Wygląd ma znaczenie

Wnerwia mnie, gdy ktoś uważa, że co to za różnica jak coś wygląda np. kiedyś znajomy powiedział mi co to za różnica jak wygląda zeszyt.

Według mnie jest istotne jak coś wygląda, to debilny tok myślenia, by twierdzić, że nie ma różnicy jak coś lub ktoś wygląda.

Skoro nie ma różnicy jak coś wygląda to osoby, które uważają, że obojętnie jaki jest wygląd może nawet by im nie przeszkadzało jakby na przykład na ich koszulce był napis „właściciel tej koszulki to pojeb”.

Jak już pisałem – wygląd ma znaczenie.

3
4

Komentarze do "Wygląd ma znaczenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przed jakby i przed jak stawiamy przecinek.
  Pan Grammarnazi

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ozywiście, że wygląd ma znaczenie. Jeśli oddajecie np. laptopa do serwisu, to nie chcielibyście serwisanta w starych pomiętych ciuchach, z nadwagą, z dłońmi ujebanymi kałem z zakrętek i rozbieganymi od wkurwu oczkami.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. XD
   dzięki za radę!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. podpowiem SOBIE, ale i tobie czego jeszcze moi klienci nie znoszą we mnie:

   Mianowicie tego, że obgaduję swoich poprzednich klientów.
   Potem aktualni klienci stają się dziwnie milczący – domyślam się, że boją się, że potem ich obgadam do nowych klientów.

   To straszne jak ludzie boją się PRAWDZIWYCH opinii o sobie, nawet przed całkowicie obcymi ludźmi, których nigdy nie spotkają.

   twoji starzy na pewno też tak mieli, gdy przyszli do mnie ubrani w ciuchy meneli, więc ja mówię im, że niech nie żebrają bo nawet złotówki im nie dam, a okazało się, że oni przynieśli do mnie twój obharkany laptop, jednak z racji iż nie było ich oczywiście stać na naprawę to twoja stara tak się wkurwiła, że twój stary zdzisiek obiecał mi, że gówniane porcje ryżu tobie zostawiać będzie, bo już on nie może patrzeć jak się obżerasz jak świnia i harkasz na swój laptop.
   twój laptop nawet nie tknąłem, tylko od razu wypierdoliłem do kosza, mówiąc twoim starym, że już jest nie do naprawy albo niech sobie sami czyszczą po swoim spaślaku.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. Mesio to głupi, stary dziad. Dziękuję za uwagę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ukradłem krokodyla. Czekam na dalsze instrukcje od Pana i władcy mego – Mesia.

  -1

  1
  Odpowiedz
 6. Przed jak dajemy przecinek.
  Pan Grammarnazi

  0

  0
  Odpowiedz
 7. 1 słowo: HIPOKRYZJA.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. To jak z powiedzeniem nie oceniaj ludzi po wyglądzie – to nie prawda. Nie oceniaj ludzi po urodzie (na to nie ma się wpływu), ale po wyglądzie już tak 🙂 to w jaki sposób się prezentujemy sprawia, że ocena wstępna jest lepsza lub gorsza i od tego momentu startujemy, gdy dojdzie do rozmowy 😉 Co więcej, dobry image potrafi poprawić także te cechy urody na które nie mamy wpływu. Oceniamy najpierw to co widzimy, dopiero potem możemy to trochę poprawić lub pogorszyć gadką.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. nie do końca, ale się zgadzam
   ahoj!

   1

   0
   Odpowiedz