Zamknięta deska

Kurwa – za każdym razem to mówię, gdy widzę zamkniętą deskę w publicznym klopie. Na wstępie informuje, że nie jestem żadnym pedłkiem-czyścioszkiem, lecz drażni mnie myśl dotykania czyjejś szczyny, czy pierdyliarda chuj wie jakich bakterii. Na chuja to zamykać? Wyszczłeś się? To nie tykaj tej ujebanej w sikach deski i nie zamykaj jej, bo ktos po tobie, musi dotknąć tego ręką, a przy okazji litra szczyny pozostawionego po bandzie łysych pedało-dresów, a następnie dotknąć tą ręką swojego wacka, czy spodni. Ludzi, rozumiem, że u siebie możesz zamykać, lub nie, ale w miejscu publicznym, to jest po prostu odrażające.

61
66

Komentarze do "Zamknięta deska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No tak, tak… „pedłkiem” nie jesteś ale chyba inwalidą. Jeśli jednak nie inwalidą, to niezły z ciebie kretyn – przecież taką ojszczaną klapę podnosimy nogą tudzież stopą a konkretnie butem na tej stopie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie potrafisz butem podnieść?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dlatego, będąc poza domem, szczy się w krzakach.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Szczaj w domu!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Klamkę otwierasz środkowym, deskę podnosisz serdecznym, rozpinasz się wskazującym, środkowym i kciukiem, trzymasz wskazującym i kciukiem, zapinasz tak samo (bo przecież czysty jesteś), klapy nie zamykasz, spłukujesz kostką dłoni. Na otwarcie i zamknięcie masz środkowy i wskazujący, kciukiem otwierasz kran. Jeszcze jakiś problem?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Autorze czego się kurwa spodziewasz po Polakach brudasach, którzy za gówno mają mienie publiczne. Kibel publiczny? Zasrać, obszczać i papier zajebać, przypalić spłuczkę petem i wrzucić go do muszli, w której unosi się przez 5 serii spłukiwania – standard. Większość tego bydła się nadaje do obory. Lepszym rozwiązaniem w tym kraju z ludźmi ze zjebaną mentalnością byłyby (i tu mówię poważnie) drążki do złapania się i sranie w powietrzu do odpływu kanalizacji + wąż do spłukiwania tego w pizdu. W Japonii są kible co same was wymyją, wysuszą odbyt i jeszcze muzyczkę zagrają, coby łatwiej się defekować, ale TO DLA LUDZI, a nie Polaków.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A szczyj żesz, kurrrrwa do pisułara! a nie jak Ciota-Klamota na siedząnco sie zeszczywać będziesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rozumiem chujnię. Naucz się tak, jak ja, podnosić deskę spodnią częścią podeszwy buta. W publicznym sraczu ręką dotykam tylko swoich spodni i chuja. Butem otwieram i zamykam drzwi, butem podnoszę deskę i butem naciskam spuszczanie wody. Spodnią gumową częścią podeszwy.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Lepiej iść się wyszczać za murek, na przykład przy kościele, albo za spożywczym, miło, na powietrzu, czysto.To bardzo popularna metoda, a nie podnosić obszczaną deskę, jak jak jakiś kocmouch ze wsi, a potem żalić się na chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. chodź do ustępów – tam nie ma desek…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Lecz się debilu, albo zwiększ dawkę lekarstw. Myślisz że każdy jak ty ma brudną nie mytą dupę i leje na deskę? Kurwa w domu pewnie mamusia zajmuje się myciem kolpa bo szanownemu panu ręce by jeszcze ujebało.
  Prawdziwa chujnia i śrut z twojej wypowiedzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To wlasnie ty jestes super chujem i oszczybrudasem! Deska powinna byc zawsze zamykana! Ja w publicznych kiblach otwieram i zamykam ją butem!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To butem otwieraj…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Otwieraj nogą, ja tylko w domu otwieram ręką.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Męskie toalety oznaczone są zwykle trójkątem, te z kółkiem są dla kobiet i nie są wyposażone w pisuary, które można spotkać w sektorze dla panów. Pisuar to takie urządzenie sanitarne, które nie wymaga posiadania klapy. Wniosek zatem taki, że albo nie zwracasz uwagi na oznakowania i permanentnie korzystasz z damskich toalet, albo masz opory psychiczne z laniem centralnie w pisuar, jak to niektórzy mają, zwłaszcza gdy przypadkowo ktoś się do ich małego siusianka niespodziewanie przyłączy. Jednak nie samym wydalaniem moczu człowiek żyje, czasami trzeba wypróżnić coś bardziej treściwego i do tego celu służą właśnie w męskich toaletach kabiny posiadające klapy których zamykanie bywa dyskusyjne w przypadku obfitej cyrkulacji wody i deski, których nie tylko trzeba dotykać, ale wręcz z heroiczną odwagą na nich siadać, narażając się na inwazję groźnych szczepów bakterii i ich mutacji, czyhających na nasze sterylne dupska.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ja nie dotykam ręką – otwieram gierą i nie zamykam.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. też mnie to wkurwia dlatego deskę otwieram nogą :p

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Miej przy sobie zawsze jednorazowe rękawiczki, albo nawet owiń rękę papierem toaletowym, jeśli to wywołuje u Ciebie obrzydzenie. Nic dziwnego, ale nie da się nawet tak mocnymi argumentami wpłynąć na społeczeństwo. Dodam od siebie, że ja sikam na siedząco, bo nie umiem ,,na małysza”…

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ludzie malujo naogami a Ty nie możesz podnieść deski nogą /: ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Gdyby twój poziom rozwoju był większy niż u przeciętnego szympansa w Warszawskim zoo,to wiedział byś,że w takowych przypadkach używa się buta.
  Ale skoro lubisz mocz na łapce i cię to jara,to proponuje od razu wyjeździć ryjem po muszli cymbale.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. ja zawsze otwieram takie kible butem

  0

  0
  Odpowiedz
 23. W pełni popieram, w damskich kiblach jest to samo. W takiej sytuacji gimnastykuję się i podnoszę klapę nogą, co też mnie brzydzi, ale wole to niż wycierać te szczochy ręką.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Spójrz w bok, najpierw w prawo, potem w lewo. Widzisz takie coś po jednej stronie zamontowane w ścianie? Jest to podajnik/pojemnik na papier toaletowy. Urwij kawałek takiego, owiń nim łapsko i podnieś deskę. A tak serio, też mnie to denerwuje, tak samo jak oszczane kible damskie. Księżniczki pieprzone, podnieś wyżej dupę jedna z drugą to nie obszczysz klopa i pół kabiny!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. lejesz do pisuaru jak facet, jak zajety to czekasz i stajesz przy pisuarach o jeden dalej od klienta lejacego obok. deske podnosisz przez sciere, papier cokolwiek. potem myjesz lapy i tyle. p.s. jak siadziesz do sikania to musisz od razu walnac kupe nie lejesz siedzac! a jak juz siadziesz to czekasz na kloca. amen.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Klapy do czegoś służą nie? Powinno się je zamykać,aby zarazki nie powychodziły i by nieczuć było zapachu,poza tym nie ma w publicznych toaletach odświeżaczy itd….ale czy ty jesteś wstanie to zrozumieć?

  0

  1
  Odpowiedz
 27. @25 Jak się tak będzie wiercił w prawo-lewo to na deskę nasra

  0

  0
  Odpowiedz
 28. @7 Twój komentarz rozjebał mnie na łopatki po prostu.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Otwieraj dechę nogą 🙂

  0

  0
  Odpowiedz