Tęczowy most

Mój króliczek umarł dziś w nocy… w lecznicy, na moich rękach. Siedzę i wyję, a zaraz mam autobus do pracy. Ech 🙁 I jeszcze trzeba się trzymać przy klientach żeby szef pretensji nie miał.

29
46

Komentarze do "Tęczowy most"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba było w dokumentacji zakupionego produktu wyczytać, że urządzenie zwane króliczkiem nie funkcjonuje wiecznie, nie było by teraz płaczu i żalu. Czy czego tam jeszcze.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. masakra i co teraz ?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a ile masz lat dziewczynko, 11?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na pewno jest szczęśliwy w królikolandii ^^ przecież to wszystko by nie miało sensu, jakby takiej nie było, no nie? możesz to potraktować jako przesunięcie króliczka w bezpieczniejsze miejsce gdzie sobie spokojnie na ciebie poczeka. na pewno się teraz wita ze swoją liczną króliczą rodziną, której od dawna nie widział. pewnie nie jesteś w nastroju na szukanie następcy, ale tak z doświadczenia to naprawdę pomaga. nie na zasadzie, ze nowe zwierzątko ci zastępuje stare bo tak się nie da, ale przynajmniej jesteś na tyle zajęta/zajęty, że nie masz czasu wyć w poduszkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. przykro mi 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Łączymy się z Tobą w bulu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @8 Panie Prezydencie, wolelibyśmy jednak niższe podatki.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @3 To akurat idioto nie ma znaczenia ile ma lat, jak ktoś ma serce, a nie tylko kasa kasa i konsumpcja to wyobraź sobie może płakać. Ktoś kto ma emocje, jest dobry, a nie kurestwo jakiego teraz 90% na ulicy i widzie, że dla Ciebie też łzy to coś dziwnego.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Trzeba było go tyle w dupę nie ruchać,i nie bez wazeliny.

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Na chuj rozpaczasz za jakimś królikiem który jest niemyślącym stworzeniem

  0

  3
  Odpowiedz
  1. lecz się debilu trzeba cię uśpić

   0

   1
   Odpowiedz
 12. @12. Niemyślącą kreaturą jesteś ty, śmieciu.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. @5 – to najładniejszy komentarz jaki od lat czytałem na chujni. Autorka jest chyba aniołem. Reszta, zwłaszcza na końcu to debile…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wiem co czujesz… Ost. pojechałam z moim pieskiem ( którego miałam 12 lat) do lecznicy i już tam został… Miał raka i trzeba było go uspać.. Płakałam jak małe dziecko…

  A tych debilnych komentarzy nie czytaj. Są ludzie i parapety.. Brak słów.! :///

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Hm, sądząc po reakcji większości, wygląda na to, że średnia wieku chujowiczów spada… Do autorki: gdy byłem mały też to parę razy przeżywałem i wiem jak jest przykre, ale głowa do góry, życia już mu niestety nie zwrócisz, a życie toczy się dalej.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Niestety, zwierzątka umierają jak my wszyscy.. sam niedawno musiałem uśpić świnkę morską bo długo chorowała i nie umiała już sama jeść, chodzić 🙁 Smutna sprawa… wyłem jak bóbr a mam po 30tce :/ Nie wiem czy istnieje tęczowy most, czy istnieje cokolwiek poza… ale jeśli tak, to bądź pewna, że w pierwszej kolejności trafiają tam zwierzęta. Trzymaj się ciepło, zaadoptuj kolejnego króliczka lub innego stworka. I nie przejmuj się komentarzami w stylu @11, @12 itp… ludzie tego pokroju mają bardzo ograniczone móżdżki..

  0

  0
  Odpowiedz