Życie

Wakacje. Gorąco. I co? Gówno… Złapała mnie jebana angina. Gorączka, gardło boli. No wakacje marzeń. Ale co tam angina, przynajmniej nie będę się pocił na dworze spędzę intymne chwile z moim telewizorem. Co mnie najbardziej w tym wszystkim wkurwia? Jebana poprawka pod koniec sierpnia. Gdyby to był jeden przedmiot to byłby pikuś, najwyżej na warunkowym bym przeszedł. Ale nie będzie tak dobrze bo po co. Są dwa do poprawki. Nie ma to jak zmieniać zdanie podczas wystawiania ocen, nie dam ci chuju dwójki bo tak. Jesteś głupi i będę Ci jeszcze wmawiać przez cały rok, że nie chodzi na moje lekcje. A, że miałeś mieć dwa to taki żart co z tego, że miałęś poprawić tylko jeden sprawdzian. I tak oto przez tą sucz żyje w stresie jak by mi tego było mało.

36
74

Komentarze do "Życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja pierdolę, kolejny studencik, który za to, że ujebał egzamin obwinia cały świat tylko nie siebie. Typowe dla skazanych na mierne życie roszczeniowych nieudaczników.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak się pierdoli naukę to potem tak jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Moja loszka nigdy nie ma problemów z gardełkiem, bo ma ono często kontakt z moją potężną, wielką i zajebistą pałą. Codziennie pije też mleczko, co oprócz zbawiennego wpływu na gardło, daje jej niesamowicie delikatną cerę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sam sobie kretynie zapracowałeś na poprawkę, więc nie zwalaj na nikogo winy i nie obrażaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Daję 5 z litości, bo wiem jaki to może być ból…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jebane nieuki… ja rozumiem, nie trzeba i NIE DA SIĘ być alfą i omegą z każdego przedmiotu, ale kurwa żeby nie być w stanie mieć 3, albo chociaż mocnej 2 (żeby nie miała podstaw baba do wystawienia 1) to trzeba być albo DEBILEM albo TOTALNYM NIEROBEM. Więc nie miej do nikogo pretensji.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do 1@ Czytałeś to kurwa w ogóle ? To jest prędzej jakiś gimbus niż student.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trzeba się było uczyć

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Płacz jak bóbr teraz pod swoją szkołą:P No ale głupiego nie żal, prawda gimbusie?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @1 – raczej uczeń szkoły średniej. // @autor – nie żebym ja się uczył się w życiu, aleś sam sobie jesteś dość winien, chociaż sprawę z tą nauczycielką która pod koniec ciebie ujebała rozumiem. Miałem kiedyś taką od anglika i to samo mi i innym robiła więc może jesteś z Weja i chodzisz do Elektryka? @7 – czasem jednak CHOROBY PSYCHICZNE też mają w tym winę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie przejmuj się pójdziesz na studia, tam nikt Ci nie będzie robił problemu z wystawieniem dwójki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie „są dwa” tylko masz dwa, pacanie. Było nie jechać po bandzie tylko mieć tróję to byś nie skomlał. Grałeś i przegrałeś, chuj ci w dupę zatem, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz