Siedleckiej młodzieży chowanie

Siedlce-bezrobocie i kurestwo, brak dobrych sąsiadów. Parę lat temu zgwałcono dziewczynę na cmentarzu rosyjskim jak szła do kościoła, mojej matce zatkali kiedyś komin od domu, żeby się nie obudziła to by zaczadziała, wrzeszczą do niej „nic nam stara kurwo nie zrobiłaś i nie zrobisz”, mnie samą napadli trzy razy, musiałam dojeżdżać rano o 3.00 do pracy, a nie sposób było przejść. Zaczajali się po trzech lub więcej i wrzeszczeli do mnie. Jeden nawet kiedyś chciał napuścić na mnie jakąś lumpę i krzyczał żeby mi wjebała. Pracowałam już ze 4 lata i tak na oczach im, że mam pieniądze. Wzięłam akurat urlop. Siedziałam w domu ze dwa tygodnie, aż tu słyszę sąsiadów, skąd to ja niby mam kasę i jednocześnie w domu siedzę. Jak ktoś ma urlop to wiadomo, że i kasa jest, ale nie, oni mi już wymyślają jaką to ja pracę muszę mieć kurewską, bo sami siedzą w domu i nic nie mają. Zazdrość oczy zżera. Miałam dość tych napadów i tych pomówień, poszłam do prokuratury, oczywiście umorzyli, pisząc, że nie ma znamion czynu zabronionego. Prezydent Siedlec dostaje 11tys na miesiąc i za co? Że ktoś kogoś prześladuje, napada. Nawet sąsiadka nie miała lekko jak pijany policjant na emeryturze strzelał do niej ślepakami i dostał tylko zawiasy, chuj z takim prawem!

52
45

Komentarze do "Siedleckiej młodzieży chowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Daj spokój… sama mieszkam w Siedlcach. Nie jest aż tak źle ,a wścibscy ludzie wszędzie są. Gdziekolwiek byś nie pojechała to wszędzie są gwałty i napady (nawet za granicą) Może zamiast narzekać wzięłabyś się w garść i olała komentarze innych. Ciągle gdzieś cię napadają ,bo prawdopodobnie zaszłaś komuś za skórę. Proste i logiczne… Jak Ci się Siedlce nie podobają możesz zawsze się wyprowadzić , nikt cię w nich na siłę nie trzyma. Jeśli chodzi o Kudelskiego i o to ile zarabia to nie wiem skąd to wytrzasnęłaś ,a nawet jeśli byłaby to prawda to o ile mi wiadomo każde tego typu stanowisko jest dobrze opłacane. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. strasznie poważna sprawa, może by to zgłosić do twn24? celowy błąd

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tak, tak, moja sąsiadka też zalazła za skóre, bo nie była katoliczką, robili jej to samo, już nie żyje przez katoli.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak mojej matce głośno grali i się rzucała z tego powodu to mnie się za to obrywało, jeździli, wyzywali jak szłam do pracy, bo się matka z chołotą pocieła. Co to, odpowiedzialność zbiorowa?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zgadzam się w 100% z autorką. Miałem „przyjemność” pracować w Siedlcach przez rok czasu. Spotkałem się z nieprzeciętną zawiścią, chciwością i chamstwem. Normalnych ludzi można tam szukać ze świecą. Tam psom można więcej niż człowiekowi. Bydło (współczena młodzież) wyprowadzając swoje psy pozwala im srać w centrum miasta na trawniku, a potykacze stojące obszczywać! A jak zwrócisz uwagę dla dziuni, to Cię zjebie i nawyzywa. Masakra!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Komentarz nr 5 jest chyba pisany przez autorke,podobny,mało spójny styl pisania…Widać próbuje sama sobie przyznać rację.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do 6tki- widać mało inteligentny jesteś, nie pisałam piątki, a patologia zawsze będzie obstawać za patologią, ocena i krytyka osób z tamtąd nie robi na mnie wrażenia, za dobrze już znam te tereny, dlatego też i nie zadaje się z nikim z siedlec, koleżanki to miałam jak hajs był w kieszeni, nie mam hajsu to towarzystwo pierzchło

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 6-tka prubuje się dowartościować

  0

  0
  Odpowiedz