Auto jak śrut

Kupiłem niedawno od brachola piękne, zadbane jak złamany chuj lub igła (jak kto woli) autko. Na przeglądzie, który wykonałem z obowiązku, nawiedzeni partacze oznajmili, że hamulce z tyłu nie działają i nie podbiją papierka. Kazałem pajacom robić. I kurwa co? Jeden spojrzał na drugiego, potem zaczęli gapić się jak szpak w pizdę na coś, co chyba pierwszy raz w życiu zobaczyli po zdjęciu kół w samochodzie i… uwaga! Teraz najlepsze! Jeden drugiego pyta:
-Ty, jak się do tego dobrać?
Noż kurwa. Wszystko mi opadło. A jak chwycili za młotki, to chciałem im jednego zabrać i jebnąć se w łeb. Po 3 tygodniach tylnym zawieszeniem zaczęło szarpać i walić jakbym na kwadratowych felgach jeździł. Jutro odstawiam do autoryzowanej stacji. A że zapłacę jak za zboże. Trudno. Chujnia ze śrutem.

54
55

Komentarze do "Auto jak śrut"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. hehehe dobre:D

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Narzekasz na brata, mechaników czy swoja głupotę?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stary, też mam takiego grata. Ładnie wyglądał, wydawał się ekonomiczny, a w ciągu przejechania nim 7000 km władowałem w niego połowę wartości. Jak nie urok to sraczka. Już planowałem go zezłomować, ale zaparłem się i naprawię do końca, a potem z przyjemnością sprzedam.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Brat cię wychujał. Skoro samochód nie przeszedł przeglądu w Polsce, to musiał być spierdolony na maxa.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mi kiedyś na przeglądzie gość powiedział, siedząc w kanale i sprawdzając zawieszenie – „panie, pan chyba poza ręcznym to żadnego innego hamulca nie używasz… ”
  Miał chłop trochę racji 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Się z przypadku naprawia to się płaci.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To dlaczego nie dałeś do porządnego serwisu tylko pewnie leciałeś tam gdzie najtaniej?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Używane samochody sprzedaje się nieznajomym a nie rodzinie. Przecie to normalne,że sie tylko wkurwia i ładuje kase w kolejne naprawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Te, braciak, ten drugi komentarz to Twój, co nie? Po chuj jechaliśmy do stacji wybranej przez Ciebie? Nooo, taka dobra miała być, bo znany w Polsce szyld ma. I co? I gówno. Znaczy nie gówno. Chujnia i śrut miało być. Senkju wery mocz.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tak to jest jak gówniarze kupują auta. dorosnij hehe

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jeszcze jak wezmą na naprawę, wyklepią to im taczka wyjdzie hehe

  0

  0
  Odpowiedz