Tłok w sklepach

Kiedyś dodawałem na tę stronę chujnię o kolejkach w sklepach, ale ostatnio również dobija mnie, jak jest mnóstwo ludzi w sklepach. W Biedronce w Wyszogrodzie, w Kauflandzie i Tesco w Sochaczewie. Właściwie to we wszystkich supermarketach i tzw. sklepikach osiedlowych do jakich chodzę, prawie za każdym razem jest ten pierdolony tłok. I to nie tylko przed np. świętami. Bywa tak, że kilka osób stoi między półkami i czasem nawet jak powiem przepraszam to i tak jeszcze nawet pół minuty stoją, bo się o czymś zagadali lub zamyślili. Ale zazwyczaj to od razu jestem przepuszczany.

5
37

Komentarze do "Tłok w sklepach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Biedronka w Wyszogrodzie, Tesco w Sochaczewie. Jeździsz po kraju i robisz jakieś raporty? Zajebiście. Serdecznie zapraszam do Działdowa.

  13

  1
  Odpowiedz
 3. Panie jak pan dodałeś to pan nie dodawaj drugi raz!

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Bo tamta poprzednia nie doszła na główną. Nie chcę spamować, tylko dodać co mnie wkurza.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Tu autor chujni. Mnie wkurwia jak jest bardzo dużo ludzi tzw. zatłoczenie, a nie gdy jest kilka osób na cały sklep typu Biedronka w Wyszogrodzie.

  2

  2
  Odpowiedz
 5. Najlepiej to sie dobrze spierdziec . Tlum sie rozpierzchnie w sekunde .

  13

  1
  Odpowiedz
  1. Dzięki za radę XD.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. To jeszcze nic, mnie w tych kolejkach już dwa razy w dupę wyruchano.
  Sławek z Torunia.

  18

  0
  Odpowiedz
  1. O kurwa, chcialem dodac cos w tym stylu ale mnie kolega ubiegl. Szacun wielki.

   4

   0
   Odpowiedz
 7. Znowu problemy pierwszego świata typu kanapka od strony masła spadła mi na podłoge i włos się przykleił albo nie mam pieniędzy na nowego srajfona 1000 :(( Ciesz się że w marketach jest pełno jedzenia i ludzie mają wybór i nie muszą wpierdalać trupów jak za czasów wielkiego głodu na ukrainie, jakbyś wiedział co to jest głód to byś się cieszył że w ogóle możesz iść do sklepu. Gdybyś powiedział to do weterana II wojny światowej który walczył żeby w jego kraju, jego wnuki mogły godnie żyć to przeciążył by cię ołowiem 😀 wstyd ….

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Czyli jak kiedyś było gorzej, lub jakaś inna osoba ma gorzej odemnie to nie mam prawa narzekać jak jest mi z czymś źle?!

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Nie rozumiem jak nie można się zgadzać z tą chujnią? Wam się podoba stanie w ogromnym tłoku lub kolejkach? Ja się w pełni zgadzam z chujnią.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Wyszogród – miejscowość w zachodniej części Mazowsza, bardzo blisko niego płynie rzeka Wisła.

  Polecam zamieszkać… chwila, zapomniałem że już mieszkam w Wyszogrodzie i robię zakupy w tamtejszej Biedronce przy ul Mickiewicza 16.

  1

  0
  Odpowiedz