Zegarki

Moja chujnia to zegarki uwielbiam te małe narzędzia na ręku które odmierzają czas są piękne cudowne mechanizmy które widac przed przeszklony dekiel. Jak bicie serca. Niestety to hobby to studnia bez dna zakochać się w zegarku to jak w kobiecie. Myślisz o nim śni ci się patrzysz i podziwiasz. Chcesz by jego serduszko biło na twoim ręku z częstotliwością 28tysiecy. Chujowo bo w naszym pięknym kraju zegarki są często 2, 3x droższe niż w cywilizowanych krajach. A jak chcesz zakupić zza oceanu to ci zajebia 25 procent. Bo ty ponosisz ryzyko związane z przesyłką oszustwem tym że towar będzie wadliwy. A rząd wyciaga pierdolona rączkę po moje. Ja nie mam tyle pinindzy co Nowak. Kurwa. Chujnia i kakao z wodą.

45
11

Komentarze do "Zegarki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Piszac „w krajach cywiliziwanych ” masz na mysli te kraje w ktorych pederasci dostaja dzieci na „wychowanie „tam gdzie sa zamachy terorystyczne?

  12

  2
  Odpowiedz
 3. Masz zegarkim z takim niebieskim podświetleniem wyświetlacza ?

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Przerzuć się na tańsze nocniki, tylko koniecznie z takim niebieskim podświetleniem dupy podczas srania.

  7

  0
  Odpowiedz
 5. A już myślałem że koniec będzie o takim niebieskim podświetleniu w takim zegarku.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. To kupuj zegarki z takim niebieskim podświetleniem

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Zegarki z niebieskim podświetleniem są najlepsze.

  Ps. nie jestem autorem innych komentarzy o zegarkach z niebieskim podświetleniem.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To illuminator, a indiglo jest zielone.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Czekamy na pastę o zegarku z niebieskim podswietleniem

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Jako urodzony hobbysta i zbieracz, rzeknę ci tak: Znaj umiar, niech to nie będzie obsesja. Możesz mieć np. trzy zegarki, wcale nie najdroższe, ale takie które ci odpowiadają, i to ci może wystarczyć. Nigdy nie będziesz miał wszystkich najciekawszych, wszystkich najdroższych, wszystkich z jakiejś serii, jakiegoś typu czy firmy. To chorobliwe pułapki kolekcjonerstwa: kupowanie do szuflady, kupowanie bo okazja przepadnie, kupowanie bo fajnie było by coś tam. To nie musi tak działać. Wyobraź sobie, że masz nieograniczone fundusze -I co? – będziesz mieszkał w pałacu wypełnionym od podłóg po sufity zegarkami? Powyżej jakichś ilości rzeczy przestajemy się nimi cieszyć, a myślimy tylko o tych których nie mamy. To ślepa uliczka. Miej tyle ile ci naprawdę potrzeba i wyluzuj, jest jeszcze tyle pięknych, fajnych rzeczy, którymi można się zainteresować. Nie warto się ograniczać i stawać niewolnikiem jednego konika. Ja sam zaznałem spokoju, kiedy zdałem sobie sprawę, że nic nie muszę.

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Ja za chwilę kupuję swój droższy zegarek – Certinę, wcześniej miałem takie za max 250zł.
   BTW, nie macie wrażania że tą stronę prowadzi jakiś gimbus który odświeża ją jak rodzice dadzą mu dostęp do netu?

   5

   0
   Odpowiedz
   1. No właśnie chyba tak jest. Z tym się zgodzę

    0

    0
    Odpowiedz
 10. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  3
  Odpowiedz
 11. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. A masz taki zegarek z niebieskim podświetleniem?

  2

  1
  Odpowiedz
 12. Ale takie z niebieskim podświetleniem są najlepsze !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Gnęb jaszczura

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Jedź do CH, np. do Basel. Kupisz taniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Pocieraj pingwina

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Bij Pudziana

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Wypierdalaj Stonogę

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Tu Hieniek . U nas na Bazarze mamy najlepsze zegarki , torebki luivuton, szanel , perfumy , adidasy all mejd in China . Najlepsze podrobki . Ty dawaj tu do nas .Zaraz bedziesz mial ten zegarek o ktory tak cie dupa boli . We wtorki mam wolne , ale grek Malaka tu u mnie robi , gada po polsku chociaz wyglada na rumuna .

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ja ci nogi z dupy powyrywam Henio…za te jebane podrubki rolexuw kture mi twuj
   wafelek grek sprzedal.

   0

   0
   Odpowiedz
 19. Rozumiem pasję bo mam tę samą, ja kupuję na takich stronach jak creationwatches, taniej niż w polszy i jak weźmiesz kuriera to tylko doliczą vat, cło już raczej nie i przychodzi po 5 dniach

  0

  0
  Odpowiedz
 20. „Serduszko” zegarka to zajebiście piękne określenie. Love it.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Chujowo to jest ruchać twoją matkę.

  0

  0
  Odpowiedz