Wszędzie śmieci

Z własnych obserwacji wiem, że Polacy to śmieciarze. Jadę gdzieś albo idę i prawie wszędzie śmieci: w rowach, trochę też na polach, na chodnikach itp. Już nie będę wymieniał jakie bo szkoda gadać. Wstyd.

69
4

Komentarze do "Wszędzie śmieci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Głupiś, zobacz jaki syf robią „opaleni” w Paryżu czy Berlinie

  8

  2
  Odpowiedz
  1. Na pewno są to imigranci z bliskiego wschodu, bądź krajów Słowiańskich.

   2

   2
   Odpowiedz
   1. Byłem we Francji już kilka lat temu kiedy jeszcze nie było nagonki na imigrantó czy tam uchodźców i widziałem ja zachowują się rodowici francuzi czarni czy biali bez różnicy. Śmieciarze do potęgi.

    2

    0
    Odpowiedz
   2. Autorze, nie byłeś może pod Paryżem w tych dzielnicach zamieszkałych przez ludzi z Afryki czy krajow arabskich. To byś się chyba załamał na miejscu. A poza tym jest bardzo niebezpiecznie. A kobieta w ogóle nie może tam chodzić, bo może się to dla niej źle skonczyć. Byłem w Paryżu wielokrotnie. Kiedyś było trochę lepiej. Ale to historia. lepiej jechać na Mazury lub w Tatry, to więcej z tego czlowiek ma. Tak się czasy zmieniły. Niestety.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Pewa!Ty nie będziesz Wielkim Wolskim Sarmatom kazał sprzątać chamie!

   2

   0
   Odpowiedz
 3. A ja zbieram takie śmieci. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda stary zderzak do folcwagena polo, zamokły worek cementu, płyta z rygipsu (taka lepsza, zielona), nawpół przegniła deska jednostronnie bejcowana albo zużyta opona od peżota. Kiedyś znalazłem karnister w którym było jeszcze trochę wachy na dnie. Jebać śmieciarzy!

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Nie chcę cię pouczać, ale nie piszę się folcwagena, tylko Volkswagena.

   0

   6
   Odpowiedz
   1. Czyta się folcvagena.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. A po czym poznałeś, że to opona akurat od Peżota? Pewnie sam odkręciłeś.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Większość Polaków myje całe ciało codziennie, a kurwa nie potrafią dbać o higienę otoczenia. Czy tylko w Polsce tak jest?! Nawet Piłsudzki powiedział: Polska to piękny kraj, lecz ludzie kurwy. Zgadzam się z nim w 100%.

  8

  1
  Odpowiedz
  1. Cwiercdebilu higienisto. Marszalek powiedzial: : „Narod wspanialy tylko ludzie kurwy”.

   6

   0
   Odpowiedz
   1. Fakt. Dzięki za poprawkę, ale to prawie to samo.

    0

    0
    Odpowiedz
   2. Czy Marszalek naprawdę tak powiedzial? Pierwszy raz słyszę coś podobnego a przeczytałem dwie biografie Józefa Pilsudskiego. Dlaczego powiedzial coś takiego o naszym dzielnym Narodzie?

    1

    0
    Odpowiedz
 5. Pierdolić ten kraj i tyle

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Kraj to jest fajny, tylko że ludzie pojebani.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Jak widzę te setki cytrynówki lub puszki Żubra popierdalające z wiatrem po ulicach niczym chrust na dzikim zachodzie to wtedy sobie uświadamiam to samo.

  19

  0
  Odpowiedz
  1. Ale może zaczyna się okres apokalipsy? Może to są pierwszego oznaki upadku, rozpadu, końca świata, obłędu, konsumizmu, lewactwa, wszelkich wynaturzeń, które przeklinamy codziennie, i to nie tylko tutaj, ale także w życiu realnym?

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Byłem w Nowej Zelandii.Zero śmieci na szlakach turystycznych!

  7

  1
  Odpowiedz
  1. Byłem w Rumunii, Mołdawii i krajach byłego ZSRR. Tam też czysto. Wpisujcie, gdzie kto był, bo Nowozelandczyk wielce napuszony.

   2

   2
   Odpowiedz
   1. Taaa… słynna radziecko- cygańska pedanteria.
    Jakbyś się tak nie koncentrował na zazdoszczeniu wycieczki, może byś zauważył, że Nową Zelandię zamieszkują potomkowie prostytutek, kryminalistow i ludożercow. Ale mili i czyści:)

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Ale jak tych miłych, czystych, uprzejmych czyścioszków zdenerwujesz, to faktycznie możesz skonczyć jako kolacja albo śniadanie. A więc uważaj.

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Niemcy – bardzo czysto i schludnie (równe chodniki, nawet asfalt taki równy).

    1

    0
    Odpowiedz
    1. To zależy… Rejony zamieszkane przez niemcow czyste ze z chodnika mozna jesc. Natomiast mannheim i inne miejsca gdzie napchali tego islamskiego syfu to jakieś wysypisko. Czechy też bardzo czysto! Kosmopolityczny amsterdam zasmiecony (przynajmniej jak bylem w 2010)

     2

     0
     Odpowiedz
   3. Ja tez bylem w Nowej Zelandii i w takich miejscach na poludniowej wyspie o ktorych grzybie ci sie niesnilo.

    0

    0
    Odpowiedz
   4. A w Amsterdamie było okropnie naśmiecone. Pewnie to Polacy.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Albo ciapaci

     0

     0
     Odpowiedz
 8. Dlatego ciesze się że reklamówki drożeją przecież można kupić wielorazowego użytku, biodegradalną za 2zł a nie że później te reklamówki wszędzie fruwają i wkurwiają oko. Zanim elyty zaczną dbać o środowisko to już pewnie będzie za późno bo jak wiadomo liczy się tylko kasa a nie planeta, taki hamerykanin produkuje tyle śmieci przez rok co polak przez 3 ,brudna strona postępu… Może liczą że kiedyś uda im się wypierdolić wszystko na venus ale to też pewnie kosztowałoby dużo i chyba nie za naszego życia.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. taki to dziadowski naród, albo przejdź się przez jakieś podwórko na osiedlu i nie wdepnij w gówno.

  6

  0
  Odpowiedz
 10. Najgorsze są góry śmieci celowo wywalane w lasach, w mieście to wiadomo od zawsze że syf ale idziesz do takiego lasu odpocząć od tego syfu i widzisz kilka/naście worków wywalonych na siebie, gurwa.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. A teraz parę słów o Indiach, szanowni Komentatorzy. Trudne jedzenie
   Indie dały nam się jeszcze we znaki na płaszczyźnie jedzeniowej. A w zasadzie na płaszczyźnie higieny, a mówiąc ściślej na płaszczyźnie jej braku. Słowo „Indie” mogłoby być synonimem „czegoś bardzo brudnego”. Zamiast używać pejoratywnych sformułowań w stylu. „ale masz w kuchni syf”, moglibyśmy mówić „ale masz w kuchni Indie”. To dopiero byłaby obelga. Hindusi bowiem nie przestrzegają chyba żadnych zasad zachowania czystości. Nawet elementarnych. Nie można się dziwić na brudną szklankę w restauracji czy poklejony talerz. Nie ma też co specjalnie liczyć, że osoba przygotowująca dla nas jedzenie myła ręce. Prawdopodobnie nie myła ich od poranka poprzedniego dnia i prawdopodobnie nawet nie ma na stanie mydła. Przy okazji wydawała ludziom pieniądze, dotykała brudnych szmat, była kilka razy w ubikacji, itp. Poza tym wszędzie leży pełno gnijących śmieci, wszędzie lata pełno much, które ze wszystkich stron obsiadają artykuły spożywcze. Nikt ich nawet nie odgania. Muchy biesiadują najpierw na krowich odchodach, a potem radośnie harcują na przekąskach. No nic, tak jak wiele osób podróżujących po Indiach uskarża się na problemy żołądkowo-jelitowe, tak i nas one nie ominęły. Każde jedzenie, niezależnie w jakim miejscu, było potencjalnym zagrożeniem. Człowiek nie wiedział gdzie iść, co zjeść, ponieważ zjedzenie czegokolwiek groziło kilkudniowym rozwolnieniem.

   2

   0
   Odpowiedz
 11. Dziadowski kraj dziadowskie obyczaje

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Kraj i obyczaje dobre, tylko ludzie pojebani.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Jedź do Indii a nie piętro pierdolisz bzdury.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. To pojedź tam i się utop w tym Gangesie

   1

   0
   Odpowiedz
 13. Pamiętaj debilu ze sam jesteś Polakiem czyli śmieciarzem ( wg twoich wypocin)

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Nie wszyscy Polacy to śmieciarze ale większość. Trochę źle to napisałem.

   1

   0
   Odpowiedz
 14. Człowieku ty chyba nie byłeś w hiszpanii, nie wspominając już o stanach – plaża w Chicago to jeden wielki śmietnik to samo Nowy Jork, jak się tamtędy spaceruje to paw się ciśnie bo wszędzie śmieci i bezdomni. Ogródki angoli to miejsce składowania śmieci. Polecam też zobaczyć co się dzieje w Budapeszcie, lub gdziekolwiek poza polskę…

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Chyba na tej plazy w SziKaGo to byles na poludniu gdzie Bambo mieszka.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Japonia, Singapur, Norwegia może też?

   1

   0
   Odpowiedz
 15. Wystarczy wyjechać za miasto na peryferie i po krzakach widać resztki regipsów, stare telewizory, pralki, kible, gruz, odkurzacze….nie mówiąc już po butelkach po tanim piwku czasami tym najtańszym prycie co zostawiają żule i „patrioci” chuzary w ortalionowych zbrojach.To jest POlska. Syf ubóstwo i siermięga. Pewnie jakiś półgłówek sebix powie że sie czepiam patriotów, że syf i dziadostwo nie jest złe bo to nasz syf, nasze dziadostwo, nasz kraj sarmacki. Przecież na berlińskiej dzielnicy muzułmańskiej też tak jest i nikomu to nie przeszkadza a w Wolsce przeszkadza Żydom syf.Nasz syf.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja jestem katolikiem i Polakiem. Żydem nie.

   0

   1
   Odpowiedz