Życie to niesprawiedliwy kutas

Ale nie dla każdego. Przy odpowiedniej ilości szczęścia można przejść je całkiem znośnie. Ale mi się nie poszczęściło. Mam słaby uszkodzony organizm z pewnych powodów o których nie chce pisać bo długo by tłumaczyć. W każdym razie na tyle, że prawdopodobnie nie utrzymam się w żadnej pracy (nawet nie mam siły się codziennie myć i sprzątać), a na rentę z kolei pewnie za mały uszczerbek na zdrowiu, chyba że się mylę. Co ze mną więc będzie? Rodzice jeszcze żyją ale jak umrą to kurwa zawód bezdomny.
Oprócz tego jak wychodzę z domu to obcy ludzie często patrzą na mnie nieprzyjaznym wzrokiem.

84
4

Komentarze do "Życie to niesprawiedliwy kutas"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ten gościu dwa wpisy niżej, co kocha Polskę i jest dumny z przodków, on mógłby łożyć na Twoją rentę. Najlepiej za pośrednictwem ZUSu.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Z rentą jeżeli nie pracujesz to tylko socjalna i tylko w przypadku jeżeli jesteś całkowicie niezdolny do pracy i to od okresu przed 18 rokiem życia, chyba że się uczysz to do 23. A żeby być klepaczem w IT to ni potrzebujesz dużo tężyzny fizycznej, można pracować z domu, jest też wiele innych zawodów to nie są już lata 70 PRL że jebiesz na taśmie albo siedzisz w urzędzie. Trudno powiedzieć musisz napisać coś więcej. A poza tym z patrzeniem to może być twoja reakcja psychologiczna. Ludzie nie są aż tak spostrzegawczy jak by się wydawało.

  Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Napisz podanie o eutanazję

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Chuj z nimi.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. W polsce na każdego patrzą nieprzyjaznym wzrokiem

  3

  0
  Odpowiedz
 7. bierz metanabol

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Patrzą nieprzyjaznym wzrokiem. To jest katolska miłość bliźniego w kraju JP2 i kościołów na każdym osiedlu. Po drugie w tym kraju widać na każdym kroku te zacięe mordy, tą nienawiść bezpodstawną wypisaną na ryju. To widać u starych bab i starych Januszy a także u tych matołów w kapturkach na łbie i z takim plackiem na głowie zaczesanym na żel, które wyglądają jak biedne rumuny w tych swoich porach wiszących na dupach i w dresikach z lumpeksu. To jest po prostu agresywne chamstwo, które cie nienawidzi bo tak po prostu albo muszą odreagować kompleksy a ty wydajesz sie odpowiedni. Dobra rada. Ćwicz na siłowni. Ja jak byłem młodszy to też widywałem zaczepne spojrzenia, uderzenia barem bez powodu, itp.Po 10 latach ćwiczeń schodzą mi z drogi po prostu. Nikt nie chce sie ze mną zderzać ani mierzyć wzrokiem.

  2

  2
  Odpowiedz
 9. Polactwo sie patrzy na siebie i ocenia nawzajem, nienawidzi bezinteresownie każdego kto w jakiś sposób odbiega od tej chujowizny, miernoty, bierności,bylejakości. Większość to proste tępaki bez ambicji, wyobraźni więc sie nie dziw.

  3

  1
  Odpowiedz
 10. Nie wiem, może wal konia?
  A tak btw to mi też się nic nie chce i jestem cały czas zjebany, nawet jak całą noc prześpię. Wal konia, pij whiskey i ruchaj się w rękę. Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Kutas to malo powiedziane, to chuj sekaty.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Zycie jest do dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak za mały uszczerbek na rentę to widocznie jest za mały. Czasem potrzeba kubła zimnej wody na łeb, żeby wziąć dupę w troki…

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Mozesz zyc w swojej wlasnej glowie . Ja tak robie . Dbam o siebie najlepiej jak moge . Rozwijaj intelekt . Czytaj . Samotnosc wcale nie jest taka zla .Ludzie sa lepsi z daleka . Ja wiem cos ma ten temat . Mieszkam w stolicy samotnosci . Miasto znane z masowej produkcji rozrywki i samotnosci . Nie raz tesknie do ludzi , rodziny etc…ale jak mam z nimi do czynienia , to mowie -chuj tam , nie moge … Ludzie mnie wkurwiaja…

  1

  0
  Odpowiedz