Chujnia 45 latka

Witam. Czytałem już chujnie 40 latków i młodszych forumowiczów. Ja mam jeszcze gorszą chujnię z jednej strony bo jestem samotnym wdowcem od 15 lat. Do tego bezdomnym, niepijącym alkoholikiem mieszkającym na działce w okresie od wiosny do jesieni, a w zimie gdzie popadnie. Od kilku lat nie mogę znaleźć żadnej stałej pracy. Z drugiej strony napiszecie, że mam super. Bez zobowiązań, dziecko odchowane, sam. Tylko pakować się i wyjeżdżać za granicę. Może mielibyście rację, bo będąc np. w Islandii zarabiałem na czysto 15000 PLN. Ale czasy się zmieniły, muszę się troszkę opiekować mamą (70lat) i podejrzewam, że sama nie dałaby sobie tutaj rady.
I tutaj zaczyna się dylemat. Nie mam tutaj nic oprócz długów, brak pracy, brak kobiety a jednak nie mogę wyjechać bo nie dość, że jestem to winny mojej mamie aby się nią teraz opiekować to bez znajomości języka i odrobiny kasy nie ma szans na wyjazd. A skąd tu odłożyć kasę jak nie ma gdzie jej zarobić?

73
62

Komentarze do "Chujnia 45 latka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wdowiec od 15 lat? ;O Chcesz powiedzieć, że Twoja żona umarła, gdy miałeś ok. 30 lat? Szczerze – to mnie bardziej zmiotło z nóg, niż reszta Twojego problemu. Kurcze, znalazłeś zapewne piękną, troskliwą kobietę, doczekaliście się dziecka, jak widzę… mieliście spędzić ze sobą starość, a tu się okazuje, że jednak nie… Nawet nie wiem, czy ja potrafiłbym się pozbierać po takiej stracie. Są ludzie, którzy nie dają rady. A tak bardziej na temat – niestety doradzić nie potrafię. Trzymaj się!

  3

  0
  Odpowiedz
 3. pożycz od mamy hajs pojedź zarabiać i przysyłaj co miesiąc flotę na pielęgniarkę opiekunkę czy kogo tam wolisz.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie pij już denaturatu…plisek…

  1

  1
  Odpowiedz
 5. A z mamą czemu nie możesz zamieszkać?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. A skąd cwaniaku masz pieniądze na internet w takim razie?

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Wpadnij do mnie,pogadamy przy kieliszku 😛

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Mi też starcza tylko na działkę.

  1

  0
  Odpowiedz