Basenowy klimat

Witam wszystkich chujanów.. moja chujnia polega na tym, że dzisiaj po przyjemnej godzinie spędzonej podczas pływania i saunowego relaksu podążam w kierunku męskiej szatni, biorę prysznic i uśmiechnięty, czysty i pachnący wpierdalam się do środka. W tej chwili w jednym momencie znika mi uśmiech z twarzy niczym jakiś automat przybijający piątkę zajebał mi w ryj. Smród jakiegoś jebanego niedoroba zniweczył mile spędzone chwile. Jakby kurwa w domu nie miał prysznica, wanny, zlewu czy chociażby kibla. Wyjaśnijcie mi chujowianie jak można tak kurewsko jebać i przychodzić w publiczne miejsce. Całe szczęście, że wychodziłem bo jak pomyślałem że miałbym siedzieć z takim knurem w jednym basenie to mnie strach ogrania. Chujnia, fuj i śrut..

69
46

Komentarze do "Basenowy klimat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. było tu niedawno coś o myciu i nie myciu się, a po drugie primo troche kultury chamie z warszawki tfu!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ten knur właśnie przyszedł się wykąpać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie ma przwa nakazującego mycie się. A jeśli kutafon ma gdzieś higienę, to nie licz, że dobrowolnie (bez sankcji) będzie o nią dbał. To tak jak z deszczem, pada i wkurwia, ale nic nie zrobisz. Ale dam pięć gwiazdek dawidowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No właśnie dlatego że śmierdział przyszedł się wykąpać czyż nie? Sam tak robię, bo jestem olimpijczykiem, to znaczy kąpię się po każdej olimpiadzie, jak przy obiedzie nie jestem w stanie odróżnić zapachu schabowego od swoich jajec.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał choćby żałosne 10 tys zł miesięcznie netto, to miałbyś własny basen i saunę i nie musiałbyś się z bydłem taplać w jakiejś miejskiej kałuży przy której ścieki z kibli to czysta woda. Ponieważ nie masz na tyle rozumu, by zarabiać, to naucz się robić dobrą gałę z połykiem i idź gdzieś pod latarnię. Będziesz miał przynajmniej szansę zarobić na własny basen.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie rozumiesz ciulu że jak człowiek się codziennie myje to zmywa z ciała florę bakteryjną!!! Myć się należy raz w tygodniu,a to co nazywasz smrodem to naturalny zapach naszego ciała.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Gdybyś zarabiał 17 tysi i jeździł mesiem miałbyś szacunek u społeczeństwa i otwieraliby dla ciebie prywatny basen tak jak dla mnie,ale jeśli zarabiasz 1000 zł na taśmie w markecie to nie dziw się że musisz wąchać smrody jakiegoś obcego fiuta w publicznej szatni.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pocieszę cię że on na pewno nie raz siedział w tym basenie, a ty niczego nieświadomy po paru godzinach po jego wizycie upajałeś sie wodą z roztworem jego syfu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zrób masę!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @7. Mózgojebie. W tym twoim „prywatnym basenie” otwartym specjalnie dla ciebie w szatni może nie jebie. Ale woda, ty pusty barani łbie, jest wielokrotnie zasyfiona knurami. Gdybyś rzeczywiście miał te 17 tysi, dawno postawiłbyś sobie własny basen a nie pieprzył że „otwieraliby”. Logiki u ciebie nie ma za grosz ty tępoto, tych 17 tysi zapewne też nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @7 i @10 A co to jest kurwa 17 tysi? Tyle ma byle europoseł samej diety, plus 34 pensji, oraz dodatków delegacyjnych, zwrotów za paliwo i innych przywilejów, z darmowymi przelotami, noclegami, żarciem, darmowymi kursami językowymi na Malcie i innymi chujami mujami. W sumie jak taki cwaniak dobrze zakręci to około stówy na miesiąc, a takie byle 17 tysi to ma przy sobie w portfelu na piwo, kurwy i inne drobne wydatki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. a jakbyś zarabiał 1 milion dolarów to byś sobie postawił bunkier przed domem a nie jak ci frajerz z marnymi 10 czy 17000 tysiącami mógłbyś sie wtedy schronić w owym bunkrze w momencie gdy frajerów wyżej dopadnie pocisk balistyczny od wschodnich przyjaciół Panowie obyście nie byli wtedy w basenie haha
  PS: a tak na serio nie czujecie frajerzy że w tych czasach pieniądze śa tak ulotne drodzy chujanie co to ma za znaczenie czy ktoś ma swój basen czy kąpie sie ze smrodami,dzisiaj siedzisz w baseniku a jutro ………… bum!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kto to powiedział przed wielu laty :”Są dwa powody dlaczego Polska mi zbrzydła. Za dużo święconej wody. Za mało zwykłego mydła”. Polska to niestety kraj brudasow i smierdzieli.Wejdz do polskiego autobusu, odwiedz kogos w szpitalu. Mozna sie porzygac.I zastanowcie sie kurwa mac, ile czlowiek sie nie myje, by tak smierdziec. chyba ze 2 tygodnie.Polasy-brudasy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @5 Mesiu oficjalnie się przyznał do zawodu. Brawo za odwagę, Mesiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Też bym chciał mieć takie problemy.

  0

  0
  Odpowiedz