Stadion Narodowy

Tak się przyglądam stadionowi narodowemu i strzela mnie straszna chujnia. Najpierw wydano ogromne pieniądze, a teraz zrobili tam ślizgawkę. Nosz kurwa mać w moim mieście jest ślizgawka i nie kosztowało to miliard złotych. Teraz słyszę, że licytują loże vip na rzecz WOŚP. Toż to nie prościej zamiast budować tej loży od razu dać tej kasy na szpital? I co można pooglądać z tej loży? Ślizgawkę?

57
51

Komentarze do "Stadion Narodowy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jesteś baranim łbem. Długo nad tym myślałeś? Stadion nie został zbudowany na ślizgawę, organizuje się ją aby stadion zarabiał.
  Licytacja polega na podbijaniu stawki /licytowałeś coś kiedyś?/ stąd zamiast wybachać np.1000 pln na szpital [ufam, że orkiestra będzie miała lepszą kontrolę niż szpital bezpośrednio] taki licytujący będzie bardziej skłonny wydać/wylicytować np. 1900 na lożę VIP. Lożę na np. mecz jakiś fajny nie ślizgawę.
  Weź się do roboty, jakiejkolwiek !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „kurwa mać w moim mieście jest ślizgawka i nie kosztowało to miliard złotych.” Chcesz się bardziej wkurwić? 🙂 „Całkowity koszt budowy Stadionu Narodowego wyniósł 1,915 mld zł (plus roszczenia niemieckiego wykonawcy w wysokości 400 mln, jak również koszt działki, który nie jest uwzględniony)” a do tego „Choć stadion jest własnością spółki Skarbu Państwa, nie przyniósł zysków tej spółce podczas Mistrzostw Europy. Szacunkowy wpływ z biletów (cała impreza Euro 2012) określony został na 400 milionów złotych[104]. Zyski ze sprzedaży miejsc – od zwykłych krzesełek po loże zostały jednak podzielone pomiędzy UEFA i PZPN, czyli niezależne od Państwa organizacje międzynarodowe i krajowe” źródło: ciocia Wikipedia. Witamy w Polszy…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No i bardzo dobrze że zrobili ślizgawkę, ten stadion jeszcze długo tam postoi i powinien być jak najczęściej wykorzystywany, gdyż jest to obiekt publiczny, który oprócz tego że stoi trzeba utrzymywać, a to przecież też są koszta. Wolałbyś żeby zarosły go chwasty i postawili na nim budki z tandetą, tak jak poprzednio?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ciekawe ile kasy zwróciło się cesarzowi z budowy koloseum albo faraonowi z budowy piramid.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nawet ślizgawki nie potrafili zorganizować, jeśli mnie pamięć nie myli. Ledwo otworzyli, a zamknąć musieli, bo coś im stopniał ten lód… Polska.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ad4 cycorz to ma klawe życie…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do 1. Ja jestem baranim łbem? W tym rzecz stadion nie został zbudowany na naślizgawkę a ona tam jest. Pytam po jakiego chuja to zbudowano za NASZE pieniądze. Bo efekt jest taki że jest ślizgawka za ponad 1 mld zeta (chociaż koto to wie ile naprawdę ukradli). Ja się wezmę do roboty a Ty zacznij mysleć i skończ obrażać.

  0

  0
  Odpowiedz