Zęby mądrości

Postanowiłem położyć się wcześniej spać – czyli o 23, a jest już jak widzicie 5:30 i niestety mój plan poszedł się jebać. Rosną mi dwie ósemki a w sumie to nawet trzy, aczkolwiek ta trzecia jakoś szczególnie mnie napierdala jak pozostałe dwie. Wpadłem na wspaniały pomysł, żeby „zapić” ból, ale raczej mało to dało więc dowaliłem sobie jakiegoś dropsa przeciwbólowego i całkiem nie ogarniam co się dzieje. Wiem tylko, że jak już będzie możliwość zadzwonienia do recepcji do najbliższego dentysty w okolicy to od razu nakurwiam na pełnej prostytutce i mówię serdecznie, aby ktoś pozbył się tych dwóch małych skurwysynów siedzących w mojej jamie ustnej. Miesiąc temu zrobiłem pantonogram (czy jak to się tam nazywa), stąd wiem, że te pojeby rosną pod wspaniałym kątem 90 stopni (albo coś koło tego). Ale oczywiście olałem sprawę, bo jestem tępym ch… Nie bolało, więc po co się miałem przejmować. No i to w sumie tyle co chciałem napisać. Pozdrawiam.

59
83

Komentarze do "Zęby mądrości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz, co chciałeś. Jedna gwizdka dawidowa na zachętę!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Idz do prywatnego, zrobi od reki bez kolejek i zaplacisz cos kolo 200zl od sztuki. Da znieczulenia ze nie poczujesz a w tych wszystkich szpitalach to odsylaja do nastepnych i nastepnych.. Amatorszczyzna..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Współczuję Ci, mi ta dolna kurwa ósemka tak napierała że pękła mi szóstka… idąc dalej ta pęknięta szóstka napierała na 4.Cała szczena mnie bolała, przez 11 dni.Odważyłem się isć do dentysty teraz jestem szczęsliwy 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zeby to chuj, ja ostatnio miałem kamienie w nerce. Dowiedziałem się wtedy co to jest ból.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pantomogram, debilu!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Literówka pajacu!

  A u dentysty już byłem. Pani dentystka wykurwiła mi tę ósemkę, następnego dnia trochę pobolało, ale nie tak, żebym miał zgrzytać zębami z bólu :P. Teraz jeszcze czeka mnie jedna ósemka (która niestety mnie boli) + jeszcze jedna która narazie nie daje o sobie znać, ale tym razem to ja będę pierwszy :). Pozdrawiam Chujowiczów.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @7 za granica jest ‚bezrobocie i przejebka’… a w polszy eldorado, high life i frankliny na wierzbach….

  0

  0
  Odpowiedz