Typowe Sebastiany i Mateusze z charakterystycznym fryzem

Ja pierdole jak widzę taki gatunek ludzi to mi się zbiera na rzyganie niczym krowa lub chęć niezłego przypierdolenia im w te jebane puste łby tak, że by echo się odbiło aż w Azji. Konkretniej, moją chujnią są ci jebani „patrioci” którzy ledwo przeszli do szkoły średniej a nawet gimnazjum, jak chodzą do fryzjera to albo żeby się ujebać na prawie łysą pałe albo żeby zostawić góre a ostrzyc boki żeby wyglądać jak niedojebany grzyb z pod Czarnobyla. Nie dość, że kurwa takie pojeby są tępi, mają pokrzywione zęby i nie umieją się poprawnie wysłowić to jeszcze jestem w stanie znieść, ale najbardziej to mnie wkurwia jak ubierają na siebie bluzki ze znakiem Polski Walczącej. Nosz kurwa mać!!! Kto wymyślił takie T-shirty i inne gówna ze znakiem któremu się powinno oddawać respekt i być dziadkom wdzięcznym za to, że dzisiaj mówimy po polsku. Wiedza historyczna takich pojebańców to tylko Powstanie Warszawskie albo Rzeź Wołyńska. Takie bluzki to powinny być kurwa zakazane, bo wychodzi na to że znak PW to jakiś nowy trend w śród tego spierdolonego społeczeństwa. Aha, no i te jebane buraki uważają się za mega patriotów, a prawda jest taka że jak im hormonki buzują to potrafią rozjebać całe miasto, jak palą szlugi to oczywiście jakieś kurestwa z mety które oczywiście nie są z naszego kraju. A ostatnią najbardziej rozpierdalającą mnie rzeczą jest to, że gdyby znowu nadszedł jakiś konflikt zbrojenny, to te zjeby by nie wiedziały jak nawet wziąć jebany pistolet do ręki. Ciekawe czy wtedy tak chętnie nosiliby znak PW.

Z wielkim trudem napisałem moją chujnie, bo za każdym razem jak se pomyśle o takich popierdoleńcach to mam ochote ich rozstrzelać. Mam nadzieje że takie kurwy szybko wyginą i znajdą się P R A W D Z I W I patrioci!!!

96
26

Komentarze do "Typowe Sebastiany i Mateusze z charakterystycznym fryzem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ostatnio takie właśnie k*rwy włamały się dziadkowi na działkę. Rozwaliły drzwi, wywaliły wszystko na podłogę i na ścianie wydziarały właśnie znak Polski Walczącej. Jak bym was spotkał k*rwy to składali by was przez pół roku i nie chodzi mi tu nawet o samo włamanie tylko o poniżenie symbolu Polski. Jesteście k*rwy, p*zdy i c*ele a nie patrioci.

  6

  1
  Odpowiedz
 3. To ty nie wiesz ze prawidziwy PATRIOTA to ten który spuszcza ci wpierdol, nie nie masz kopsnąć 2 zeta na raciborskie?

  1

  1
  Odpowiedz
 4. „Takie bluzki to powinny być kurwa zakazane” No właśnie dziwię się, ze nie są. Wystarczałaby jedna ustawa… Ale co zrobić, żyjemy w syfiastym społeczeństwie, którym rządzą ćwoki, które z tego największego syfu w tym syfiastym społeczeństwie się wywodzą. I generalnie masz w tej chujni rację, za wyjątkiem jednego. Co cię kurwa obchodzi, jak oni się strzygą? To przecież nie ty robisz z siebie debila tym czy innym fryzem, nie? To po chuj na to w ogóle zwracać uwagę?

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Zgadzam się z autorem chujni! Hołota i nic więcej. btw. świetnie opisałeś te chujowe fryzury :D.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Ale jestem kurwa zmieszany, nie wiem ile gwiazdek dać twojej chujni. Wiem że chodzi ci o tych wszystkich sebixów co szczycą się swoim patriotyzmem na koszulkach, też nie lubię gdy ktoś jest obwieszony jak choinka w motywy patriotyczne, a gówno wie o historii swojego kraju i najchętniej to by spuścił wpierdol każdemu kto się nawinie i jest słabszy. Z drugiej jednak strony sam popierdalam w takiej fryzurze o jakiej piszesz :]

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Ja też, a w dodatku mam na imię Mateusz.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Ty chuju ja mam na imię Sebastian i połowa od cb się zgadza i mam brata Mateusza!

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Trudno się nie zgodzić. Z jednej strony oczywiście znak PW na bluzach (czy inne patriotyczne) to oprócz tego, że to jakaś tam moda, to jednak wzbudza to jakieś zainteresowanie młodych i ma to jakiś walor edukacyjny. Ale kto to nosi… Właśnie, oprócz normalnych gości – bo są i tacy – to noszą to takie pojeby, które walczą z policją, jeden drugiemu spuści wpierdol, a zresztą co ja będę pisał, wszystko jest napisane. Oni są tacy patrioci, że niby tu fajnie, uroczystość, flagi, szacunek dla bohaterów, a potem wraca taki na parking i na dziadka mordę drze, bo mu zastawił auto, a ten dziadek też wraca z tej samej imprezy, a do tego był żołnierzem i walczył za kraj, ale „prawdziwego patriotę” to nie interesuje, bo „mi kurwa dziadu auto zastawiłeś”. I okazuje się, że dla tego „dziada” lepiej by było, jakby go Niemiec zabił na wojnie, bo wtedy ten „Seba” by mu oddawał hołd, a nie opierdalał go na parkingu. Bo najłatwiej czcić zmarłych, niż szanować żyjących. Też jestem zdania, że wielu z tych chłopców w czasie godziny W pospierdalałoby do wujostwa za granicę. No i tak jak mówię – są Polakami, niby kochają Polskę, tylko nie szanują drugiego człowieka na ulicy, a najłatwiej to czcić zmarłych. A co do fryzów, to bardziej mnie irytują te pedalskie grzywy, niż łyse głowy.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. „Kto wymyślił takie T-shirty i inne gówna ze znakiem któremu się powinno oddawać respekt” ten który wie jak trzepać hajs.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Najgorsze jest to że ta hołota uważa sie za cwaniaków, superchłopaków i że „świnie” na nich „leco” bo faktycznie polskim dziołchom imponują takie łyse łby. 60% obywateli naszego Bolandu to matoły lub półmatoły, prymitywy, ciemniaki. Niestety tym prymitywom ktoś wmówił że są symbolami patriotyzmu.Podlane to jest jeszcze katolickim nacjonalizmem. Tragedia!

  4

  1
  Odpowiedz
 11. Ogolone boki są spoko ty kurwo z niedojebanym ryjem.

  3

  6
  Odpowiedz
 12. Trochę przesadzasz, bo nie każdy, kto nosi taki t shirt jest burakiem. To nie tylko moda, ale dla wielu pamięć i pokazanie ducha patriotyzmu, także nie wrzucaj wszystkich do jednego gara. Wolę taką modę niż dla przykładu gówno warte brody drwali – ci prawdziwi ścinają lasy, a te podróbki pałętają się kurwa w sweterkach i myślą, że mądrość mieszka w ich śmierdzących brodach, wierząc, że są zajebiści a kobiety zapewne ich ubóstwiają, pomimo tego, że jeszcze mają ślady mleka pod nosem…

  3

  3
  Odpowiedz
 13. Naród wybrany popchnął naiwną i młodą polskę walczącą do powstania listopadowego(ciekawe jak oni chcieli walczyć z hitlerowcami jak im sprzątnięto sprzed nosa broń wysyłając ją do lasów),doprawiając oczywiście do tego katomatolską ideologię i slogany typu „bóg,honor,ojczyzna” i bogoojczyzniany samobójczy patriotyzm,a to wszystko na chwałę narodu wybranego i na zgube gojów

  1

  0
  Odpowiedz
 14. @9 A ty zamknij mordę. Tragedią jest twój neobolszewizm. Wierzysz tylko w hajs i swojego chuja.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Piona waść

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @11 No właśnie- moda. Taka jest teraz moda że sebki i karyny popierdalają w modnych patriotycznych wzorach, ze znaku Polski Walczącej i z krzyża Narodowych Sił Zbrojnych kilku Januszy biznesu zrobiło kurwa logo takie samo jak Addidas, Nike, czy nawet jakieś gówniane sgg, rpk, czy inne el polaco. Dzisiaj jest moda na patriotyzm, bo „silnoręcy” na osiedlach i stadionach kilka lat temu zaczęli się tak nosić, więc młode dresiki podłapały. Tak było w latach ’90 jak Skinheadzi chodzili w Flayersach i glanach, tak było na początku XXI wieku jak młodzi skini przeszli w dresiarzy i tak się nosili i tak jest teraz z patriotycznymi motywami. Nie zdziwiłbym się gdy za kilka lat „ważne jednostki” z polskich osiedli dostrzegą że bardziej opłacalne jest multikulti i handel prochami z przybyszami z południa- wtedy cała ta armia przybocznych sebków i karyn zacznie popierdalać w bluzach z Che Guevarą i czerwonymi gwiazdami. Bo taka będzie(nie daj Boże) moda.

  2

  1
  Odpowiedz
 17. Wolę takich sebów niż arabusów.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. 13. Wypowiedź typowego debila w dresie.Wam matołom też tylko o HAJS chodzi bo niby za co mieć beemki i audice w dieslu? Eeeee no eeee zajumać eeee z Raichu?Czym będziesz posuwał Sandry i Andżele jak CHUJ nie stanie?Uspokój sie niedorozwoju w dresie, katobolszewicki żydzie prawacki nie jesteś u siebie pod blokiem menelu.Czy ty choćby wiesz kto to bolszewik, co to bolszewizm?:)Na pewno nie jestem bolszewikiem. Zapewniam ciebie:) Troche kultury. Ja wiem że to Wolska i tu cham z wygolonym łbem o tępej mordzie próbuje „rzONdzić” lub mu sie wydaje że „rzONdzi”. Do roboty sie weź lepiej parobku to choć pożytek z ciebie będzie a nie stać na ulicy z piwem w ręku i rozrób szukać. W moim mieście czterech takich Kamilexów pocieło nożami chłopaka.Za pare stówek. Strzelać do tej zwierzyny trzeba.P.S. 20 kijów na garb i do roboty chamów. Do czworaków i do roboty pędzić. Tak dopomóż buk!

  0

  1
  Odpowiedz
 19. do 13. Zdania tępy bucu nie zaczyna sie od samogłoski. Wiesz co to? Ja nie mam mordy tylko TWARZ w przeciwieństwie do łysoli o MORDACH nieskalanych rozumem. PO trzecie to 20 kijów na garb i do roboty bydło pędzić jak za jaśniepana i plebana. A co? Jak prawica i pany to hołota ma tyrać. Jak kapitalizm to kapitalizm. NEOBOLSZEWIZM to za trudne na ciebie by to pojąć. Nawet nie wiesz co to znaczy.

  0

  2
  Odpowiedz
 20. 13. Ty wierzysz jeszcze w żyda na krzyżu matole katobolszewicki?:)To co ty tu PISzesz akurat pasuje do downów w dresach czyli hajs, szmal, szpan 15 letnimi gratami no i dymanie Dżesik w remizowych kiblach. BOLSZEWICY byli przeciwieństwem POSIADACZY czyli BURŻUAZJI. Wiesz kto to taki?. Tak naprawde 20 kijów na garba i do roboty po 16 godzin dziennie.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. @17 Głupi jesteś, bo nie jestem żadnym dresiarzem, co sprowadza auta z Reichu, tylko krytyka krytyką, bo się z nią zgodziłem we wpisie 7, ale bez przesady, żeby krytykować sprawę z pozycji komunisty, bo autor całego wpisu tego nie zrobił. I te same słowa kieruję do chujca z komentarza 19 – obaj jesteście siebie warci, tylko na ulicy udajecie porządnych. Po śmierci się wyjaśni, czy ten cały „buk” i „żydek” istnieje. Zresztą napisałeś chyba obydwa te komentarze.
  @18 Nie zaczyna się zdania od samogłoski? hahaha większej bredni nie słyszałem. Jeden głupi chuj trzy komentarze napisał – frustrat i debil. Tyle.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Hehehe. Zabawne są te ludziki z powyższych komentarzy 😉 Gryzą się, najeżdżają na siebie aż miło 😉 Pozdrawiam, Reptilianin

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 20. Tępaku. A łysole w dresach to nie frustraci?:) Jeśli ja debil to ty wierzący w fantasy że po śmierci cie przywita jakiś judajski bożek w takim razie kim jesteś? Do roboty buraku robaku a nie mądrować sie w „ynternetach”:)Do twej zakutej pały i tak nic nie dotrze. Zapoznaj sie z definicją komunizmu i bolszewizmu cepie.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. 20. Głupi chuj? Jakiś matołek oderwany od łopaty wyzywa innych od debili i chujów sam będąć debilem i chujem. Takich „cwaniakuJONcych” matołków w tym kraju na pęczki przy byle łopacie. Masz morde od ucha do ucha a tam gdzie trzeba coś powiedzieć to nic nie umiesz wydukać tylko pokornie tyrać na swego pana za 1500 zł jebany agresywny psie. Powiem ci tyle co ty w komentarzu nr 9 czyli „zamknij morde” niedorozwoju i nie pierdziel głupot o których nie masz pojęcia.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. 20. Głupi chuj? Jakiś matołek oderwany od łopaty wyzywa innych od debili i chujów sam będąć debilem i chujem. Takich „cwaniakuJONcych” matołków w tym kraju na pęczki przy byle łopacie. Masz morde od ucha do ucha a tam gdzie trzeba coś powiedzieć to nic nie umiesz wydukać tylko pokornie tyrać na swego pana za 1500 zł jebany agresywny psie. Powiem ci tyle co ty w komentarzu nr 13 czyli „zamknij morde” niedorozwoju i nie pierdziel głupot o których nie masz pojęcia.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Znów spotykamy się ze stereotypem. Mam 23 lata, interesuję się historią Polski, gdy słyszę pieśni patriotyczne to na całym ciele dreszcze i łzy w oczach. Czuję się zobowiązany w razie „W-ojny” oddać swoje życie za Polskę, by spłacić dług naszym przodkom. Nie patrzcie stereotypem, nie każdy który ma na bluzie Orła czy symbol PW jest łysy, złodziej, kibol albo inna łajza. Ja osobiście cieszę się jak widzę, że czy to młody, czy stary ma biało czerwone barwy, to dla mnie dużo znaczy, pamiętają i kochają Polskę, czekam na pobór, ponoć ma wrócić, dopiero tam poczuję się spełniony.

  PS. Właśnie mam zamiar zamówić sobie zajebistą bluzę z Orłem!

  2

  0
  Odpowiedz