Wyjebałem się na weselu ;/

Witam. Na weselu kolegi zostałem zaproszony do typowej pijackiej zabawy. Przykładasz palec wskazujący do talerzyka leżącego na podłodze. Okręcasz się 10 razy i biegniesz (starasz się biec) po prostej linii po flaszkę wódki na końcu. Jak się wyjebałem to nie było co zbierać. Niezły wstyd przed ślicznymi dziewczynami tam obecnymi. Wcale się nie upiłem, a mimo to nie dałem rady. Pierwszy raz spotkałem się z takim pomysłem. Kamerzysta biegł do mnie jak sęp. Ciekawe, że stali bywalcy wesel (ja niestety rzadko bywam) pozostali niewzruszeni. P.S. Pan młody liczył, że więcej osób się wywali…

53
93

Komentarze do "Wyjebałem się na weselu ;/"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Powiem szczerze,wypierdalaj z taką chujnią.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tez mi kurwa tragedia. Wesele to i musi byc zabawa, a glownie chodzi w niej o to, ze kto bardziej wyrznie ryjem o parkiet tym lepsza zabawa. Rada na przyszlosc, zwieksz mase. Ale to dopiero jak opuscisz gimbaze.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wpadłeś na pomysł że wyjebanie się to główna atrakcja tej zabawy?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pijackie obyczaje, pijackie zabawy, pijacki naród:))

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No i huj. Te śliczne dziewczyny nie rzadko bywają lepsze od Ciebie w wywracaniu się pod wpływem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja pierdole ale trauma. Gościu Ty to masz problemy. Jutro napiszesz że oblałeś się piwem albo wdepnąłeś w gówno na trawniku. Jeden to za wiele – padaczka.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Czyli byłeś na zabawie jak z „Wesela” Smarzowskiego? Ech, Polaki, biedaki, cebulaki! A biegi w kalesonach po stole weselnym były?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. 1 Gwiazdka dawidowa ode mnie.
  Wypierdalam na zewnątrz z dobraną ekipą, jak zaczynają się tego typu zabawy. Sam zaś w przyszłości po komunistycznemu – cywilny starczy, rodzina wypierdalać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. 3 gwiachy i nie więcej, bo uważam, ze to żaden obciach. Nigdy nie umiałem się dogadać z ludźmi, którzy z plamki na mankiecie robili aferę i nie spali cztery dni ze wstydu. Więcej dystansu do siebie, ludzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. po to jest wesele żeby się weselić , w tejże zabawie oto właśnie się rozchodzi żeby ktoś się wypierdolił ku uciesze gości i państwa młodych a flaszka jest zachętą, wywiązałeś sie z zadania wzorowo , bedą cię wspominać , żadna z tego chujnia . jedna gwiazdka odemnie ave

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Chujnią są te kretyńskie zabawy na weselach. I najlepsze, że większość bywa i to robi, nieźle się przy tym bawiąc, a później wielcy antyfani disco polo i pijanych ludzi. Hipokryci zasrani.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Bo Pan Młody był frajerem.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jesteś ojszczymurkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ale mi to chujnia , ja sie wywaliłem na komunia to dopiero wstyd.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. wesela to buractwo-najchujowsza chujnia jaką czytałem

  0

  0
  Odpowiedz
 17. no wstyd jak chuj, sprzedaj dom,zabij rodzinę, zgwałć kota i psa i wyprowadzaj się z kraju!

  0

  0
  Odpowiedz