Bydło

Mamy odwieczny problem z bydłem, które mieszka piętro niżej. Przez cały dzień dochodzą od nich bluzgi, trzaskanie drzwiami, skakanie po golej terakocie. Żyją z zasilkow i pincetplus.

Była zwracana im uwaga jednak to nic nie daje. Halasuja tak dlugo az cala klatka wyprowadzi sie na dwor. Mimo iz sa nowymi lokatorami traktuja swoj blok jak miejsce gdzie mozna zachowywac sie najdziczej jak sie da. Wszystkim sasiadom odechciewa sie zyc w tym bloku.

Dzieci z tej rodziny, najmlodsze dwa lata, maja juz kontakt z uzywkami. Starsze nie chodza do szkoly. Najwyrazniej nie widza takiej potrzeby.

Policja i mops tylko rozkladaja rece. My sasiedzi ciezko harujemy na ich uzywki. Nie mamy zapewnionego spokojnego snu.

5
3

Wszystko jest chujowe, nie tylko chujnia

Gemini Generated Image q42c4sq42c4sq42c

Wszystko z czym mam styczność w internecie jest dziś chujowe.
Za dzieciaka pamiętam że internet był po prostu lepszym miejscem. To nie nostalgia starzejącego się człowieka wspominającego młodość. Internet był po prostu dużo fajniejszym miejscem kiedy był zdominowany przez „dzieci neostrady” (kto jeszcze pamięta taki termin?).
Teraz wszystko czego używa więcej jak 1000 osób jest zagospodarowane przez giga korpo, albo przez wywiad różnych państw. Polacy psioczą na CIA i amerykanów, ale nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak intensywny psyops przeprowadzają na nas chińscy komuniści i ruskie FSB.
Wchodze se na stronę z memami typu kwejk, albo 9gag i tam centralnie jest linia chińskiej partii komunistycznej. Nieśmieszne żarty z tezą, której nie da się zdebunkować bo po pierwsze trzeba by komuś napisać kilkaset stron, w których tłumaczy mu się jak działa świat, a na koniec i tak nie da się dostarczyć rozstrzygającego dowodu niewinności. Dlatego w sądach trzeba komuś udowodnić winę, a nie odwrotnie. Ale jak zapytasz takiego mądrola co nasłuchał się Brauna i naoglądał rolek z tiktoka, to on Ci ich nie poda, tylko wyrzuci z siebie jeszcze więcej tez, które nie wiadomo skąd mu się wzięły, ale wiadomo zawsze jedno – zachód zły, Ukraina zła, unia zła, NATO złe. A w Chinach i Rosji porządek, metro, duże budynki, światełka i najważniejsze: nie ma praw dla pedałów i jest kara śmierci (czyli państwo idealne).
Człowiek chce się zrelaksować. Odpala sobie jakiś film, a tam Zendaya i Pedro Pascal w jakiejś gównoprodukcji, w której silna niezależna musi ratować świat przed problemami wygenerowanymi przez zły biały patriarchat (po drodze przeszkadza jej mąż jełop co chciał pomóc, ale jest za głupi i nie był jeszcze na terapii, więc nie radzi sobie z emocjami).
Pograłbym sobie w jakieś giętki, ale teraz nawet jak zapłacisz za grę to musisz fopłacać w trakcie. Do tego musisz instalować jakiś malware, który nazywają antyczitem.
To co się porobiło z Windowsem to już, w ogóle jakaś masakra. Przesiadłem się z tego powodu na Linuxa i oczywiście tam też chujnia – ale muszę powiedzieć że po pierwszym tygodniu wkurwu i planach wrócenia do Windowsa zaczynam doceniać ten system. Przynajmniej jedno światełko w ciemności.
Tylko że nawet jak ten Linux działa mi idealnie to dalej muszę jakoś wchodzić w interakcję ze światem. Facebook, insta i stronki z memami nadal są pełne polityki i „dowcipów” pompujących komuszą narrację, dalej na YT spada się z rowerka za słowo pedał i nadal cały czas, ktoś próbuje mi coś sprzedać.

2
2

Będzie wojna

Gemini Generated Image s1v4lzs1v4lzs1v4

Będzie wojna, nie miejcie złudzeń. Pytanie brzmi: po co Polsce te wszystkie miliardowe pożyczki, jak choćby z programów typu SAFE czy FMF? To, że przy okazji ktoś się nieźle dorobi na rządowych kontraktach, to jedno – klasyczne korupcja-maxxing i bezwstydne kumoterstwo. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: ten cały sprzęt pancerny i rakietowy nie będzie przecież bezczynnie stał w bazach i łapał rdzy. Ktoś w końcu uzna, że trzeba go wykorzystać.

Rozejrzyjcie się, co dzieje się na świecie, bo kropki łączą się same:

Wielka Brytania: Masowe bezrobocie wśród młodych, gospodarka leży, a premier zbankrutowanego kraju bez żenady rzuca hasło: „Nie macie pracy? Idźcie do wojska”.

Niemcy: Państwo powoli zamyka klatkę. Jeśli jesteś młody, to bez zgody ministerstwa obrony (czy raczej: wojny) wkrótce nie opuścisz kraju.

Rumunia i flanka wschodnia: Co chwilę spada tam jakiś rosyjski dron, a NATO odpala swoją stałą mantrę, że „będzie chronić każdego centymetra ziemi sojuszników”. To klasyczne urabianie opinii publicznej.

USA i bańka AI: W Stanach pompuje się gigantyczną bańkę sztucznej inteligencji, podczas gdy chińskie modele już teraz bywają lepsze i są o 85% tańsze. Ta bańka zaraz pęknie z hukiem. Wywoła to kryzys, który rozleje się na całą globalną gospodarkę. Amerykańskich długów nie da się spłacić – trzeba będzie je dewaluować.

Jedynym ratunkiem dla USA byłoby stworzenie prawdziwego AGI i całkowite zautomatyzowanie pracy. Wtedy przetrwają, bo to rynek wyceniany na kosmiczne 55 bilionów dolarów. Tyle że obecne AI to żaden myślący byt, a jedynie zaawansowany algorytm prawdopodobieństwa – mokry sen technokratów, w którym nie ma ani grama prawdziwej inteligencji.

Globalny reset jest nieunikniony. Matematyka nie kłamie, długi rosną, zasoby się kurczą, a ludzi na planecie jest po prostu za dużo. Wniosek nasuwa się sam: czeka nas wielka wojna.

6
5

Wspaniałe życie

Pamiętam jak chujnia przestała działać, strasznie mnie to wtedy wkurwiło. A nie było to 1,5 roku temu tylko zdaje się dużo więcej, fajnie że znowu wróciła.
Jestem młodym pszczelarzem i miałem ostatnio za sobą ciężki okres, mianowicie zrobiłem odkłady pszczele, bo chciały się roić. Najpierw przysłali mi młode matki nieunasiennione (niezapłodnione), oczywiście kurwa przemarzły w transporcie i chuj z tego było bo się nie unasienniły, pierwszy tydzień psu w dupe.
Następnie kupiłem znowu matki nienasiennione, bo unasiennionych jeszcze nie było dostępnych nigdzie. Jedną chuj strzelił, nie wiem może jaskółka ją zeżarła, druga unasienniła się dopiero po 2 tygodniach po chujowa pogoda. Osłabły te rodzinki niestety. Najgorsze, że w jednej z nich co teraz jest już niby unasienniona matka to znosi fest mało jajeczek. Ma czas do poniedziałku, jak nie zacznie normalnie pracować to idzie pod but.
Niby pszczelarstwo wspaniałe zajęcie, ale jak coś idzie nie tak (a często tak się zdarza) to człowiek martwi się jak głupi o te biedne pszczoły.

A co najgorsze, nasz zajebany rząd postanowił traktować pszczołę miodną jak GATUNEK INWAZYJNY. Rozumiecie, jakie to są skurwysyny? Zalecają likwidację pasiek miejskich, chcą też wyrzucać pszczoły z rezerwatów, obszarów natura 2000… Czyli pszczoły won z lasu. Według ich ułomnej, a raczej całkowicie zakłamanej logiki ma to wspierać dzikie zapylacze (trzmiele, murarki itd) co jest taką kurwa bzdurą, że łeb boli. Problemem dla dzikich zapylaczy nie są pszczoły, tylko brak miejsc umożliwiających składanie jaj i opiekę nad larwami czyli przedłużenie gatunku oraz opryski. Na przykład murarki budują gniazda w nasypach gliny, szczelinach w murze, w ściętej trzcinie czy nawierconych klockach drewna.
Odkąd mam pszczoły mam też murarki, zapewniłem im miejsca do składania jaj i z roku na rok mam coraz więcej murarek i pszczół miodnych, trzmieli też u mnie nie brakuje. Kolejną sprawą jest to, że dzikie zapylacze są najczęściej dużo mniejsze lub dużo większe od pszczół, więc oblatują inne kwiaty. Małe pszczółki na małe kwiaty, pszczoła miodna na normalne, a trzmiele to już w ogóle latają na co się da.

Nie dajcie się zwieść pierdoleniu polityków, tu chodzi wyłącznie o zaoranie kolejnej gałęzi niezależności Polaków, zwłaszcza, że 2 miesiące wcześniej ogłosili nakaz rejestracji pasiek pod groźbą kar. Najpierw hodowcy drobiu i ptasia grypa. Potem hodowcy świn i ASF. Teraz pszczelarze. Na skurwysynów niszczących własny naród czeka zasłużona kara po śmierci. Koński chuj im wszystkim w dupe!

7
2

Zmyślona historyjka

Pewien pracodawca odmówił przyjęcia do pracy kogoś, bo zauważył, że kandydat miał za sobą kryminalną przeszłość.
Wyjechał już jakiś czas temu z miasta i wracał samochodem do swojego domu (bo w końcu nie mieszkania), wtem stanął mu na drodze pewien mężczyzna.
Pracodawca zaczął na niego trąbić, lecz ten nie usuwał się z drogi, więc postanowił wykonać manewr omijania.
Ów gość podrzucił mu pod koła kolczatki i w ten sposób dalej nie pojechał.
Wysiadł z samochodu i pyta się go, niemal przez zęby: co to ma znaczyć?
Gość stał sobie spokojnie i miarowo oddychał.
Pracodawca przybliżył się do niego, na co on odpowiedział mu gazem pieprzowym, bo to w końcu pracodawca bezpośrednio mu zagrażał.
– Wzywam policję! – mówi do niego pracodawca.
– Nie chciałeś mnie zatrudnić, teraz pewnie będę musiał zapłacić, tylko pytanie: z czego?
Może moja rodzina, która wcale nie jest winna temu co ja zrobiłem?
A może państwo z podatków, które – mam nadzieję – również płacisz?
– No dobra – odpowiada mu – możesz się nadać do ochrony, ale do mojego kolegi – zatrzymał się by złapać oddech – on ma pewne interesy w innym mieście, potrzeba takich, tylko żadnych głupstw, za drugim razem nie będę taki dobry.
Na całe szczęście lepiej płatne stanowisko pracy (pracodawcy) się nie zwolniło.
W sumie chyba lepiej niż kasjera w sklepie.

0
6

Pytanie do admina

Adminie jesli masz jaja to to opublikuj. Czemu wpisy nie byly aktualizowane poltora roku czy ile? Myslalem ze popelniles samobojstwo a na strone wszedlem chyba z 300 razy zeby sprawdzic czy zyjesz. Zadnych wyjasnien. Pozdrawiam admina i mesia

(Admin): Ja rowniez pozdrawiam. Chyba jakies jaja kurze mam 🙂

Wysylam tutaj w odpowiedzi: https://www.chujnia.pl/tu-na-razie-jest-sciernisko/

4
0

Promocje które powinny być zakazane

Kup dwa, drugi (wybrać dowolny przedział, 1-99%) taniej – i tak zapłacę więcej niż za jeden.
Kup dwa, drugi 100% taniej – po co mi dwa?
Wypierdalać z takimi promocjami.

2
3

Dawny artykuł: Breivik będzie mógl uprawiać seks

No, moim zdaniem taki przywilej to powinien dotyczyć ludzi wolnych, kara to kara.
Gdyby takiemu urodziło się dziecko to może lepiej gdyby nie znało ojca, bo np. trochę kiepsko by to wyglądało gdy dowiedziało się co on takiego odwalił oraz że wcześniej jako około 30 letni chłop grał sobie np. w Call of Duty.
Chciał zostać politykiem, cóż, do tego zaraz przejdziemy.
Myślę, że paru się nawet z nim zgadzało, ale kiedy powiedział o przywódcy Rosji jako „największy obrońca Europejczyków” (no, bo przywódcy Rosji zależy na Europejczykach…) to zadziwił nawet i tamtych, więc raczej nim nie zostanie.

3
1

Pod prąd

Kiedyś, zgniatałem pustą butelkę, zakręcałem nakrętką i w takiej postaci wyrzucałem.
Odkąd jakiś debil jednak wymyślił mocowanie korków na stałe to przede wszystkim odrywam korek a gdy opróżnię napój, korek i butelka lądują w koszu nie dość że oddzielnie to jeszcze w różnym czasie.
Każda akcja rodzi reakcję.
Wprowadzili kaucję za plastikowe butelki.
Proszę bardzo, przestałem kupować napoje w plastiku, tylko w kartonie i w szkle ale pod warunkiem że sklep tą butelkę przejmie.
Nie będę urządzał idiotycznych wycieczek do butelkomatów, które w dodatku oszukują bo wypłacają mniej niż powinny.
Teraz szykuje się nowa atrakcja bo każdy, nawet bezdomny, który będzie zbierał puszki, butelki czy złom, zostanie uznany za przedsiębiorcę i opodatkowany.
Ludzie przestaną zbierać i niech się syf wala po ulicach.
Żyjemy w opresyjnym systemie, który usilnie utrudnia życie.

4
2

Współczuję adminowi

Ja wiem, że moje żarty mogą się nie podobać, ale wyobraźcie sobie że są tutaj osoby które szukają dziury w całym żeby zwyzywać kogoś wulgarnie od członków męskich albo od kobiet źle prowadzących się, że takich komentarzy musi być dużo, że trzeba odsiewać je i jakie to musi być męczące.

2
4