Wojsko

Czy w końcu przestanie się zatrudniać jebanych fachowców wojskowych emerytów, w instytucjach budżetowych. Mam zaszczyt niestety z baranami pracować, zachowują się komuchy jakby dalej byli w wojsku tzn. nic nie robili a wszystko im się należało, mają kierownicze stanowiska, ale nie chce taki debil za nic odpowiadać,tylko wyręcza się innymi i pije osim kaw dziennie, robi ślimaczki w zeszycie struga ołówki albo co im wychodzi najlepiej zajmuje się tzw. prywatą kosztem czasu i pieniędzy podatników. Jeżeli chcą pracować powinno się im zawiesić emeryturę. Tyle młodych ,wykształconych ludzi żyje z zasiłków ale państwo polskie woli płacić 2 razy kombinatorom ze strefy mon, w której jak wiadomo marnuje się najwięcej pieniędzy i nikt za to nie odpowiada. Jest to chujnia straszna, bo pracownikowi cywilnemu ma wystarczyć najniższa krajowa.Kurwa mać cywil, który za nich tyra ma przeżyć i utrzymać. rodzinę. Pierdoleni młodzi emeryci ze zrytymi łbami.

59
66

Komentarze do "Wojsko"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ktoś, gdzieś kiedyś napisał, że w Polsce muszą minąć jeszcze dwa pokolenia by było trochę lepiej! Albo czekamy, albo czas wypieprzać do normalnego kraju!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Ale żeby cywil za najniższą krajową zapierdalać mógł – czuwać musi żołnierz by nie przeszkodził wróg !

  0

  1
  Odpowiedz
 4. @2 ahahahahaahah

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A myślisz, że to tylko wojska dotyczy? A nie widzisz jak stare klempy i pryki siedzą po urzędach w nieskończoność i wkręcają tam całe rodzinne klany? Albo jak różnego rodzaju nieroby wkręcają się na radnych i mają z tego dodatkowe pieniądze? To nie tylko wojsko. Cała budżetówka tak wygląda. A druga sprawa, że na pracownika cywilnego w wojsku nie każda osoba z cywila się nadaje, bo i tak będą woleli zatrudnić ex wojskowego, któremu nie trzeba tłumaczyć, co ma w danej działce robić, niż tłumaczyć cywilowi co to jest kompania, wóz bojowy, sztab itp.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Najlepsze jest to, że do wojska najbardziej przypierdalają się ci, co nie mają ani wykształcenia, ani warunków zdrowotnych, ani psycho-fizycznych, ani jakichkolwiek innych predyspozycji żeby w nim być i w ogóle w życiu za bramą jednostki nie byli. Potem jest tak, że jakiś cieć bez szkoły ma pretensje do oficera, że dużo zarabia. A dlaczego miałby mało zarabiać? Socjalistyczna równa bieda już dawno się skończyła, więc uwag proszę kierować do polskiego wilczego kapitalizmu, który nam fundowały od ’89 kolejne rządzące ekipy, zadłużając przy okazji państwo. Z resztą, czy ktoś komuś broni iść pracować do wojska, jako żołnierz zawodowy? Ciekawe tylko, czy te wszystkie ciecie, mające ciągle jakieś żale do wojska o zarobki pojechałyby chociaż na jeden poligon, czy na wojnę do Afganistanu lub Iraku? Podejrzewam, że rura zaraz by im zmiękła i woleliby swoje przysłowiowe „5 zł na spocznij niż 15 na baczność”. Dlaczego kurwa nikt nie ma pretensji do sfery biznesowej, że dużo zarabia? Szukajcie sobie innych chłopców do bicia. A tak na marginesie, to w porównaniu do zachodnich armii NATO jesteśmy pod względem zarobków ubogimi krewnymi.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. ten kraj jest chory i dopóki całe grupy zawodowe będą miały przywileje to tak będzie wyglądać ,zgadzam się że bezrobocie wśród młodych co raz większe
  a my hujom na rentach i emeryturach płacimy drugą pensję ,a młodzi wypierdalają za granicę nie mogąc poszukać roboty wiesz demokracja jest dla wybranych

  2

  0
  Odpowiedz