Wszystko!

Wkurwia mnie: a) praca, bo zapierdalam na cały etat w sklepie z drogą biżuterią, gdzie z tej śmiesznej wypłaty po opłaceniu rachunków zostają mi grosze na życie i tylko mogę sobie pomarzyć o rzeczach, które sprzedaję b) współlokatorka – mieszkam z dwiema, jedna jest ok, ale druga zawsze, ale to zawsze wstaje jakimś szóstym zmysłem chwilkę przede mną, gdzie ja chodzę na różne godziny do pracy i wpierdala się w tym czasie do łazienki i jeszcze podśpiewuje pod nosem – jak mnie to wkurwia!! c) szkoła, ponieważ wybrałam sobie kierunek, który przestał mnie interesować. Ogólnie chuj z tym, pewnie napiszecie, że jestem głupia itp. nie potrafiąc wybrać sobie kierunku ale mam to gdzieś, a jedynym plusem tej szkoły jest to, że właśnie ją kończę i być może znajdę lepszą pracę, bo przynajmniej będę DYSPOZYCYJNA! d) lakier do paznokci, który odłazi już na drugi dzień i jak tu się nie wkurwić?

17
58

Komentarze do "Wszystko!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. wiesz co? nie powiem, że jesteś głupia, bo wielu ludzi ma ten problem ze studiami – po jakimś czasie się po prostu wypalają i chcieliby przerwy. oczywiście taka przerwa w edukacji jest niemile widziana bo zaraz ktoś powie, że rok w plecy, że się kasę w błoto wyrzuca jeśli to uczelnia prywatna no i przede wszystkim – nikt tak nie robi (oczywiście robią, ale niewiele jest takich jednostek więc trudno tym argumentem kogoś przekonać). to samo tyczy się chęci zrezygnowania z edukacji. tylko, że wtedy trza iść do roboty z płacą taką, że utrzymać się za nią jest kurewsko trudno.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No intelektem nie błyszczysz 🙂 mamy Cię pocieszyć ? a może za ciebie wybrać, ogarnij się, twoja praca mówi już za siebie.. fujjjjj a na lepszą prace nie licz :/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Do kogoś, kto napisał, że intelektem nie błyszczę – ta strona jest stworzona, żeby „napisać co nas boli” więc o chuj Ci chodzi? Przestał mnie interesować kierunek, to najwyżej świadczy wypaleniu, zmianie zainteresowań a nie o intelekcie, nie znasz mnie to do cholery nie oceniaj. I skąd wiesz, że nie dostanę lepszej pracy, taki jesteś do cholery jasnowidz? Twoje wypowiedzi świadczą za Ciebie i Ty powinieneś czy powinnaś się ogarnąć. Nie znasz kogoś to nie oceniaj, bo to świadczy tylko o tym jaki jesteś ograniczony (czy ograniczona, cholera wie). Moja praca mówi za mnie… Praca w handlu jest jakaś uwłaczająca, mimo że wciąż studiuję? Nie wydaje mi się, będąc jeszcze na studiach ma się niewielki wybór w ofertach pracy, a większość z nich jest właśnie w handlu. Mało widać wiesz o życiu. Co do tego co mnie w życiu jeszcze wkurwia – takie ograniczone jednostki jak Ty, nie mające swoich problemów tylko czepiające się innych – SPADAJ.

  0

  0
  Odpowiedz