16-letni alkoholicy z wyboru

Jestem w gimnazjum i nie radzę sobie psychicznie z debilizmem ludzi, z którymi muszę spędzać 7 godzin dziennie 5 razy w tygodniu. Jedną z ich najbardziej żałosnych cech jest demonstracyjne zamiłowanie dla ich bożka- alkoholu. Zanim zaczniecie pierdolić, że jestem nierozrywkowa i nie umiem się bawić, doczytajcie mój wywód do końca. Moi rówieśnicy- przesiąknięci własną arogancją, głupotą nie dopuszczają do siebie faktu, że ludzie na świecie są różni. Wcale nie gorsi od discopolowych poczymord żyjących z weekendu do weekendu aby się nachlać i zaimponować innym amebom swoim prostym poczuciem humoru a na koniec skończyć zarzyganym w rowie. Oni zamknęli się w swoim prowincjonalnym bagnie i nie dopuszczają do siebie wszelkiej inności. Wszystkich traktują z góry. Pewnego razu w szkole, gdy przyjechał teatrzyk, zauważyli chudego, bardziej „odstrojonego” chłopaka na korytarzu. Całe bydło wybuchło głośnym śmiechem wyzywając kolesia od pedałów, dziewczyny zaczęły również ich naśladować i śmiać się z tamtej osoby. Mówiąc łagodnie, wzburzyłam się. 6 lat temu dołączyła do naszej klasy dziewczyna z orzeczeniem, z której się nabijali. Myślę, że normalni ludzie po 6 latach byliby już dawno znudzeni wbijaniem szpilki tej samej osobie. I przez czas, ale i przez dorastanie. Oni dalej praktykują to samo. Mam dość tego społeczeństwa, z którym musiałam się wychować. Jestem szczęśliwa że to ostatnie miesiące i że niedługo się wyprowadzam.

158
7

Komentarze do "16-letni alkoholicy z wyboru"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dałam trochę zły tytuł, bo z alkoholu wyruszyłam jeszcze w ich inne wady, ale myślę że to wszystko się ze sobą wiążę. No nic, jeszcze 2 miesięcy i koniec tego raka. To można nazwać chujnią podsumowującą.

  /Autorka

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Wątpię żeby tacy idioci czytali kiedykolwiek „Carrie” S. Kinga. To oczywiście jedynie glupiutka historia dziewczyny dreczonej wiele lat przez rowniesnikow ale konsekwencje takich zachowan moga byc straszne, bo kazdy ma swoja cierpliwosc i wytrzymalosc

  3

  2
  Odpowiedz
 4. Jejku przecież nikt ci nie każe z tym intelektualnym bydłem.Możesz pić sama w własnym kulturalnym i ambitnym towarzystwie 🙂

  6

  2
  Odpowiedz
 5. Troll 🙂 kakaowy.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Nie martw się, z czasem powinno być coraz lepiej tylko nie zatrać swoich wartości i przekonań. Ja trzymam kciuki

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Polska to jest mentalna dzicz w chuj. Się pojeździ po świecie to się to widzi dokładnie.

  6

  0
  Odpowiedz
 8. Takie doświadczenia niestety są konieczne, bo zjawisko to będzie ci towarzyszyć całe życie, aż wreszcie, jak kiedyś staniesz się dostatecznie silną jednostką uwolnisz się od społeczeństwa i jego systemu psychicznych kar i nagród. Najpierw buraków i głąbów, tyranii rodziny, środowiska, w ktorym wyrosłaś, a jak zdobędziesz niezależność bytową, to potem jeszcze od religii, korporacji, systemu. Mnie udało się to dopiero w wieku 36 lat. Dziś mieszkam we włoskim lesie, nie dbam o etykietki, bo wrzaski tłuszczy tu nie docierają. Na górze śnieg, na dole palmy. Możesz odszukać mój kanał na yt absolutarianin i obejrzeć, jak długa droga do takiego życia Cię czeka, jeżeli ją podejmiesz. Ale warto.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. A bo ludzie takie są, nawet jak urosną. Nie wiem skąd szok, może z powodu młodego wieku. Wypracuj sobie jakąś strategię na życie. Taki Pudzian dość szybko się zorientował że jak nie pójdzie w masę to nikt nie będzie chciał słuchać tego co ma do powiedzenia, i proszę – wywiady, telewizje, sława, koks, dziwki. I nawet w Tańcu z Gwiazdami na Lodzie był.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. bierz metanabol

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Masz na myśli coś w stylu pato streamów?? Moim zdaniem niech chleją ile wlzie,aż się zachleją. Trzeba mieć swój rozum a nie gówno zamiast mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Całe życie bedziesz przebywać z tymi ludźmi. Zawsze możesz wyjechać do lasu i żyć jako eremitka, ale raczej tego nie zrobisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jestem w liceum i powiem ci że jest jeszcze gorzej niż było w gimnazjum. Mam indywidualne, dlatego że nie dałem rady chodzić normalnie wiedząc, że muszę przebywać z tymi parówkami 7 godzin dziennie. Jestem w ostatniej klasie i widząc co robią moi rówieśnicy na lekcjach, to mam ochotę każdemu podbić ryja i wywalić za drzwi. Nabijanie się z nauczycieli w ich obecności jest na porządku dziennym. Rozmowy o imprezach na przerwie, pewnie czemu nie, bo przecież każdy chce wiedzieć że się wyjebałeś/aś z okna po 2 piwach. Fałszywi przyjaciele, znajomi na każdym kroku. Oczywiście byłem i jestem wyśmiewany z różnych powodów, ale dzięki moim staraniom 3 osoby są ujebane na koniec roku.

  7

  1
  Odpowiedz
 14. Polacy to jednak robacy

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Dziewczyno, jesteś jak najbardziej normalna. czasem wdeptuje się w bagno i ciężko z niego wyleźć. Debilizm takich gimbusów to zawsze patologia tylko demografia decyduje, czy uważane jest to za normę. Wśród pawianów w klatce też uchodziłabyś za dziwactwo i każdy pawian powiedziałby, że jesteś nienormalna. Olej to choćby z tego powodu, że za chwilę zmienisz szkołę i nawet nie będziesz pamiętać tych debilnych mord, które najchętniej zrobiły by z ciebie chlejącą i ćpającą kurewkę.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Och jaka jesteś wyjątkowa.
  Nie zesraj się.

  2

  5
  Odpowiedz