Własna firma

Mam 35 lat, od 5 lat prowadzę firmę i mam już powoli wszystkiego dość. Nie ma ludzi do roboty, większość to nieroby którzy udają, że szukają pracy; lub gnojki po 19 lat którzy nic nie potrafią, nigdzie nie robili a chcieliby na dzień dobry 20 zł/h, albo alkoholicy którzy po pierwszej wypłacie albo i przed, idą w cug. Do tego jebane odbiory, użeranie się z przygłupimi inspektorkami teoretykami nie mającymi pojęcia o robocie, poźniej użeranie się o własne pieniądze z innymi firmami które potrafią płacić za robotę pół roku, dobrze, że żona ma stałą pracę, bo byśmy z głodu zdechli, o skarbowym zusach i innych chujach już nawet nie mówię, bo to temat na następną chujnie. Wkurwia mnie to wszystko niemiłosiernie, czasem mam ochote rzucić to wszystko i iść kraść, bo uczciwą pracą jak narazie dorobiłem się starganych nerwów i garba.

65
59

Komentarze do "Własna firma"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja bym wyszedł z klatki i każdemu napierdolił z osobna a dziewczyny wziąłbym do domu i wykorzystał seksualnie.Zrób tak a gwarantuje ci że te gimby pójdą do innego gimnazjum.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Cieciu zaproponuj im 15 zł na godz. i może znajdziesz chętnych i zmobilizowanych do pracy, bo jak szukasz niewolników to zapomnij lepiej robić na zachodzie. Sam się teraz uporaj z tym problemem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przepisz firmę na żonę, z żoną weź rozwód, w ten sposób pozbędziesz się i firmy i żony.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kolejny mietek „byznysmen” który za 4,50 brutto/h chciałby inżynierów z uprawnieniami zapierdalających na jego golfa III i pokornie czekających 3 miechy na wypłatę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Masz problem z firmą? To zamknij! Widocznie brać ci kapitału i umiejętności. Czasy niewolników już dawno się skończyły, nawet Chińczycy nie chcą zapierdalać za miskę ryżu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś to jeszcze bardziej, że patałachy są wszędzie. Zamiast ciężko i solidnie pracować, to pierdolą tylko, że małe zarobki i brakuje na żarcie. Tak jakby tylko żarciem człowiek żył.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ustrój mamy każdy wie (ja myśle!) jaki. Pracodawca nie ma łatwo, ale jeżeli chcesz się wzbogacić kosztem taniej siły roboczej, to się pierdol. Jeżeli dasz ludziom 6-8 zł za godzinę, to ciekawe który będzie się przykładał. Mam 19 lat, nic nie potrafię oprócz wykładania towaru na półkach, bo będąc kurwa w niby „dobrym technikum” musiałem miesiąc zapierdalać kurwa za darmo. Kocham mój kraj kurwa! Daj ludziom 15 zł za godzine, to się zaczną przykładać. A jak chcesz się wzbogacać kosztem innych, to lepiej zwijaj interes i kierunek Anglia. Nie znając sytuacji twoich pracowników nie mogę ci współczuć, przykro mi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja z chęcią podjął bym pracę nawet za 10zl za godzinę gdybym miał taką możliwość.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zgłoś się do gościa od wpisu o braku pracy, trochę wyżej..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jaki naród, jaka jego mentalność – taki kraj i jakość życia w nim.
  Cechy większości Polaków to: zazdrość, zawiść, prywata, pycha, kłótliwość, nieumiejętność współpracy, megalomania, pijaństwo, chamstwo, brak kultury osobistej, bylejakość, lenistwo – brak szacunku dla pracy własnej i pracy innych ludzi, skłonność do przesady, nietolerancja, ciągłe życie „martyrologią narodu polskiego” i historią – przesadny patriotyzm, katolicyzm, brak wiedzy o świecie, nieznajomość norm i zwyczajów, brak szacunku dla prawa. Jeden wielki bałagan

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Bo jak oferujesz 7,50/h brutto to se chinczykow poszukaj

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Musisz wiedzieć że Polska i polacy są sprzedawani od czasu rozbiorów i Stanisława chuj mu w dupę Augusta Poniatowskiego, który to Polskę sprzedał za pensję i dupę Carycy Katarzyny. Od tamtego czasu POlska jest sprzedawana przez każdego rządzącego, to mafii, to agentom innych państw. Ludzie którzy mieli by władze i się na to nie zgodzili spotkałby pewnie jakiś wypadek, więc szczęście w nieszczęści ma Korwin że go jeszcze głupi naród nie wybrał. Zobaczmy taki przykład ppojebanych podatków i zusów w PL i dla porównania w UK. Gdyby obniżyć podatki do Unijnego minimum, czyli 15% jak chce JKM, skutek byłby taki że inwestorzy zainwestowali by w PL i powstały by miejsca pracy. Kto by na tym stracił? Np. Wielka Brytania. Pomimo że pracuje tam wielu polaków i tak opłaca im się utrzymanie chujni w Polsce, bo mając prosty i mniej złodziejski system podatkowy każdy woli zainwestować tam albo w innym rozwiniętym państwie, dzięki czemu są w takich panstwach miejsca pracy, i to o wiele więcej niż zajmują polacy czy inni imigranci. Kraje rozwinięte to znaczy takie w których nie rządzą niedorozwoje, czyli ludzie wybierający na prezydenta i premiera jakiegoś taniego sprzedawczyka. Nawet w Solidarności biznes miały Stany Zjednoczone. Sma Anna Walentynowicz mówiła w jakimś wywiadzie że nie o taka Polskę walczyli i pytałą Lecha Wałesę co zrobił z pieniędzby z CIA. Ciekawe dlaczego w oficjalnym artykule o solidarności nie jest nawet wspomniana jako współzałożycielka. Tak więc nie ma dla Polski ratunku poza nadzieją że ludzie się obudzą z iluzji stworzonej prze tv i wybiorą kogoś kto przestanie Polske sprzedawać, ale na to szybko nie liczę bo ku temu się nie zanosi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @13! Racja popieram Cię w 100%. To samo mówię kurwa!!! Widzę że nie jestem sam. Bracie wypiję dziś za Twoje zdrowie!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @11 – Dokładnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @13 – popieram, tylko czemu w chuj Polacy są tacy głupi – niedługo wybory i to samo będzie

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Powiem ci tak, prowadzę firmę budowlaną i mam podobnie jak Ty, nie jest dobrze w każdym razie.Tymi pojebanymi wpisami o niewolnictwie się w ogóle nie przejmuj bo to piszą nasi pracownicy którym naprawdę dużo brakuje do fachowców.Mam dokładnie tak samo jak ty, prowadzę duże budowy a i tak nie mogę znaleść ludzi choć płacę dobrze i co tydzień.Zasada jest taka ile byś nie dał to i tak jeden z drugim myślą że to mu się należy bo jest fachowcem.Ostatnio miałem przykład jacy to fachowcy jak musiałem sam sam szalować schody bo fachowcy nie potrafią, albo chujowi coś zrobią ale jest na to sposób, daj takim fachowca na akord zapłać więcej ale daj im akord, zobaczysz jak ci wszyscy pseudo-fachowcy obudzą się z ręką w nocniku na koniec tygodnia lub miesiąca,o zarządaj od nich tego czego od Ciebie rząda inspektor, zobaczymy wtedy.
  Stawka godzinowa jest do bani bo ci wspaniali pracownicy jedynie co potrafią to zjebać robotę a ty musisz płacić na godzinę w akordzie zapłacisz tylko raz, jeżeli jest ktoś dobrym specjalistą to można go docenić ale obawiam się że takich już nie ma a jeżeli już się znajdą to i tak nie można im ufać bo Cię oleją przy pieszej lepszej okazji i pojadą do Niemiec a niestety my nie możemy sobie pozwolić na płacenie stawek niemieckich takie są realia, idziesz na przetarg a tam pojeby dają takie stawki ze aż chce się wyjść i jak tu płacić jak w Niemczech. Najpierw musi się zmienić sytuacja w Polsce wtedy będziemy mogli naszym złotym chłopaka płacić po 25 euro na godzinę a oni będą układać po metr płytek dziennie i jeszcze popsują.
  Pozdro dla wszystkich pracodawców którym jest ciężko bo niestety żyją w Polsce

  0

  0
  Odpowiedz