Wędkujemy łowimy ryby

Wkurwia mnie to, że wiele słyszy się opieka, sklepy, podjazdy, parkingi, windy dla niepełnosprawnych itp. (pomijam, że rzeczywistość wygląda średnio) Jeszcze nie spotkałem akwenu PZW żeby niepełnosprawny miał dostęp do łowiska żeby rybki łowić. Płaci składki jak każdy członek PZW a wędki rozłożyć może w domu. Ciężka sprawa zrobić pomosty przy jeziorze nad rzeką i kanałem z dojazdem na wózek. Już praktycznie po sezonie dla amatorów jak ja ale warto zanzaczyć, że dla PZW wiadro gruzu taczka asfaltu to problem, acha jeszcze kołki deski. Na koniec dodam objechałem 12 miejsc i wszędzie to samo. Ile można być w parku i markecie. Kto lubi wędkować to wie.

75
86

Komentarze do "Wędkujemy łowimy ryby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spieprzaj kaleko.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wszystko wszystkich wkurwia mnie wkurwia jasiek z klanu i kozieło !

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Mój stary to fanatyk wędkarstwa… 😉 www. youtube.com/ watch?v=d82f01nCVCw

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Problem dość poważny. Cały bajer tkwi w tym że jest mało niepełnosprawnych wędkarzy. pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nareszcie jakaś osoba z pasją znalazła się na tej stronie.Pozdrowienia z Grodu Kraka wędkarzu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Najpierw się naucz dobrze po polsku pisać a dopiero potem publikuj swoje przemyślenia w sieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Więc nie trzeba było się do takiego stanu doprowadzać… Teraz nie narzekaj

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, że inwalidzi powinni podlegać takim samym prawom rynkowym, jak pełnowartościowi ludzie. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Jeśli potrafisz napiedralać na stojąco przez 16 godzin dziennie z wydajnością równą przynajmniej 130% fabrycznej średniej* , to dostaniesz tę tyrę za 800 zł brutto. *Za względu na trudną sytuację gospodarczą kraju nasz zakład szuka nowych dróg ograniczania kosztów i zwiększania przychodów. Zatrudniając bardziej wydajnych pracowników oszczędzamy na kosztach pracy, a wyjebując tych, którzy nie zdali egzaminu, mamy nieopodatkowany przychód 300 zł za koszty manipulacyjne, związane z rekrutacją oraz darmowego robola przez tydzień (tydzień trwa sprawdzanie wydajności pracownika).

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Sam sobie wybuduj . Na taśmę do mesia patałachu!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. widać ze to pisal skromny chłopaczek na wozku.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jakie w tych komentarzach roi się skurwysynstwo głównie w 1 6 7 9 trochę szacunku dla osób niepełnosprawnych was też moźe to spotkać popierdoleńcy !!

  0

  1
  Odpowiedz
 13. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 100% racji, jedyne co potrafi PZW to co roku podnosić wysokość składek, a żeby zarybić wody wybudować jakiś pomost itp. To jest za trudne.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ale wy jesteście popierdoleni. Rozumiem pojechać jakiejś tępej cichodajce czy jakiemuś pseudo kozakowi, ale nawet z niepełnosprawnego się śmieją. Wielki kurwa pan życia jeden z drugim.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Kupując Araba osiedlasz Kebapa.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Zapraszam do USA, tu przy każdym jeziorze jest dostęp dla niepełnosprawnych do wędkowania. Prawdziwy rarytas dla niepełnosprawnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Po niektórych komentarzach to ręce opadają ! Dlaczego w tym kraju rodzi się tylu bezmózgowców…..szok !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Po stylu twojej wypowiedzi stwierdzam, że jesteś niepełnosprawny nie tylko fizycznie, ale i umysłowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Bo to chłopie buracki kraj, taki Bangladesz w Europie. Zanim ktoś pomyśli o tym że krawężnik nie musi mieć 15 cm wysokości na przejściu dla pieszych miną jeszcze lata. To taka chujowa ojczyzna…

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Według mnie powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że niepełnosprawnych traktuje się w tym kraju jak coś, czego nie powinno się dostrzegać. Najlepiej niech siedzą sobie w domu i się nie pokazują publicznie, bowiem atrakcyjne społeczeństwo to zdrowe społeczeństwo a nie kaleki na wózkach. Nikt nie powie ci tego wprost, ale wystarczy zaobserwować tendencje i przekonania jakie panują np. przy projektowaniu nowych obiektów, parków, budynków. Widać, że niepełnosprawni są celowo wykluczani lub robi się wszystko, aby ich zniechęcić do pojawiania się w tych miejscach. Media również promują atrakcyjność człowieka przez pryzmat jego fizyczności, wyglądu, braku ograniczeń. Niepełnosprawni niechętnie są pokazywani. Co najwyżej w programach takich jak Express reporterów czy Uwaga, nastawionych na ukazywanie ludzkich tragedii. Nie jestem osobą niepełnosprawną ale bardzo bulwersuje mnie nierówne traktowanie ludzi. Niestety jako jednostki nie mamy wpływu na powszechne tendencje społeczne. Sytuacja jaką opisałeś doskonale to potwierdza. Nikomu specjalnie nie zależy, by budować coś dla ludzi powszechnie uznanych za „gorszych” od pozostałych. Można by rzec, jako XXI-wieczne społeczeństwo, zamiast mądrzeć, cofamy się do średniowiecza.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. To weź kurwa poderwij jakiegoś wędkarza i go dobrze wydymaj nad stawem. Wtedy powinien być dla ciebie przyjazny. Tylko pamiętaj ziom!, bez gumy i lej do środka

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Wędkarze to mała grupa wyborców więc nikt palcem nie kiwnie w tej sprawie… Bądźcie zdrowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Gdybyś mieszkał w Japonii to miałbyś egzoszkielet i na niego cie byłoby stać. Ale w tym jebanym polsko-słowiańskim padole chuja można dostać/kupić/zarobić więc… Pozdro. Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. W XIII-stu księgach dzieła Marka Aureliusza pada wiele słów dotyczących człowieka i jego zachowania, życia i śmierci, duszy i bogów, oraz wreszcie filozofii. Uważam książkę nade wszystko za wyjątkową- nie jest to bowiem jakiś typowy pamiętnik, czy zwyczajne pismo filozoficzne; to zdecydowanie coś więcej- swoista rozmowa z samym sobą, wywody nad własnym życiem.

  0

  0
  Odpowiedz