Zaprawdę irytujące kobiety

Zawżdy irytującym jest obojętność na obietnice ze strony niewiast, wśród których zwykłem spędzać wieczory. Nie zrozumiałym i równie naruszające moje wystarczająco zszargane nerwy jest zjawisko niewierności. Nie mówię tu jedynie o zdradzie cielesnej ale również o braku honoru i moralności. Białogłowy leczcie się bo chuj.

55
45

Komentarze do "Zaprawdę irytujące kobiety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co? Weź spierdalaj z tym gównem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 90% lasek w obecnych czasach to kurwy, a po kurwie co się spodziewać.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo faceci to są wierni. I jeszcze ktoś tu powie że „statystycznie kobiety zdradzają częściej” a skąd te statystyki? Z dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Aczkolwiek sądzę iż wątpię, mylisz się samczy chuju.Jak obiecasz jedno to nie bierz się za drugie tylko pierwsze dokończ proszę. twoja na zawsze Alinka.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Keep calm and JP2GMD

  2

  0
  Odpowiedz
 8. DO BUDY TROLLU!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie „irytującym jest obojętność”, tylko „irytująca jest obojętność”.
  Nie „Nie zrozumiałym”, tylko „Niezrozumiałe”

  Chciałeś zabłysnąć ale ci się nie udało…

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Brak honoru i moralności występuje także u mężczyzn – więc nie pierdol mi tu chłopczyku ciemnogłowy bo sam żeś na bakier z moralnością skoro z wieloma wieczory spędzałeś. Trzeba było wybrać jedną honorową, do dymania, do wspierania a nie zadowalać się kurwiątkami a teraz narzekać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zmień dilera! myj dupę! Nie personifikuj tego stworzenia zwanego kobietą bo to są sraki bez mózgu! Rżnij to stadami bo po to te stwory z dziurą Pan stworzył.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Ściery traktuj jak ściery bo zaiste kobieta to taki wynalazek, że uwielbia jedynie śmierdzących maczo. W innym wypadku kurwi się na prawo i lewo szukając kto zmiesza ją z błotem. Jest to bowiem istota o mentalności kury i nadaje się jedynie do moczenia bolca. Amen.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Olej baby, bo to durne pizdy. Chłopcy są lepsi. Mogę zapiąć w kakao. Jestem aktywem. /Pozdrawiam, Gej Roman.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. czytaj książki Marka Kotońskiego

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Tego nie mógł napisać chłop… trąci cipuchą, jak kapustą w Lidlu

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie czytaj tylko książek Kotońskiego!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Daj namiary na te damulki Szwadronowi Śmierci to on im zmieli mózg ale mentalnie swoimi metodami psychologicznymi i ‚wstawi’ im nowy,tzn.taki dzięki któremu do minimum zmniejszy się twój problem z płcią żeńską.tylko mentalne mielenie chorego i zdeformowanego mózgu kobiecego może coś zmienić na tym łez padole,ale żeby to uczynić to Szwadron Śmierci musi mieć w tej kwesti pełne poparcie normalnych ludzi których nie tak wielu już zostało na tym łez padole,ale nie tylko na poparciu powinno się to zakończyć,gdyż oprócz poparcia potrzebna jest wola i chęć w pomoganiu Szwadronowi Śmierci w ‚utylizacji’ zakażonego żeńskiego mózgu,a co za tym idzie daleko posunięte działania które znacząco przyczynią się do wyleczenia tegoż mózgu z choroby jej toczącej w wyniku drenażu przez min.środki masowego przekazu,takimi działaniami powinno być przede wszystkim dostarczanie osobników płci żeńskiej Szwadronowi Śmierci do specjalnie do tego typu działań przeznaczonych budynków,podawanie adresów zamieszkania tychże osobników,a także dobrowolne poddanie się szkoleniom dzięki którym przeciętny obywatel będzie mógł samodzielnie drenować mózgi osobników płci żeńskiej zarażonych wirusem kurestwa,tak aby na nowo stały się one prawdziwymi kobietami z krwi i kości

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Co to kurwa jakis Mikolaj Rej ?Bialoglowy ?Nic dziwnego ze laski wystraszasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Yo niggaz need to chilldafukout .Whaddafuck is wrong wif u polski boys ???Huh mothafuckas ?Dramabitches .No fuckin wonder u scare ur chicks away cuz u talk shit & u r sissy momma boys & don’t know how to be a man & talk to ladies .Not coooolio mothafuckas.Fuck off & grow up .Come back when u start shaving & walking upright .

  0

  0
  Odpowiedz