Wojna – czyja?

To jest jakaś pojebana szopka. Nasi cudowni rządzący znowu pakują dupę w naszym imieniu w nie swoje sprawy.
Jak się Putin wkurwi to wywali pół świata w powietrze i nikt mu nic nie zrobi. Amerykanie chcą aby wzdłuż granicy polsko-ukraińskiej ustawiły się wojska NATO.
Małe przypomnienie – wzięliśmy udział w dwóch wojnach przeciwko krajom islamskim a i tak wiz ni chuja nie ma ale oczywiście pokażmy amerykanom jacy jesteśmy solidarni.
Pytanie do ludzi którzy nie mają czasu na dyrdymały tylko zapieprzają od świtu do ciemnicy – czy w naszym kraju żyje się tak wspaniale że musimy się wpierdalać za granicę z naszymi kulfonami?
Żadnych reform, umowy śmieciowe, bezdomność, ludzie okradani w biały dzień w majestacie prawa z majątku na który harowali całe życie. Gdzie ja kurwa żyję? Mam 30 lat, jestem dumny z bycia POLAKIEM ale coraz bardziej mnie ta naiwność polska doprowadza do agresji i to przeciwko własnym braciom. Amerykanie jak coś się zacznie dziać to dupę na nas wypną tak jak Historia Polski nie raz pokazała jak wychodziliśmy na sojuszach z innymi krajami. Polska jest sojusznikiem każdego ale nie każdy jest sojusznikiem Polski.

96
54

Komentarze do "Wojna – czyja?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zachodnia Europa ma wszystko w dupie, bo wie że Putin jest mściwy. Nam zakręci kurek z gazem i będziemy podgrzewać wodę na kawę i herbatę zapalniczką

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Strzał w dziesiątkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też mnie to wkurwia. Niech „elyty polityczne” zamiast męczyć Nas pierdoleniem głupot we wszystkich mediach, same zapierdalają na plac boju. A od obywateli niech się odjebią. Ja obejrzę relacje z pola walki na CNN lub Russia Today, jak polscy politycy stawiają czoła fali uderzeniowej i żarowi atomówki.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja za ten kraj nie zamierzam zdychać. Urodziłem sie w tym kraju przez przypadek no i co z tego? Pytał mnie ktoś czy chce akurat tutaj sie urodzić? Jebać wojny! Niech elyta walczy za swoje przywileje, interesy, pałace więc dlaczego ja miałbym robić za mięcho armatnie bo co? Bo nie urodziłem sie jako byznesmenicz ani ministrowicz którego tatuś wykupi od poboru? Oni mają nas za gówno i jesteśmy im potrzebni do tyrania na ich majątki i w razie wojny żeby za nich zdychali. Na wojne pójdą łysielce, katomatoły i inne zaczadzone bełkotem o patriotyźmie, bogu i takim tam a „elyta” zwieje z kasą na Floryde czy inne bayobongo. A po wojnie (o ile przeżyją i nie zajmie terenu wróg) znowu będą mieli gówno.Za nowobogackie ścierwo, bezrobocie, nędze,wyzysk walczyć? Nie mamy nic już polskiego więc już Polski nie ma.Jesteśmy niewolnikami obcych i własnych „cfaniakuf” zwanych tu lyderami byznesu i cwancykatorów przekrętów, złodziei oszustów, dorobkiewiczów więc w razie wojny im sie skończy „hajlajf”.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Nie nie każdy tylko nikt nie jest sojusznikiem polski. A w czasie wojny to już na bank.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. tez mam 30 lat. po dzisiejszym dniu i probach zapewnienia godnego zycia zonie, dzieciom i sobie mam ochote wyjebac dowod i zrzec sie obywatelstwa. do dzis bylem zatwardzialmym patriota. chujnia i srut!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To stacjonowanie wojsk na granicy to akurat kożystne dla polski, zresztą wojska nato to nie sa tylko wojska USA. Zresztą pisałem kiedyś na jakimś forum że jak ta rewolucja się rozkręci to tylko stacjonowanie wojsk NATO n agranicy zapewni wzgledne bezpieczeństwo bo inaczej może być Wołyń 2. Ci powstańcy nie walczą o demokrację i wolność tylko o nażucenie swojwj woli (a nie sa wiekszością tylko kilkoma procedntami) i walczą o swoje korzyści. Jakiś tam lider opozycji powiedział że część wschodniej Polski powinna być ukraińska, wiec nie wiem o co ci chodzi że w tym ma biznes rząd USA. NATO to organizacja miedzynarodowa w skład której wchodzi również Rosja. Jedyne co rząd USA chce to zniszczyć obecny rząd Ukraiński i posadzić na stołkach pro-amerykanskie marionetki jak to zrobili w Egipcie w 2011 czy w Libii. W Syrii się nie udało, w Afganistanie się nie udało ze względu na sprawną partyzantkę, ciekawe jak bedzie na Ukrainie.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Jak w 39 :sowiety wkroczyły…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakie możliwe korzyści mogą mieć Iwany z wywalenia połowy świata? Nie zapominaj że następny na liście życzeń Putina pies który skuli przed nim ogon jest Polska i kraje nadbałtyckie. Do Hitlera też na początku nikt nic nie miał bo wszyscy mieli swoje, ważniejsze sprawy i jak się to skończyło to chyba pani w podstawówce na historii ci co nieco opowiedziała. Ale uspokój się militarne możliwości Rosji na razie są jeszcze bardzo ograniczone i jest jeszcze za słaba, aby szantażować cały świat, nie posiadając żadnego liczącego się sprzymierzeńca. arsenał nuklearny w dzisiejszych czasach służy bardziej jako straszak psychologiczny niż do realnego użycia, to jak podpalenie mieszkania sąsiadowi mieszkającego w tym samym, drewnianym budynku, a tego gówna jest już na świecie tyle, że można spalić nie tylko jeden taki domek, ale co najmniej kilka. Tylko desperackie szaleństwo może do tego doprowadzić i nie będzie żadnego zwycięzcy, nawet po dogrywce i rzutach karnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Naprawdę chcesz żeby w takiej sytuacji można było reagować dopiero wtedy jak już Ruskie w myśl powiedzenia „Kurica nie ptica a Polsza nie zagranica” wpierdolą się do nas i zostawią ci tylko wybór pomiędzy solą a octem na półkach w ramach pokojowej i bratniej pomocy?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. PRECZ Z UKRAIŃSKIMI ZBRODNIARZAMI UPA BANDEROWCAMI KTÓRZY WYBILI MOICH RODAKÓW NA KRESACH WSCHODNICH Z NASZEJ OJCZYZNY OBALMY NASZ RZĄD PIZDZIELCÓW ODBUDUJMY WSPÓLNYMI SIŁAMI DAWNĄ POTĘGE POLSKI ODBIERZMY ZIEMIE DAWNĄ KTÓRA DO NAS NALEŻAŁA SIŁĄ ZA ATAKUJMY W ODWECIE ROSJĘ I NIEMCY WALCZMY JAK DAWNIEJ ZA CZASÓW WIELKIEJ HUSSARI POWSTAŃCÓW DAWNYCH WETERANÓW WOJENNYCH W IMIE DAWNEJ POTĘGI POLSKI NIE BĄDZMY NIEWOLNIKAMI TYLKO WOJOWNIKAMI NASZEJ ZIEMII PRZELANEJ KRWIĄ NASZYCH PRAWDZIWYCH POLSKICH WOJOWNIKÓW TERAZ POLAK 21 WIEKU TO PIZDZIELEC NIE BĄDZMY PIZDZIELCAMI BEZ JAJ OBUDZCIE SIĘ WRESZCZIE BO ZA NIEDŁUGO BĘDZIE ZA PUZNO NA WALKĘ .

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @4
  Ciesz się, że jesteś zdrowym Polakiem, a nie chorym Somalijczykiem. Tam dostałbyś kijek i kamienie w rękę i do walki o kulach byś lazł.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. jesteśmy dziwnym narodem i już. yle w temacie. dobra chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kto ma mieć ochotę być naszym sojusznikiem, skoro nie mamy niczego do zaoferowania ? Sami wyniszczamy siebie we własnym kraju, pod własnymi rządami. Niczego samodzielnie nie produkujemy, jesteśmy jedynie tanią siłą roboczą dla obcego kapitału. Kupczymy dobrem publicznym dla zaspokojenia potrzeb jednostek, wystarczy spojrzeć chociażby na stan polskich kolei aby przekonać się kim dla władzy jest obywatel. Jak więc kogoś takiego jak Polak można uważać za sojusznika ? Kogoś tak niekompetentnego i niegospodarnego. Gdybym był Niemcem, Francuzem czy Amerykaninem, mój stosunek do Polaków byłby identyczny. Widziałbym nas jako ubogi naród, którego sprzedajni włodarze są w stanie postawić własną karierę polityczną ponad interes obywateli. Naród, który wiecznie uzależniony jest od kogoś, bo samodzielnie niczego nie jest w stanie osiągnąć. Naród podzielony i sfrustrowany, bez potencjału i większego znaczenia strategicznego. Ktoś kiedyś powiedział bardzo mądre zdanie: „Dajcie Polakom władzę, to sami się wykończą”. Naszej dyplomacji pozostała więc jedynie WAZELINA, w nadziei, że może jakieś państwo łaskawie pochyli się nad ułomnym karłem Europy.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Gadasz jak Anglicy i Francuzi w ’39. Wbij sobie do tego ograniczonego łba, że państwa nie są od siebie oddzielone murem o wysokości tysięcy metrów, żyjemy w erze globalizacji i to, co dotyka jeden kraj ma także odbicie w pozostałych. Dzisiaj ruscy zajmą sobie Krym, jutro przyjdą do Estonii czy na Łotwę, a pojutrze do nas – rozumiem, że jesteś już wypięty i gotowy?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Zapalniczka też jest na gaz

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Nasi tzw. wybrańcy narodu przypominają ratlerka który ujada na rottweilera przez płot. Osobiście zgadzam się z tobą co do sytuacji za nasza wschodnia granica ale to co się działo kilka tyg. wcześniej wkurwiało mnie jeszcze bardziej. Mąż stanu z bożej łaski czy inny frajer jeździli na Uranie lansować się a żaden debil nie zastanowi się że za tą ich krecią robotę wszyscy kurwa zapłacimy droższym gazem, ropą i kolejnymi zakazami handlu. Tak trudno zrozumieć że gdyby do UE przyjęto by Ukraine to CAŁA kasa która mogła by trafić do nas na 100% (a trafia mały % przez niedouczonych urzędasów) przeleci nad polską na wschód a tam nasi politycy mogli by się uczyć jak można jeszcze bardziej kraść publiczne pieniądze. Za pomoc „naszemu bratu” wszyscy dostaniemy po kieszeni a Ukraincy dalej będą mieli nas serdecznie w dupie. Ode mnie piąteczka. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @4 – mądry komentarz. Umierać za ten kraj który współcześnie jest śmieszną parodią swojej niegdysiejszej wielkości? Obecnie tylko i wyłącznie wyciska swoich obywateli niczym cytryny, za wyjątkiem 20% „elyty”… I jeszcze za to ginąć? Never. Ale wolałbym żeby nas Niemcy najechali a nie Ruscy jak już.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A po co Rosji nasz polski bantustan?Dlaczego mieli by nas atakować to murzynowo bez przemysłu, techniki, marki, nauki jak jest 10 razy bogatsza Finlandia na przykład? Będziecie siedzieć na forach piedzieląc farmazony łojna łojna bydzie abo ni bydzie”. Przecież nas chroni bóg i opatrzność, matka boska więc gdaczego sie boicie? Czyżby katole nie wierzyli w swego boga?:)Czy czuwająca bozia znów zostawi Wolskie w samopas?Czyżby inwestycja w kościoły i szamanów z Watykanu na który idzie 20 mld rocznie zamiast w uzbrojenie i wojsko była nietrafiona?:) Dlaczego nieudaczniki polskie wiedząc jakich mamy wrogów nic nie zrobiły żeby zadbać o bezpieczeństwo kraju bojąc sie „szwaba, kacapa, banderowca” a postawiły Jezusa w Świebodzinie? Dlaczego? Estonia, Łotwa ma setki dział wycelowanych na powitanie kacapa w razie czego a Wolska? Nie ma wojska prawie wcale.Teraz pozostaje tylko modlitwa żeby tej wojny nie było bo jakby jednak okazało sie że będzie kiedyś tam to czerń z watykanu powinna iść w pierwszym szeregu. Ale znając was to wy wyślecie „patriotycznie” waszych wnuków i dzieci na śmierć a „wadza” będzie sie bawić daleko stąd a klechy dostaną azyl w Watykanie.I znów będziecie mękolić że „taka wola boża i że matka boska hetmaniła tylko to Chazary żydowskie ze wschodu zwyciężyły”.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. 12. Tak tak ciesz sie ćwoku że żyjesz. Ciesz sie że jesteś, czekaj aż z mordy spadnie panu ochłap.Uważasz sie za kogoś więcej niż Somalijczyk? Zdrowy? A ile matołku umiera ludzi na raka, a ile trzeba czekać na wizyte do byle konowała?Nasza „służba” zdrowia jest gdzieś na poziomie bananowej republiki. Jeszcze łapówke trzeba dać a jakie traktowanie poniżej krytyki. Dzięki takim debilom cieszącym sie z tego że nie mają jeszcze gorzej niż inni gdzieś tam mamy to co mamy. Bezmózgowe debile spełnione z 1500 na ręke.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @11 Widzę w kościułku się było, wysłuchało przenajświętszego kapłana, na prawicowców się głosowało, a smoleńsk to zamach? Jesteś tak prawy, że bycie prawiczkiem to jedyne rozwiązanie. Ps lecz się.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Tu 7, pojebało mi się, Rosja nie jest w NATO tylko w ONZ.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @20
  To ja, ten spod 12. Jednak nie poczułeś dozy ironii, którą wykpiwam to, co się dzieje w kraju, a jednocześnie zmuszam takich matołków, jak ty, do zajęcia agresywnego stanowiska. Co więcej, skoro jesteś taki agresywny, to wypad, na Majdan, ale nie ten kijowski, tylko ten na Wiejskiej. Umyj podwozie i pokaż ludziom, że można. Czekam również, bo nie mam żyłki do przewodzenia narodem zbuntowanym.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @21 No i po co te złośliwości i mieszanie Kościoła do tego?

  0

  0
  Odpowiedz
 26. @19 Masz takie pojęcie o geopolityce jak krowa o programach komputerowych. Zacznijmy od tego że Finlandia prowadzi politykę niezaangażowaną w międzynarodowe struktury militarne i posiada status państwa neutralnego. Na taki luksus, z racji swojego położenia geograficznego Polska pozwolić sobie niestety nie może, co zresztą pokazuje historia. Również twoje wyobrażenia o potencjale gospodarczym i jego możliwościach rozmijają się z rzeczywistością. Rosjanie drewna nie potrzebują z Finlandii gdyż mają go u siebie w nadmiarze, to słabo zaludniony kraj, gdzie na obszarze zbliżonym terytorialnie do wielkości polski mieszka 8 razy mniej ludności, sam fakt względnej zamożności poszczególnych obywateli nie jest dostatecznym powodem do podporządkowania sobie danego kraju, samo PKB z uwzględnieniem parytetu siły nabywczej (PPP) jest ponad czterokrotnie mniejszy od polskiego, wprawdzie daje to jeszcze przewagę w przeliczeniu na jednego mieszkańca, ale nie jest to wspominane przez ciebie 10 razy, a już na pewno zdecydowana przewaga idzie w drugą stronę jeżeli chodzi o całokształt, nie zapominaj także o możliwościach eksploatacji terenów rolnych które dla Rosji są bez porównania atrakcyjniejsze od Fińskich, zresztą prawdopodobnie nie pamiętasz czasów w których jak już ktoś tutaj zauważył pod wpływem ostatnich bliskich więzi z tym krajem, w sklepach była tylko sól i ocet. Rosyjska ekonomia bazuje na handlu surowcami, poza tym mają niewiele do zaoferowania i jeżeli Polska to dla ciebie murzynowo, to Rosję w obecnej kondycji trzeba by nazwać szympansowem albo gorylowem, dlatego zawsze będziemy dla nich potencjalnie atrakcyjnym celem zarówno strategicznym jak i gospodarczym.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. 23 Tak tępy przygłupku. Bycie debilem i cepem nazywa sie ironią?:)Agresywny? To ty sie ciepasz używając słów „spadaj”Próbujesz być ważny polaczkowy robaczku na forum i rozkazywać jak na prawdziwego dumnego polaczka przystało co nie? Hy hy hy.Jedyne co możesz zmusić nabzdyczony pedałowaty leszczu to chyba freda do stójki. Spadaj fajansiarzu i czekaj bo jesteś za dużym matołem by coś zmienić. Tak będzie lepiej. ja też sie nigdzie nie wybieram więc poganianie mnie na wiejską nietrafione. Pogoń ojca lepiej lumpie.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. 23 Tak tępy przygłupku. Bycie debilem i cepem nazywa sie ironią?:)Agresywny? To ty sie ciepasz używając słów „spadaj”Próbujesz być ważny polaczkowy robaczku na forum i rozkazywać jak na prawdziwego dumnego polaczka przystało co nie? Hy hy hy.Jedyne co możesz zmusić nabzdyczony pedałowaty leszczu to chyba freda do stójki. Spadaj fajansiarzu i czekaj bo jesteś za dużym matołem by coś zmienić. Tak będzie lepiej. ja też sie nigdzie nie wybieram więc poganianie mnie na wiejską nietrafione. Pogoń ojca lepiej lumpie. Nie zrozumiałeś o co mi chodziło bo jesteś bezmózgiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. 26. Chcesz pouczać? Najpierw kup sobie dobry komputer i popraw łącze, bo kopiujesz wpisy, a może to te nerwy…

  0

  0
  Odpowiedz
 30. mam chlopaka dziecko i co ma on isc na wojne bo sie tak uwidzialo jakim pacanom? narazie obserwuje co sie dzieje ale jak sie wszystko rozkreci biore rodzine i trzeba uciekac do niemiec :/

  0

  0
  Odpowiedz
 31. 25. Tak. Ruscy próbowali Finlandie zagarnąć i dostali wpierdol w 41. Później po wojnie było ograniczenie przez Ruskich polityki zagranicznej Finlandii bez militarnej ingerencji i ingerencji w polityke wewnętrzną. Widzisz coś tam wiem jednak. Ruscy nas w połowie zagarneli w 39 bo wtedy sam teren i położenie strategiczne grało większą role dziś sam teren to nic. Co daje zajęcie terenu? Nie mamy marek, myśli technicznej, nasza nejlepsza uczelnia plasuje sie w 3 setce rankingu. Po co Ruskim Wolska? Czy Wolska to murzynowo? Tak! Nasz płemieł sprzedał złoża miedzi, niedługo sprzeda lasy.I co tojest jak nie bantustan 3 świata? Pariasami robolami już jesteśmy. A może my mamy po prostu pecha i Rusek najedzie nie Słowacje, Czechy bogatą Finlandie i Skandynawie a ta „opatrzność” z watykanu nas znów opuści pomimo że „wolska mesjaszem narodów i ukochana przez boga w szczególności:)To były by jaja! Bo dlaczego mimo opieki z nieba zawsze dostajemy w dupe jako pierwsi i cierpimy najbardziej?To byłby cios po którym jako państwo już nigdy byśmy sie nie podnieśli.Więc co stawiamy kolejną bazylike czy modernizujemy wojsko? Decyzja należy do nas.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. @4. Racja. Popieram. Niech tusku zapierdala na majdan i każdemu ukraincowo po gałce zrobi-żeby wiedzieli, że chcemy dla nich dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. @14 Masz u mnie piwo !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 34. @30 Zapoznaj się z dziełami takich kremlowskich doradców i myślicieli jak chociażby Aleksander Dugin i jemu podobni, który twierdzi nawet że Putina przewidział sam Nostrodamus, oraz wiele różnych innych bzdur, a będziesz wiedział czym dla Rosji jest Polska i czym ma być w przyszłości. To nie są żarty, mimo że mamy 21 wiek to w dalszym ciągu ludzie skłonni są na sugestie nawiedzonych szajbusów.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. @13 Ty to już w ogóle masz wodę zamiast mózgu, uwierzysz we wszystko co Ci o Tobie powiedzą. @12 Myślisz że Polacy są zdrowi? O chorych Somalijczykach słyszysz pewnie tylko w kościele. W kościele ani w tv nie opowiedzą ci o bardzo zaraźliwych i uciążliwych chorobach które są u nas, a które stanowią m.in. preludium raka i których istnienie lekarze w ogóle kwestionują (bo okazałoby się że lekarstwa to pic na wodę, co przecież jest niedopuszczalne). Już nawet nie chodzi o kolejki do szpitala itp itd. Dążenie do bycia lepszym wśród gorszych (zamiast być trochę gorszym wśród lepszych) to opad na dno. 4 napisał prawdę o wojnie, z której korzysta wiadomo kto. Nie twierdzę że nie powinniśmy trzymać się razem, ale do wojny nie powinno się dopuszczać, bo jak napisał 5 w razie czego nikt nam nie pomoże. A jak można zauważyć, wojny w dzisiejszych czasach mają mały zasięg i są raczej czystym zagarnianiem terenów pod przykrywką mediów niż jakimkolwiek polem do udowodnienia własnej siły.

  0

  0
  Odpowiedz