Ta nasza trucizna polska

Polska, ta żałosna karykatura państwa na mapie Europy a Polacy ze swoją wrodzoną nieudolnością zarządzania sobą już nawet nie są śmieszni dla reszty świata. – To już legendarna cecha Polaków bycia wspaniałym narodem i zarazem beznadziejnym społeczeństwem o której już przed laty wspominał Churchill. Nie ma nic bardziej przygnębiającego, jak przyglądanie się, jak w tym kraju są marnowane zasoby ludzkie a następne pokolenia skazane na biedę i borykania się z codzienną niefunkcjonalnością tworu, który nawet nie zasługuje na miano „państwa”. Polacy przypominają mi w pewnym sensie Hindusów, którzy też nie dbają o codzienną rzeczywistość i borykają się ze swoim skrajnie nieprzychylnym światem. Ale u nich to mogę pojąć, uzasadnić i pogodzić się z tym obrazem, który jest tak odmienny od każdego innego. Hindusi wierzą w inna czasoprzestrzeń, u nich jest to koło zamknięte, a my ludzie Zachodu (łącznie z Polakami) pojmujemy czas linearnie. Hindusi wierzą, że nie ma co zanadto zmieniać i poprawiać rzeczywistość, gdyż wszystko co jest tu i teraz, już kiedyś było i ponownie będzie. Swój wysiłek raczej kierują w stronę swojego wnętrza, żeby nabić oświecenia, mądrość życia i móc się wydostać z kręgu ponownych narodzin. Ale Polacy czemu nic nie zmieniają ku dobremu i lepszemu, mając „swój linearny czas”? To jest dopiero zagadka, piramidy w porównaniu z tym, to wielki chuj. To napisałem ja … Sahib

60
85

Komentarze do "Ta nasza trucizna polska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pewnie, że tak! Ile ludzi struło się kebabami, bo byle Polak byznesman dał przeterminowane składniki! A przecież kebab to dobre jedzenie i zasługuje na dobre składniki, aby chwała kebaba rosła na świecie! /Kupując Araba, osiedlasz kebaba.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Churchill ssał pałę Stalinowi z połykiem, a Roosvelt nadstawiał mu odbyt. Pozdrawiam i polecam Piotr Fronczewski.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A byłeś może w Bangladeszu?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To wypierdalaj to tych kozojebców hindusów jak ci tak imponują, głupi chujku.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bo Polacy to kutasy

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ale co to ty w ogóle klepiesz? To dlaczego w takich Stanach jest tak dobrze, mimo, że tam nie mają wierzeń indyjskich? Tak w ogóle nigdy nie lubiłem a nawet mnie wkurwiała ta nauka z Indii gdzie jak ktoś zdycha z głodu na ulicy to nie należy mu pomóc bo widocznie sobie takiej „karmy” narobił. Kiedyś wierzyłem w tzw. „wędrówkę dusz”, dzisiaj z kolei nawet w duszę nie wierzę. Zresztą pierdole, nie chce mi się pisać ci wszystkiego, ale ty jeszcze raz przemyśl temat bo sprawiasz wrażenie jakbyś jakąś zajawkę złapał, i myślał, że to jedyna droga życia.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Prześledź historię naszych rządów i poczuj zapach czosnku w strukturach władzy, a poznasz odpowiedź.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 – naucz sie czytać gamoniu. Gościu pisze że w indiach jest chujowo

  1

  0
  Odpowiedz
 10. „Naród wspaniały ale ludzie to chuje” – to J.Piłsudski powiedział… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Odjebało idź do proboszcza masz problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jacy „ny, ludzie Zachodu”? Ty mów za siebie. Ja nie jestem żadnym człowiekiem zgniłego zachodu, nie utożsamiam się z ichnią lewacko – pedalsko – feministyczną cywilizacją śmierci, jestem obrońcą życia, katolikiem i Polakiem. I nie pojmuję czasu linearnie bo to kompletna bzdura.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @12 Cywilizacją śmierci? Ty to jednak masz zryty katolicki beret.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. 12. i modlisz sie do Żyda i dajesz na tace watykańskim sekciarzom więc jaki z ciebie Polak zajebany ćmulu? Chcesz po prostu tu katociemnoty żydowskiej bo cywilizacja ciebie przerasta.A tak jak będzie państwao wyznaniowe czyli judeokatoland to wiadomo. Nieobecność na mszy chłosta, zbyt krótka spódnica oszpecenie, a gra w Dead Space to współpraca z szatanem. Prosta logika dla prostakw.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. @3 – nie byłem w Bangladeszu, ale fajnie, że przytoczyłeś ten wątek bo … dla @6 mam odpowiedź. Według badań nad „poczuciem szczęścia” wynika, że ludzie w Bangladeszu są bardziej szczęśliwi niż li w tych twoich Stanach. To prawda, że w hinduizmie brakuje współczucia, dlatego w Indiach, dla wypełnienia „luki” – żeby nie napisać pustki – powstał buddyzm, który się później „przeniósł” do Tybetu.
  @12 – dzięki Bogu, ja, człowiek Zachodu – wyłącznie pod względem geograficznym – nie jestem w tym samym worku co ty ze swoją agresywną katolicką wiarą, która niczego nie pojmuje. Wiem, że macie „wyłączność” na prawdę i wszechwiedze i z tego powodu bardzo ci współczuję. Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Do autora.Masz rację,ale niektórym prawda w oczy kłuje.Trzym się.

  0

  1
  Odpowiedz