Zrzutka na Rokitę

Pewnie większości z was obiła się już o uszy „afera” z dawno niewidzianym Janem Marią Rokitą w roli głównej i komornikiem w roli drugoplanowej. Z biednym, pokrzywdzonym Rokitą i wrednym, bezlitosnym komornikiem, należałoby chyba dodać, gdyby ktoś chciał wpisać się w narrację, jaką nadano tej sprawie. Oglądając wywiad z Rokitą i jego utyskiwania jaki to on pokrzywdzony od razu przypomniało mi się jego słynne „Ratunku, Niemcy mnie biją!”, tyle że teraz zamiast Niemców jest komornik. Rokita przegrał sprawę o zniesławienie, ale oczywiście sąd, który wydał wyrok był w zmowie z powodem, a Rokita cierpi teraz katusze jako ofiara wolności słowa i prześladowań reżimu PO. I teraz najlepsze: kumple Rokity ze stodoły – przepraszam, z Sejmu – tak się przejęli jego losem, że zamierzają zorganizować zbiórkę pieniędzy dla niego (co najciekawsze, najgłośniej apelują o to politycy powiązani z Kaczyńskim). Czy naprawdę żyję w aż tak powalonym kraju? Niech sobie dalej dzieci głodują, niech dalej nie będzie żłobków i przedszkoli czy funkcjonujących chociaż jako tako szpitali, niech dalej każda dziedzina państwa będzie zaniedbana – trzeba zrobić zrzutkę na Janka! Ok, politycy wyłożą tę sumę z „własnych” pieniędzy, ale skoro są tak chętni do szastania forsą, niech wydadzą ją na coś bardziej pożytecznego.

53
65

Komentarze do "Zrzutka na Rokitę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I żadnemu ze zrzucających się nie wpada do łba, że zamierza wesprzeć przestępcę, skazanego prawomocnym wyrokiem przez niezwisły sąd, w uchylaniu się od poczucia pełnego ciężaru wyroku za złamanie prawa. Taką mamy praworządność i takich polityków. Jak wam się kasa z konta wylewa, to dajcie ją na dzieci, studentów, niepełnosprawnych, albo do kurwy nędzy, mi dajcie! A nie temu przestępcy!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Po pierwsze: z niego taka Maria jak ze mnie. Jan Władysław Rokita. Dostał wyrok i ma zapłacić to nie ulega wątpliwości. Suma jaką otrzymał do zapłaty, jak dla niego nie jest chyba zbyt wielka – zdążył się przez te wszystkie lata nachapać. Ważna jest natomiast inna sprawa i trochę odbiegnę od tematu. Jakiś tam śmieszny prokurator za nazwanie go „nikczemnym” otrzymuje takie odszkodowanie. Natomiast jak zrobią z ciebie inwalidę, czy warzywo w wyniku ewidentnych błędów lekarskich np. kwotę 100 tys. zł. Tutaj jest pełna chujnia i ewidentna niesprawiedliwość. Ale wiadomo, jak ma zapłacić szpital – to ze skarbu państwa, więc „trzeba oszczędzać”. Bo jak twierdzą „sądy” na odszkodowaniu nie można się wzbogacić. Tylko ja się pytam – jak zrobią ze mnie inwalidę niezdolnego do pracy, to czy ja za te np. 100 tys. będę w stanie się utrzymać godnie do końca życia. No kurwa wiadomo, że nie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. tzn tylko jedno powinni robić za darmo.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co Ty pierdolisz o Kaczyńskich? Doprawdy pojebało cię! 😀 :))) Przestań brać koks i amfę zatroskany o los POpierdoleńców wyborco. I tak cię wydymają i tak. Lepiej wracaj na taśmę do mesia, a nie opierdalasz się przed kompem 🙂 Ty nicponiu! 😀 :)))

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Nie przepraszaj za sejm bo … to bydło z obory jest bez dwóch zdań.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie przestępce, bo nie skazano go z KK.
  Ale cała sprawa jest śmieszna! Kara powinna być dotkliwa i jest. Nie stać cię na obrażanie ludzi to trzymaj język za zębami!

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Tylko, że ich „własne” to są kurwa NASZE 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Najlepszy jest ten wywiad z TVN24. Jasia Marysia na tarasie z widokiem na góry w Perugii, z fikuśnym berecikiem na głowie narzeka na swoją ciężką sytuację życiową. Będzie chyba musiał podjąć „pracę na czarno”.
  Koleś stracił kontrolę nad swym narcyzmem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Problem z rządem można załatwić… Za jednym zamachem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale demagogia. Chuj Cię to boli, stary, komu chcą pomóc. Ileś Ty w życiu dał na te przysłowiowe głodne dzieci, że innym po kieszeniach patrzysz? Jak se Palikociarnia kupuje po siódmym jachcie, to nikogo to nie boli, ale jak chcą pomóc staremu kumplowi (mimo, że był po przeciwnej stroni barykady), to wielki szum i ubolewanie nad dziećmi i żłobkami… Polska obłuda i hipokryzja.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @1 Zniesławienie to przestępstwo?

  0

  0
  Odpowiedz