TV – temat rzeka

Pomijając, że takie kanały jak TVN, Polsat, TVP i inne bardziej znane olewam ciepłym moczem, to kiedyś zawsze mogłem sobie coś ciekawego obejrzeć. Teraz nawet na Discovery kręci się debilne programy pod debilnego widza, a treść naukowa to może 5%. Ze 100 programów oglądam ze 3 – sportowe. Wiadomości wytrzymuję 2-3 minuty, więc darowałem sobie tę szopkę pod motłoch. Kretyńskie debaty, gdzie dyskutują idioci którym bliżej do Jaruzelskiego niż wolnego rynku, programy rozrywkowe o tak żałosnym poziomie, że nawet o nich nie wspominam. Są jeszcze jakieś sensowne, niszowe kanały?

18
38

Komentarze do "TV – temat rzeka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. w tvp ja oglądam tylko Cejrowskiego oraz filmy przyrodnicze/dokumentalne Wajraka i inne w niedzielne poranki. i to wszystko.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Ta. Jerry Springer Show! ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No właśnie mnie też to wkurza, że właściciele stacji telewizyjnych robią z telewidzów debili. Co oni myślą, że ludzie, którzy oglądają TV mają IQ chomika? W kółko jakieś kretyńskie programy i chociaż byś chciał człowieku coś inteligentnego i pożytecznego oglądnąć to się po prostu nie da! I kropka.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja już dawno stwierdziłem że telewizja tylko ogłupia! A sam poziom (czegokolwiek w TV) poprostu spada i niedługo sięgnie dna! Niestety nie tylko telewizja tak działa wszystko teraz jest tak pokurwione i stara się uderzyć w jak największe gron odbiorców, czyli w jak najgłupsze grono odbiorców!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Co do Discovery to po części masz rację, ale programy typu „Brudna robota” czy „Brainiac” są może głupie, ale i śmieszne.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Da Vinci Learning

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Lepiej inaczej spożytkować wolny czas. Życie ma się tylko jedno – po co je marnować na tv…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. discovery rozrywka zgodzę się, ale wiadomości? co jak co ale wiadomości są na wysokim poziomie, uwielbiam oglądać takie debaty w tvn24. co jak co na pewno jakaś manipulacja jest ale to nie powód żebym miał przestać oglądć wiadomości! a najlepszy naukowy program no national…tam zawsze leci nauka, discovery podchodzi pod rozrywkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „Bitwa na głosy” jest bardzo fajna i na żywo w przeciwieństwie do „Must be the music” 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Autor. Bitwa na głosy nie jest fajna, jest spierdolona. WSI24 też mnie nie kręci, 8, na prawdę jarasz się tymi „dyskusjami”? Żeby jeszcze Ci ludzie byli jakimiś niezależnymi ekspertami, a nie marionetkami. Za bardzo wkurwia mnie polityka, żebym mógł na to patrzeć. Na razie wygrywa sport.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ja lubie ‚świat wg kiepskich’ i serialiki na comedy central

  0

  0
  Odpowiedz
 13. my zawsze całą rodziną oglondamy ,,dlaczego ja”

  0

  0
  Odpowiedz