie siebie, macie „potrzebę” to OK, nie ma niczego złego w wskoczeniu na wacka, ale z kolesiem który kupuje trampki za 200 zł, nosi Raybany i spodnie gilotynujące jaja oraz pielęgnuje hipsterską brodę.?

Brak mi słów.

41
25

Komentarze do "PUAsi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Właśnie o to chodzi, że nosi trampki za 300 zł

  2

  0
  Odpowiedz
  1. A to oznacza, że ma hajs, a laski na to lecą.

   5

   2
   Odpowiedz
 3. PUA to jest kurwa cyrk! Hahaha!

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Dla niektórych to sens życia…

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Teraz laski lecą na kurwiarzy playboyów i bawidamków. Im większy debil tym większe ma branie. Żenada co sie stało z tymi dzewczynami. Durne, wiecznie dwie lewe ręce, puste, tępe i płytkie. Tfu

  17

  8
  Odpowiedz
  1. Ale mają cyce. Przegrałeś.

   7

   4
   Odpowiedz
  2. Też musisz zostać kurwiarzem to polecą i na Ciebie.

   2

   1
   Odpowiedz
 6. „naprawdę są panny, które na taki bałach dają się nabrać?”
  O to chodzi, że, kurwa, niestety są. Ale czyż nie ma facetów którzy dają się nabrać na przykład na sztuczne cycki?

  Jeśli jesteś w stanie w miarę szybko ocenić, czy panna jest atencyjną suczą, to nie będziesz miał większego problemu żeby szybko stwierdzić, czy masz do czynienia ze szlaufem czy z wartościową kobietą. Ciąg dalszy historii należy do Ciebie i do niej.

  Reasumując: świat jest pełen gówna, śmierdzącego gówna. Zajmij się sobą.

  20

  0
  Odpowiedz
 7. Kurwa a może akurat taki typ się podoba jakiejś kobiecie? Co będziesz decydował komu kobiety mają wskoczyć na wacka? Najlepiej wyłącznie tobie,co? Wyobraź sobie, że kobiety posiadają własne mózgi oraz wolną wolę i same będą decydować czy, z kim i jak często będą się ruchać. Nie pozdrawiam

  13

  10
  Odpowiedz
  1. Niby mają mózgi ale nigdy nie używają. Baba to najgłupsze zwierze na tej planecie

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Chcesz kobietom facetów wybierać?

  10

  2
  Odpowiedz
 9. To raczej ich sprawa z kim się ruchają

  10

  4
  Odpowiedz
 10. Widzisz patałachu płci odmiennej, kiedyś kiedy jeszcze nie byłem Mesiem, nie miałem willi za dwie banki z Mercedesem, sauną i miejscem dla kuca tez nie wierzyłem w PUA, waliłem konia do Gaylife i marzyłem o niedostepnych dziurkach. Az pewnego dnia skończyłem kurs PUA i stałem się innym człowiekiem… Tak, tak, patałachy. Teraz, wystarczy, ze skinę palcem, zastrzygę uszami lub wyjmę penisa a juz kilka przechodzących loszek ma mokro w majtach i gotowe jest mi popuścic szpary. Ale to takie zenujace… Co innego młodzi, wysportowani chłopcy, których podglądam ukradkiem z okien swojej willi za dwie bańki, jak grają w siatkówkę. Ich pręzne, napiete pośladki, wspaniałe łydki i silne, męskie uda… ach, cóz to jest za widok…

  7

  7
  Odpowiedz
  1. Jak widać, każdy merc to szmata. Odrażające. Oto co kasa robi z mózgiem takiego idioty. Chroń nas, Panie…

   1

   2
   Odpowiedz
   1. A ja bym chciał poznać Mesia. Wydaje się sensowny i twardo stąpa po ziemi. A większośc debili nie rozumie ironii. Pajace.

    2

    2
    Odpowiedz
 11. Brak ci słów to po chuj to piszesz ? Napisz coś jak już będziesz miał słowa.

  4

  1
  Odpowiedz
 12. „Naród wspaniały tylko ludzie kurwy”

  2

  0
  Odpowiedz