Burdele

Wkurwia mnie to że nie mogę znalezć fajnej azjatki w wszelakiej maści burdelach , ileż ja to się już naszukałem ile forsy wydałem przy okazji na inne panie i ni chu chu nie mam szczęścia , apeluję tym samym do właścicieli burdeli sprowadzajcie azjatki a najlepiej tajki 😀 Dziękuje za uwagę .

57
82

Komentarze do "Burdele"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pogięło cię, ciulu? Jak chcesz Tajki, to bilet w łapy i spierdalaj do Bangkoku, w ostateczności do RFN lub Holandii. Tylko, kurwa, nie waż się wracać, bo jakiegoś syfu od tych skośnych przejętego nazwozisz i zarażał będziesz. A najlepiej będzie, jak sobie wybierzesz ładną Tajkę, a potem w hotelu ona wyjmie z gaci wielką pałę i nie da ci szansy spierdolić. Odechce ci się skośnych do końca życia.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś patałachu-dziwkarzu zarabiał 17 tysi netto i jeździł wypasionym Mesiem W123, to miałbyś do swojej dyspozycji, na każde skinienie, nie tylko Azjatki ale nawet i Eskimoski (te to dopiero potrafią zmrozić sopelek…). Najlepsze gejsze biłyby się o ciebie w kisielu, zanim zwyciężczyni mogłaby ci, w spazmach szczęśliwości z wygranej nad koleżankami, zrobić takiego loda z połykiem, że prześcieradło rozorałoby ci szparę między pośladkami i nie musiałbyś nawet płacić mizuage (i to tradycyjnego a nie współczesnego). Ale co ty, przenno-buraczany patałachu, możesz o tym wiedzieć, jak jedyne co masz azjatyckiego to chińskie trampki z Biedronki i ratę za zardzewiałe koreańskie Tico lub, jak jesteś wyjątkowo wydajnym robolem na naszej taśmie w Łódzkim Wydziale Fabrycznym im. Władolfa Putlera, ewentualnie bitego Matiza. /Mesiu, który właśnie zarobił u admina 17,86 PLN brutto za ten tekst.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I to jest chujnia! i kłopot. Apeluj może do ministra spraw zagranicznych by trochę przewiózł azjatek przez granice, bo społeczenstwo jest nie zadowolone:) moze jakas pikieta. a tak na powaznie to redtube Ci sie zacial, ze juz swoje zale musisz upowszechniać?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Moja loszka jest czystej krwi Polką i robi loda doskonale, nie znajdę nigdzie lepszej dlatego ją szanuję i zawsze podaję potężną pałę do obrobienia, co sprawia, że aż piszczy z radości.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. londyn jest pełen chińskich masarzy, bilety lotnicze taniej niż kurwy!

  powodzenia z hiv amatorze cipek

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Uwazaj by nie znalesc tajki z niespodzianka w gaciach.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Weź człowieku zrób se lepiej test na hiv

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jeśli to ty wszędzie piszesz „donatan wypierdalać, dlaczego jestem słowianinem, chcę do japonii” to zapytaj właściciela kiedy masz porę karmienia, bo zdaje się że masz potrzebę, aby ktoś ci dał siana. Na dodatek myślisz że twój wpis kogoś rozwścieczy do czerwoności i że jesteś taki przemyślny. Cóż, nie jesteś 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Z tego co wiem to najwiecej azjatek mieszka w azji, właśnie wróciłem z wietnamu i sam widziałem, naprawdę jest z czego wybierać.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Juź lecimy, bo jakiś polaczek musi HiV roznosić

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Napisz od razu, że szukasz baby z qtasem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 14. W tym śmieciowym zacofanym patologicznym kraju nigdy nie zasmakujesz cipki azjatki a co dopiero japonki ale pewnie jesteś cebulakie więc łapy i chuja precz od moich pieknych japoneczek szmaciarzu twój słowiański brudny chuj nigdy nie wejdzie do moich pięknych japońskich cipeczek więc zadowol się zjebanym polkami które są niby najlepsze na świecie mimo że naprawdę są szpetnymi kurwami nienawidzę słowiańskiego ściera komentarz do teledysku „my słowianie”

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Z tymi Tajkami tak nie szalej, bo często zamiast bobra możesz złapać w majtach węża, chyba że lubisz robić loda z połykiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie cudzołóż bo Czasy Ostateczne.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. 16. Właśnie Polaki katotaliby. Modlić sie i pracować bo wasz „buk” patrzy i do raju nie wejdziecie a pamiętajcie że bida uszlachetnia. Katotaliban jest wszędzie i rząda kary śmierci dla każdego kto nie żyje po bożemu czyli w biedzie. Wyjątkiem są nasi księża bo oni są z wyższej półki i muszą badać grzechomierzami ile dziewic zostało na ziemii i jak to jest być bogatym bo ich kusi szatan a „buk” im odpuści jako że to ich misja. Zapytaj swego proboszcza czy penetrował Tajke albo tajskiego 12 latka. Pamiętajcie że są czasy ostateczne i za 50 lat dalej będą a nawet za 100 lat i tylko pokuta oraz modlitwa.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Do 4@ polki to największe ścierwa jakie mogły powstać bo to są słowianki wywodzące się z patologi i ścierwińskiego alkoholu od rusów chuj ci w dupe POlski ścierwie ! komentarz do teledysku „my słowianie”

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @13 o to ty. Czyli jesteś alfonsem? Dobrze że nie przyznajesz się do pochodzenia. Naucz się tego japońskiego i wchodź na japonśką Chujnię. No chyba ze taki cywilizowany kraj nie jest w stanie zapewnić ci zrealizowania twojej naturalnej potrzeby wyładowywania nieodłącznej życiowej frustracji na portalu internetowym.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Kiedy to czytam robi mi się przykro. Nie potrafię zrozumieć jak można korzystać z takich usług, a co dopiero usługiwać… Nie potrafię uwierzyć jak bardzo ludzie nie znają swojej wartości, nie szanują swojego ciała i ciała innych, nie rozumieją takich pojęć jak miłość tylko spełniają swoje zwierzęce potrzeby. Jak będziecie mieli żonę to życzę moralniaka, bo to jest naprawdę nie do przyjęcia, nie bez powodu siusiaki macie niżej jak serce czy rozum…:(

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Ja hołduję zasadzie mianowicie: Nie ważny potwór, byle miał otwór. Rucham wszystko co się rusza i na drzewo nie spierdala.

  0

  0
  Odpowiedz