Zjebanay TEŚĆ

Tak na wstępie – Mam zjebanego Teścia.
Nic dodać nic ująć. Żałosny skurwysyn cały Boży dzień siedzi przed telewizorem i utrudnia życie innym. Albo ujebie sobie coś w głowie i myśli, że zainteresuje tym innych, albo pierdoli o wszystkim, że niby się na tym zna. Mało tego, w stopniu domowego łachudry pije jak stary bosman. Jebany kurwiarz, domowy żul. Jeszcze żeby pił za swoje to rozumiem, ale skurwysyn pożycza albo od mnie albo od mojej żony. Wcześniej oczywiście przepierdoli cała swoją rentę!!! Do niczego się nie dokłada, a do mnie w szczególności to ma jakiś problem. Cały czas coś mu nie pasuje, jeszcze chwile i będę zmuszony mu wyjebać ten patologiczny uśmiech. Wpierdala się w związek nasz jakby czuł, że ma to tego rodzicielskie prawo. Chuj pozostają dwa wyjścia; albo chuja znosić, bo w końcu jest u siebie, albo spierdalać na swoje. Niestety jestem na takim etapie (założyłem własną firmę), że utrzymuje z tego własną żonę, część daje popierdolonym teściom (400PLN za jakieś 10 m2 własnego kąta), a trzeba za coś żyć. Myśląc o wynajmie trzeba opierdolić komuś czynsz i opłaty + odstępne za wyjem. Nie stać mnie- co za kraj, co za patologia. Cała ta sytuacja niszczy nasz związek (dodam tylko, że pragnąłem wyjść za żonę – nie tam jakieś wpadki z dzieckiem) kocham ją, ale czuję, że to już nie jest to samo. Wszystko bym dał za kawałek swojego kąta w tym 46 mln popierdolonym kraju!!! Chujnia i śrut!!!

37
51

Komentarze do "Zjebanay TEŚĆ"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W 36 mln kraju, w 46 mln byłaby jeszcze większa chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ten żul niestety jest u siebie i może tam nawet srać na dywan, nic nie poradzisz. Związki buduję się najlepiej z dala od rodziny, ty na razie nie masz tej możliwości, więc pozostaję ci zacisnąć zęby

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kolo – jak staniesz przed lustrem i popatrzysz to zrozumiesz że jak się z kobitką nie wyniesiesz czym prędzej to staniesz się takim samym chujozem jak twój teść. Czym prędzej spierdalaj na swoje. Pamiętaj przed odejściem żeby chujozie wyjebać w kły na do widzenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. JA MAM TAKĄ SAMĄ SYTUACJĘ!!!!Uwierz nie jesteś sam 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Wolnoć Tomku…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Robota to glupota a picie to życie

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ta twoja żona to ręce ma? Kurwa mać, ty sam nic nie masz, a jeszcze żonę utrzymujesz. Ja pierdolę. Ekonom z ciebie…

  2

  0
  Odpowiedz
 9. połowa chujospołeczeństwa w tym kraju ma taką sytuację…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To pewnie przez to że wyszedłeś za żonę zamiast się ożenić jak prawdziwy mężczyzna.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. taka chujnia jest, ze nawet nie wiem gdzie komentarze się czyta

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mój teść to skurwiel nad skurwielami. To nie pijak ani drań ale najgorszy swojego sortu. Wychuja cię za parę groszy i będzie z tego dumny. Pracuję u niego. Pracowałam na trzy czwarte etatu. A on odprowadzał mi ZUS jakbym tylko pracowała na pół etacie. I to przez 3 lata. Zaczełam szperać w dokumentach i się dowiedziałam. Tak, to jest moja wina 99%. Bo nie interesowałam się ale w mojej obronie ufałam mu bo to moja rodzina. Ostatnio moja teściowa chciała mi dać podwyżkę (dobrze nam się pracuje razem) A on prawie z krzesła nie spad! Tłumaczę mu żeby się ze mną nie kłócił w sklepie. A on swoje. Nie chciałam konfrontacji z nim jeśli chodzi o ten ZUS ale powiedziałam grzecznie że to mnie zabolało. A on dumnie że każdy dba o swoje interesy. To jest dla niego szczyt zaradności. Ręce mi opadają. Ja nie wiem ich syn jest jego kompletnym przeciwieństwem do niego. Dobry, uczciwy ale w ich oczach bezwartościowy bo nie jest bogatym wyzyskiwaczem.

  0

  0
  Odpowiedz