Święte krowy z petem w mordzie i butelką w łapie

Niesamowicie wku*rwia mnie robienie śmietnika wokół siebie. Chcesz wyjść sobie gdzieś w miejsce publiczne typu: przystanek, jakiś zalew z plażą, mała stacja pkp itp itd. Żresz, pijesz i odchodzisz. Zostawiasz to miejsce z syfem, a kosz masz 2 METRY DALEJ!!! Kolejna sprawa. Mam kumpla, który jest idealnym przykładem. Idziemy gdzieś w plener, niesie w łapach 3 piwa, odludzie jak stąd w kosmos, siedzimy, gadamy, wszystko wypija i zbieramy się. Mało? Gość po prostu zostawia butelki albo rzuca je gdziekolwiek. Kurwa mać, jeśli ma się tyle siły taszczyć ze sobą te butelki to osobiście nie widzę problemu, żeby je ze sobą zabrać. Jeszcze jedna rzecz. Wyrzucanie petów wszędzie, gdziekolwiek. Nie ma kosza? Nie ważne, rzućmy to. Chodnik, szosa, las, plac zabaw, plaża. Nie ważne, nie mój interes. Wygodne, prawda? To są takie małe sprawy, ale obejrzyjcie sobie drogę, którą codziennie idziecie do szkoły, pracy, sklepu, burdelmamy. Ładnie wygląda? Jest przyjemnie?
Mam kurwa dość tych świętych krów. Walcie się. Chujnia i śrut. Nie pozdrawiam.

89
4

Komentarze do "Święte krowy z petem w mordzie i butelką w łapie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zamiast tu płakać trza było dla przykładu jebnąć znajomka w czapkę i kazać zabierać butelki.

  14

  0
  Odpowiedz
  1. a ty zamiast tu pierdolić bzdety, to może byś mi obciągnął? bo wydajesz się bardzo doświadczonym panem. chcesz mi zrobić dobrze własną ręką?

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Ja miałem kumpla, który zawsze narzekał, że w naszym kraju jest brudno a na zachodzie to czysto i w ogóle super, pięknie. Ale zawsze kiedy kończył palić papierosy to pojary rzucał przed siebie. Jak zwróciliśmy mu uwagę to się obraził i do dzisiaj się nie odzywa. I chuj mu w dupę.

  20

  0
  Odpowiedz
  1. Bo na zachodzie są ludzie od sprzątania ulic i to od chuja ich jest.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. ta, jasne, ty byłeś na zachodzie. Chyba po zachodniej stronie chałupy, jakżeś matke w kąpieli podglądał zboczeńcu

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Po zachodniej stronie chalupy to ja bylem i dmuchalem twoja matke.Po analnym to sie zesrala ale posprzatala miotla.A ty w tym czasie jebales kury.Taka jest polsza!!!

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Po prostu planował od dawna z wami zerwać a to że zwróciliście mu uwage to tylko pretekst albo tylko tak ci sie wydaje że o to chodzi.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Chamstwo w panstwie panie Pazdzioch

  0

  0
  Odpowiedz