Żyję w chorym kraju

Coraz bardziej żyję w przekonaniu, że ten kraj jest chory, bo prawie nigdzie nie ma tak absurdalnych przepisów jak w naszym kurwidołku. Otóż wczoraj wjechałem sobie na pewne rondo w Kielcach, na którym od niedawna jest zakaz wjazdu ze strony, od której wjeżdżałem. Oczywiście w tym samym czasie musiał pojawić się pierdolony radiowóz przy innym wjeździe do ronda, rzecz jasna wiadomo, że suki nie mogły odpuścić i musiały mnie zatrzymać. I tu najbardziej popierdolony absurd, jaki dotknął mnie przez cały okres jeżdżenia autem. Za wjechanie na rondo, na które dosłownie od niedawna nie można wjechać dostałem aż 5 punktów karnych! Paranoja! Że też nie wiadomo czemu wcześniej nie było tego jebanego zakazu wjazdu, ale zaraz po remoncie tego pechowego ronda, musieli go tam umieścić! To ja się pytam po jaką cholerę jest ta droga, skoro nawet nie można z niej wjeżdżać na to idiotyczne, gówniane rondo!? Co do tych 5 punktów karnych za wjechanie na rondo to już jest gruba przesada! Boże w jakim ja kraju żyje?! W rządzie od zawsze jest banda debili, która patrzy tylko na to, żeby jak najbardziej obdoić i wychujać zwykłego, uczciwego człowieka! Czuje sie okradziony z 50 zł i 5 punktów karnych! Ja sie pytam, jak tak można w ogóle!? To jest zwyczajne chamstwo i grabież na normalnym człowieku poprzez wymyślanie kolejnych idiotycznych przepisów, które utrudniają życie człowiekowi! Tutaj rząd zamiast pomagać ludziom, tylko im szkodzi! Ja pierdole taki syf, nie chce żyć w takim popieprzonym kraju!!!

43
61

Komentarze do "Żyję w chorym kraju"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na ulicach nie jeździ się na pamięć tylko według przepisów – po to jest kodeks 1/5.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Dopiero teraz to zauważyłeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przypomnij sobie niedawną akcję, pijany kierowca potrąca kobietę i jest… Puszczony wolno! Bo ten kierowca to ksiądz kurwa! A zwykłego człowieka za byle co wpierdolą na 48 albo na wytrzeźwiałkę!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz taki rząd na jaki głosowałeś lemingu żałosny, więc pretensje miej wyłącznie do siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kurwidołek to te twoje jebane Kielce. już Liroy swego czasu niepochlebnie wypowiadał się o tym burdelu w tekstach swoich utworów.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. W Korei Północnej mają gorzej i nie narzekają, tylko polskim ciulom zawsze wszystko nie pasuje. Wypierdalać z tąd malkontenci.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mogłeś nie przyjąć mandatu. Mogłeś nawrzucać psom ile wlezie. Mogłeś domagać się uwolnienia Muminków. A co zrobiłeś? Wylewasz jedynie frustracje na chujnia.pl. Więc nie pierdol, tylko biegnij na pocztę z mandatem w zębach bo masz ustawowo 7 dni na zapłacenie. pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Patrz na znaki, a nie rozgladądaj się za radiowozami.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jesteś durniem. Łamiesz przepisy to płacisz, proste.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ja za rondo 250 pln i 3 punkty… kto ma lepiej?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Człowieku, dostałeś mandat za drogowe wykroczenie tylko 5 dych i ty sie nie cieszysz? Tyle to te popierdoleńce mi dały za picie piwa 4m! od bramy imprezy bo myślałem że w środku nie można. A punkty? A co cie punkty obchodzą? Zawsze mnie to śmieszyło. Jak nie łamiesz przepisów nałogowo to za roczek zapomnisz o tych śmiesznych punktach. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wydając 5 dych na mandat właśnie przyczyniłeś się w efektywny sposób do uzdrowienia tego chorego kraju. Aby w przyszłości uniknąć takich nieprzewidzianych i rujnujących twój budżet wydatków przyjmując tego rodzaju oferty nie do odrzucenia, zechciej łaskawie od czasu do czasu spojrzeć na znaki drogowe i głęboko się zastanów co one sygnalizują i przedstawiają, będzie to jednocześnie dobra okazja na odświeżenie pamięci i być może nawet przyczyni się do wzrostu twoich kwalifikacji jako w pełni odpowiedzialnego użytkownika dróg.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. trzeba patrzeć na znaki koleżko. Teraz obwiniasz wszystkich wokół. To nie jest chujnia tylko nieudolność.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Winisz wszystkich za swoje czyny. Nie wjeżdżałbyś na to rondo, nie dostałbyś mandatu. Proste!

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Co to jest za tłumaczenie: jeszcze niedawno było? Przepisy są po to żebyś jeździł jak należy a nie jak ćwok. Z tego co piszesz dobrze wiedziałeś że tam jest ten znak. Bardzo dobrze, że Ci wpieprzyli mandat, szkoda tylko że tak mało, ja bym dała ze 300, żebyś zapamiętał. Wszystkim takim „kierowcom” tego życze. Że też trzeba dzieliś drogę z takimi patałachami. Pojadę sobie kiedyś jednokierunkową a tutaj jakiś baran sobie skręci „bo jeszcze niedawno nie było zakazu”

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Bo jesteś cuchnącym gimbósem, to ci się nie wiedzie gimbósie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jesteś baranem. Wisi znak? Wisi. Pomijam jego celowość ale po to, barani łbie, on tam jest by go przestrzegać. Trzeba było nie przyjmować mandatu skoroś taki mądry.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 6,Jak porównujemy się do Korei północnej to chyba nie jest dobrze.Co z tego że w innych krajach jest gorzej?.Mamy swój syf i mamy prawo na niego narzekać,jest też w chuj krajów w których żyje się lepiej i powinniśmy do nich równać a nie do największych kurwidołków świata.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Ale wy jesteście społeczniaki niektórzy z was… „Bo znak taki jest” i chuj, ale dlaczego się go stawia w miejscu, gdzie go być nie powinno nikt sie nie zastanowił. Przecież ewidentnie to było zrobione w celu trzepania mandatów za przejechanie przez zakaz, bo może jest szybciej, ale tumany nie pomyślały jak zawsze i hejtują bez sensu. W tym kraju jest pełno absurdalnych przepisów tego typu i zachowujecie sie, jakbyście w ogóle nie znali przepisów, albo nie mieli prawka

  0

  0
  Odpowiedz
 21. spierdalaj biedny polaku ze swoimi racjami. złamałeś przepis więc płać

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Jestem na chujni od pół roku i zauważyłem,że większość komentarzy piszą totalne półmózgi,którzy pierdolą jakieś głupoty od rzeczy.Ale cóż,Polaczki tak mają,że wolą kogoś pohejtować w sieci,zamiast jakoś pomóc (na początku myślałem,że głównie po to służą te komentarze,żeby poratować jakąś radą,albo wsparciem) ale teraz widze,że to służy w zupełnie innym celu..

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Z tego co tu jest napisane wynika,że znak został dopiero postawiony i nigdy wcześniej koleś go tam nie widział,więc chyba raczej nie było innego wyjścia,bo ani cofać,ani zawracać przy rondzie nie wolno,ale widze,że większość z was ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.Jakby was ktoś tak wjebał,że nagle pojawia sie znak zakazu,a wy niczego nie świadomi jedziecie sobie tą drogą,gdzie nagle pojawia sie psiarnia i wlepia wam za to mandat,to wiedzielibyście co mówić.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Ale zamknij ryj

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @19 ty za to ideał, jasne niech każdy jedzie jak chce „bo uważa że prawo jest głupie”, czasami jest, owszem, ale to się próbuje jakoś zmienić a nie, w cholere jasną jeżdzi pod prąd, debilu. A problem autora jest taki że wini policje, a swoich wad nie widzi, jak wszystkie dziecaki, co jarają na ulicach a jak ich pały zgarną to wielka krzywda, bo robią z nich wielkich kryminalistów. BO NIMI SĄ! Wydaje się, że byłaby anarchia to ład sam by się wykrystalizował. Z mentalnością Polaków- złodziei, oszustów(podatkowych) i innych, prostaków i egoistów- TO SIĘ W ŻYCIU nie uda i ty autorze oraz ty @19 jesteście najlepszym tego przykładem

  0

  0
  Odpowiedz
 26. I bardzo dobrze, haj jesteś jebnięty i nie potrafisz jeździć zgodnie z przepisami to kurwa nie wsiadaj za kółko, kum se hulajnogę !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Ciesz się, bo za granicą dojebaliby ci 5 tysięcy.

  0

  0
  Odpowiedz